♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
26. nov 2010

@alure možno mala ta pani z hami pravdu a len vymysla a povazuje to za nudne a stratu casu, teraz idem na tyzden k nasim na vychod tak verim ze zmena prostredia urobi svoje a my sa vratime do normalu

alure
26. nov 2010

@kahlan1
budem na vás myslieť a držať vám palčeky ...no na východ pôjdeme aj my ale až na sviatky ..k mame a svokrovcom

kahlan1
26. nov 2010

@alure aj my na vianoce ale idem aj teraz manzel ide na sluzobku tak aby som nebola sama a som citala na nete o dojcenskom strajku ze to deti maju take obdobie trva zväcsa tyzden alebo tyzden aj cosi a ze zvykne pomoct zmena, a kam na vychod idete?

kahlan1
26. nov 2010

@alure a dakujem ze na nas myslis 🙂

alure
26. nov 2010

@kahlan1
to je samozrejmé a fakt dúfam že vám to pomôže....Ideme do Rožňavy.My sme tam donedávna bývali aj keď ja som taký mix.Narodila som sa v BA a vyrastala v Pezinku.Môj ocko bol Modran a mamka je z Rožňavy.Keď zomrela babka tak moja mama chcela ísť k svojim rodičom,tak sme odišli bývať do RV .Minulý rok sme prišli do Senca....a pevne dúfam že tu už aj ostaneme

kahlan1
26. nov 2010

@alure tak to ste riadny cestovatelia :D, nasa Anetka tak bude mat - ja som z humeneho manzel zo ziliny narodila sa v humennom a byvame v bratislave

tatulienka
26. nov 2010

ahojte...co je nove?

alure
26. nov 2010

@kahlan1
no ani vy na tom nie ste najhoršie čo sa týka presunu z východu na sever a na západ 🙂
@tatulienka
jéj ahoj tatu 😉 ty sa pochváľ ,ako Lianka? čo máte nové? Ste zdravučký?

tatulienka
26. nov 2010

@alure ahoooj...mame sa dobre, chvalabohu sme zdravucke, klop, klop, klop... pred dvoma dnami sme mali 3 mesiaciky, boli sme v poradni, ockovali nas do noziciek a rotavirus, mame 6350g a 62cm...uz sa mi pretaca z bruska na chrbatik, chyta hracky a dava ich do pusy, pred nedavnom si objavila rucicky...no zlaticko je to nase..a vy?

alure
26. nov 2010

@tatulienka
no my sme na tom podobne,na očkovanie ideme v stredu som zvedavá ako dopadneme a zajtra máme 3 mesiace...samozrejme Denis má už takmer 7 kíl 😲 ale pohodička a trošku je usoplený ..s tým pretáčaním to robí aj náš,len neviem či je to úmysel alebo ťažká hlava 😀 😀 😀

tatulienka
26. nov 2010

@alure oooo 7kg?fuuuha, riadny papkac...a len kojis? my mame tiez dost ale my musime bohuzial aj prikrmovat, bo nemame dost mliecka...no ale tych skoro 6 a pol kg nosit mi teda da zabrat...uz citim krize...esteze sa uz naucila zaspavat v postielke...boli aj casy ked zaspala len na rukach..

seagull2404
26. nov 2010

@alure uz mate 7 kil? a len cerstve tri mesiace? nadhera 🙂

my idem an ockovanie az 6.12., ale ja mam z toho bobky uz teraz...

@tatulienka ako sa naucila zaspavat v postielke? my sa stale len nosime ☹

tatulienka
26. nov 2010

@seagull2404 no ani neviem... zacala som to tak robit, ze okupkame ju, napapa sa a dam ju do postielky, dam jej dudlik a sedim tam pri nej dokym jej dudulka vypadava tak jej ju davam a potom uz zaspinka...

tatulienka
26. nov 2010

ozaj baby ktore davate UM...ako casto papate?stale kazde 3 hodky?

seagull2404
26. nov 2010

@tatulienka uz to musime nejako aj my vymysliet, lebo to uspavanie je stasne unavne

seagull2404
26. nov 2010

@tatulienka my mame Bebu a papali sme kazde tri hodine, teraz uz su tie rozostupy vacsie, a je to v priemere vzdy tych 130 ml

alure
26. nov 2010

@tatulienka
ano ano kojim a dúfam že aj budem 🙂 my našťastie vôbec nie sme naučený na ruky,celý deň je väčšinou na gauči kde si aj sám pospí,pohrá sa pod hrazdičkou,pokecáme spolu pošantímesa akurát večer je trošku pred kúpaním na mne ale to sedím a on spinká namne potom po kúpaníí je hore až do večerného spánku o tej 21:15 a to ho šupnem do postielky zapnem hviezdičku a spíme pri tom obaja 😀
@seagull2404
no zajtra má malý 3 mesiace a podľa mojej váhy doma (to je so mnou na rukách ) a potom ja sama odpočet - 6900g
a kríže a chrbát bolia riadne aj tak aj mňa,ale to skôr asi zo zlej polohy pri kojení,alebo častému zohýnaniu sa ☹

danulka3
26. nov 2010

@kahlan1 ahoj,prosím ťa,kde si čítala o tom dojčenskom štrajku? Náš tiež nejak štrajkuje,ja kojím,v noci v pohode sa prisaje,ale cez deň priložím a spustí strašný rev,a nie a nie sa prisať.Musím ho ukľudniť.Za chvíľku skúsim zasa a znova rev.Tiež už neviem,čo s ním. V stredu ideme na poradňu,tak som zvedavá koľko pribral.

tatulienka
26. nov 2010

@seagull2404 no my davame Nutrilon a papame kazde 3hodky..len ja najprv nakojim a potom dokrmim..a zvykne mi odo mna vypit tak 50ml a Nutrilonu tak 70..cize tiez je to tak cca okolo 120, 130ml..

kahlan1
26. nov 2010

@danulka3 osm dala do googlu ze dojcensky strajk je tam viac clankov - my mame to iste

kahlan1
26. nov 2010

@seagull2404 a ake su tie rozostupy? a davas papat aj v noci?

kahlan1
26. nov 2010

@tatulienka my sme davali kazde tri hodiny a vypila tych 130 ml. teraz je to des s jej pitim

danulienka35
26. nov 2010

pekny vecer bambulky ako sa mate? 😉

kahlan1
26. nov 2010

@danulienka35 ahojky 🙂 na figu, mm teraz malej dava pit a su to kriky az des ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danulienka35
26. nov 2010

@kahlan1 tak to mi nehovor nasa tiez strajkuje uz 3 dni s placom papame ani prsko nechce stale otaca hlavu prisje sa otoci atd dokola

akika722
26. nov 2010

som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀
ako ste mi chybali 😔 😢
nemam šancu dočitať tak píšte čo nove????????????????

akika722
26. nov 2010

@kahlan1 ako malinka???čo si zistila u dr???

danulienka35
26. nov 2010

@akika722 ahoj no chybala si nam vsetky sme sa uz bali o teba kde si sa stratila 😉

akika722
26. nov 2010

@danulienka35 jéééééééééj ste zlate 😀 ja som už šalela...no som zavislačka 😀 na vas

od januara bude mať Paťko novu školku huraaaaaaaaaaaa

čo novéééééééééééééé????????????

kahlan1
26. nov 2010

@akika722 nic ze je zdrava a ze ju nemam nutit papat ze sama vie, ale dnes som volala jednej pani z Hami a ta mi povedala ze to nemam nechat tak a trapit sa aby vypila aspon minimum.

@danulienka35 daj si do googlu dojcensky strajk mam pocit ze tym deti prechadzaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre