♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
9. jún 2011

@mirmaj @evanns dakujemeeeee 😉
kokso, ale inak zarabaju na detskych veciach... oni dobre vedia, ze my kupime aj tak 😕

babyyy, vy fakt vsetke zehlite?

mirmaj
9. jún 2011

@vladka84 ja som doteraz žehlila všetko, ale včera som prvý krat len poskladala, lebo Tamarka aj tak komplet komodu s jej vecami vyhadže tak 2xdenne a už ani nieje vidieť čo je ožehlené a každý deň zašpiní tak 2 až 4 body, takže ja už asi kašlem nato, minimálne teraz v lete určite a možno ked začnu dlhe večery zasa začnem 😝

danulienka35
9. jún 2011

@vladka84 gratulujeme i mi mojko 😉

danulienka35
9. jún 2011

@vladka84 zehlila som ale uz nie niesom Vladi otrok ved denno denne periem ☹

akika722
9. jún 2011

aku mam teraz vyhodu že maly dedi topanočky po Paťkovi 😅 😀
no viem že niektore su proti tomu aby sa topanky dedili...no do obdobia 2r.mame vštke ako nove...a my sme ako vyrastali? 😅
som blba? 😕 😀

katulkaaaaaa
9. jún 2011

baby dakujem za pochvaly 🙂 @akika722 zaujimave ze ked ja sem dam fotky kde nejsu decka okamzite mi to zmazu...nechapem preco niekto moze a niekto nie,zaujimave pravidla
@alure baby na to nase stretko nic moc pocasie 😒 ale aspon nam nebude tak teplo s malym v aute,mate este niektora vajicko?lebo ja ano,mozem ho normalne vozit vedla seba v aute na prednom?niekto povie ze ano druhy ze nie a potom sa vyznaj v tom
@evanns su krasne ale ake drahe za take prachy si ani ja pre seba nekupujem kua 😕 u mna deichmann za 20e 😀
@danulienka35 fuha to je velka baba,taketo miery mala viki ked mala 3roky 😵

evanns
9. jún 2011

@katulkaaaaaa vo vajicku v protismere jazdy podla zakona mozes 😉
a a ni ja sebe take drahe nekupim...ale ja chodim pre nas na Ukrajinu, teraz som si dala nakupit a za botasky som dala 16 😉

katulkaaaaaa
9. jún 2011

@vladka84 nezehlim uz odmietam tie kopy pradla...presne ako pise @mirmaj maly mi vsetko vyhadzuje ,ja len ked ide viki do skoly prezehlim jej tie dva kusky co si oblieka a hotovo,som neni otrok domacnosti 😀 😀 😀

akika722
9. jún 2011

@katulkaaaaaa čo ti zmazali??????????? 😨 tortičky??? 😨 už su trapne s tymi pravidlami 🙄

danulienka35
9. jún 2011

@katulkaaaaaa ahoj Kati je velka kuk pridavam foto trosku po ranu ale kuk 😀 😀 😀 a ze aka si ty sikulka moc krasne torticky katus 😉

vladka84
9. jún 2011

@akika722 ja po Timke take male nemam, neviem kde som ich odlozila, takze preto kupujem... potom je obdobie, kedy mam odlozene a potom nasleduje obdobie, kedy ich tak znicila, ze som nemala co odlozit 😀
hovori sa, ze by sa topanocky nemali dedit, ale ja si myslim, ze to ide hlavne o take, ak uz ich dieta "vycapta", aby sa nedeformovala nozka 😕

vladka84
9. jún 2011

@katulkaaaaaa vo vajicku mozes vpredu v protismere, akurat ak mas airbagy, tak by si nemala 😉

evanns
9. jún 2011

@vladka84
@katulkaaaaaa joj no som zabudla...airbag musi byt vypnuty!

katulkaaaaaa
9. jún 2011

@akika722 nie ked som sem dala licenie za par sekund zmazane....akoby to nebola stranka pre zeny no nechaj tak 😠 ja mam tiez doma po viki topanky a davam malemu ,tiez len take nevysmatlane 😀
@danulienka35 dakujem...boooze ona je fakt velikanska baba 😉 aj dve dcery boli take?simon je z nej polovicka,ale sak nemusime byt vsetci rovnaky no nie?hlavne ze je zdrava 🙂

mirmaj
9. jún 2011

@katulkaaaaaa určite ho môžeš voziť vedľa seba vo vajičku v protismere a ale musí byť vypnutý airbag 😉 minule som dokonca videla v ako to (ne)spackať či ako sa to volá že aj normálna sedačka čo je umiestnená v smere jazdy môže byť na prednom sedadle ale už som si nezapamätala čo vtedy ten airbag či vypnutý alebo zapnuty 😲

akika722
9. jún 2011

@vladka84 moj paťko začina ničiť až teraz od kedy chodi do školky..tak nebudem mať čo odložiť 😀 totiž to on bol taky "kočikovec"ako toto dieťa milovalo sedieť k kočiku..skoro do 2,5roka 😅
jasne,chodil aj pešo..no nestihol vynosiť.nožka rastie rychlo...tak zimne,na jar ine,leto-botasky-sandalky,jeseň zas nove lebo nožka podrastla takto dookola 😖

akika722
9. jún 2011

@katulkaaaaaa faakt zmazali????mne raz zmazali foto s mm-vysvetlenie-nema to nič spoločne s detmi 😀 😀 😀

danulienka35
9. jún 2011

@katulkaaaaaa hej tiez boli take velke a ake su chuducke ved uvidis ju v pondelok 😀

katulkaaaaaa
9. jún 2011

@evanns @vladka84 v predu airbag ani nemam na tom mojom ferari 😀

alure
9. jún 2011

@katulkaaaaaa tak s tými pravidlami sú fakt divný :/ no teda...pocasie sa ma vycasit uz od zajtra poobedia tak uvidíme...a ozaj ja vozim aj vo vajicku,hlavne ked som sama ak sme viaceri tak je vzadu v romerke,len ak bude Simonko vpredu vypni airbag 🙂
@danulienka35 mojko ešte ma napadlo,zajtra ideš k dr,prezistiť či sú to kiahne alebo nie? Nie preto ale radšej ak bude Chiara akurát infekčná tak by sme naše stretko mali preložiť,mne to ešte nemal ani Oliver nech náhodou nedostane a na koniec školského roka by mi ostal doma "na krku" 😖

vladka84
9. jún 2011

@akika722 no to presne Timke som takto kupovala, teraz ked som ich pozerala, tak niektore vyzeraju ako uplne nove... akurat, ze ona kocikova nebola vobec, ako sa naucila chodit, tak koniec, kocik sme mali len na dllllhe trate, musela byt velmi unavena aby si do neho sadla, inak cupkala sama 😵 joooj, ako sa tesim na to, ked uz bude Kari cupkat 😵 😵 😵

danulienka35
9. jún 2011

@alure neboj akonahle ich bude mat na stetko nejdem toho sa bat nemusis

alure
9. jún 2011

a ozaj po Oliverovi ja nemam nic,takze sme nanovo vo vsetkom ... 😖 som este na chvilku dobehla,skoncil panelak ...ale nejak som sa medzitým zakecala s kamoskou na skype

vladka84
9. jún 2011

@katulkaaaaaa nooo, nie je co riesit 😉

alure
9. jún 2011

@danulienka35 nebojím,vsetko raz dostaneme 🙂 len Oliver ich nemal..aj ked uz by bol najvysi cas..len nie pocas skoly 😀 chlapci by to mali dostat v rannom veku

alure
9. jún 2011

@vladka84 moja Oliver začal chodit a do kocika sme ho uz nedostali,preto som teraz volila "lacny variant" kocika,nech nie som moc v strate....

danulienka35
9. jún 2011

@alure neboj moja niesom nezodpovedna nesla by som ked ich bude mat ale ma len 4-5 bodiek a inak nic uvidim

vladka84
9. jún 2011

baby, ja musim ist do postele..nie zeby som bola unavena, ale ja sa takto vecer normalne prestavam ovladat a stale hladam "daco fajne"... mna asi mm nakazil, alebo co 😀 😀 😀

alure
9. jún 2011

@danulienka35 inak ja som ako besna obehavala kiahnove deti aby to maly chytil kym bol v skolke a nic uz si o mne museli niektoréé maminy mysliet ze som na hlavu 😀

vladka84
9. jún 2011

@alure no ja uz tiez pokukujem po lacnom variante, lebo naco mi bude taka velka ostara, ked v nej sediet nebude...a to sa uz zacina teraz prejavovat, ze v kociku moc neobsedi... ale tebe Denisko pekne vysedi, smejulo jeden..stale si ho tak predstavim ako tam sedel, vyrehotany a poskackoval si v kociku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre