♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. dec 2010

@denisocka ja mojho tiež musim preložiť

akika722
1. dec 2010

@liba78 ked on v puse už dllho dlho nič nema 😒

akika722
1. dec 2010

@majka35 dik moja...možu to aj babatka?

vladka84
1. dec 2010

ahojte baby, tak som vas pri ranajkach docitala, malinka mi akurat zaspinkala, dufam, ze aspon na pol hodky, to je hrozne s tym jej spanim... ale v noci spinka celkom dobre, tak aspon to ma tesi, ze nebuntosi 😉

@akika722 chudatko, ale sa to na teba lepi, budem na teba mysliet, nech vsetko co najskor prejde 😉

liba78
1. dec 2010

@denisocka
@akika722 zlaté deťúrence aj mamina

@alure no naše spanie posledný týždeň je stále na prd. V noci je hore min. každé 2 hodiny. Budím sa unavenejšia, ako si líham 😒 Takmer celý deň je potom na rukách, svoje ruky v puse a ešte sa aj strašne škrabe ☹

akika722
1. dec 2010

kočky ešte že vas mam 😵 ste uuuuužasnééééé VĎAKA VAM

alure
1. dec 2010

@liba78
súcitím s tebou moja...presne ako my.A dokonca včera večer sme išli spať nakojila som ho dala do postielky a spustil nekontrolovateľný vreskot nie a nie ho utíšiť 😒 už som bola mrzutá a potom sa nám to nejak podarilo ale kým zaspal tak to bolo o nervy ☹ snáď to má len prechodné
dokonca sa mi teraz nejak vyhádzal na ritke,dúfam že nemáme alergiu na plienky ..to som si s Oliverom užila kým sme našli tie správne čo mu nedráždili pokožku ....

denisocka
1. dec 2010

@liba78 dik 🙂 zajtra posielam baliček,dnes asi nestiham po kom,ale neni to ešte stratene

vladka84
1. dec 2010

baby, to kedy zacne babo ovladat svoje ruky? lebo ta moja sa este stale musi zviazat do perinky, inak sa nevyspi ani pol hodinky, zobudi sa na kazde sermovanie 😖 ale posledne dni sa zacina uz aj hnevat, ked je zviazana, tak ja neviem co s nou budem robit... a vonku mame minus sedem, tak prechadzka nehroziiiii 😠

majka35
1. dec 2010

@akika722 až teraz som si prečítala, že až od 6. mesiacov sa môže dávať bábetkám

vladka84
1. dec 2010

a ste tu pisali o papani, tak ja mam pocit, ze si len tak cucne pri kojeni a o chvilku by si uz znova chcela cucnut... lebo ona ked papa, tak sa musi stale obzerat, pomedzi to si dava rucky do pusy, potom nieco porozprava, zasa cucne, no hroza 😒

liba78
1. dec 2010

@denisocka to je v pohode, kedy stihneš vtedy budú 🙂

alure
1. dec 2010

@denisocka aký ste zlatučký moja 🙂
@akika722 ten spací vak je perfektný no a dlho vydrží ako badám podľa Patiho 😀

akika722
1. dec 2010

@majka35 nič to moja...tak možno prejde tym sirupom čo nam da zajtra dr

akika722
1. dec 2010

@alure no..to hej,Paťko mera meter 😀 jedna baba to mala v blogu a tak hrozna sa mi to pačilo že sa zlutovala a ušila aj mne 😀 je obojstranny ja som chcela len modry ona ma ružovo modry

denisocka
1. dec 2010

@alure dakujem

majka35
1. dec 2010

@vladka84 my tiež ešte zväzujeme ... keď ju dám len tak do postieľky, do 10 minút je hore, vynervovaná ... s tým spánkom je to cez deň biedne, ale som radšej, že v noci je to celkom ok, tak sa radšej nesťažujem

alure
1. dec 2010

@akika722 je to fakt krásne a hlavne moc praktické 🙂 Denis dostane na vianoce spací vak lebo už sa moc odkopáva v noci tak nech je stále v teplučku 😉

liba78
1. dec 2010

@alure neuveríš, normálne som mu teraz vytiahla hryzátko. Držím mu ho v puse a hnevá sa trošičku menej 😖 To zas bude deň 😒 Asi ho oblečiem a uspím v aute, ako včera 😔

akika722
1. dec 2010

volala som dr.maleho aj mojej dr.moem brať duomox a to mam doma 😀 😀 😀 😀 😀 hura aspoň niečo

akika722
1. dec 2010

@majka35 druhe dieťa nemame s jednym mm 😀 😀 😀 😀 no...moj pospi pekne.tfuj tfuj
ale neboj upravy sa to 😉

danulka3
1. dec 2010

@akika722 môjmu niekedy stačia aj tri minúty na papanie a už vypľúva

akika722
1. dec 2010

@alure ja mam aj spacie vaky 4ks 😀 😀 😀 ale dosť často ich perem niekedy to ma na sebe len dve noci lebo ogrcka 😖
no moj chrust je divny...doma mame teplučko a on cez deň chce spať v kočiku a fusaku aspon ho už nemusim naobliekať ako pred tym 😀 a v noci ešte stale nechce postielku..ani za svet,stale sa tam budi tak spime v kočiku 😅 a ma na sebe tieločko ponožky pyžamko spaci vak a teraz ešte v tom novom vaku je...doteraz musel byť s hrubou dekou...nechapem ale inač mi nezaspi
a teplo mame dosť

akika722
1. dec 2010

@danulka3 tak to je super 😀

bože ake je kojenie jednoduche,,,pri Paťovi,umyvanie vyvaranie fliaš,cumlov,ach jaj..kym som urobila mlieko 😖 😖 😖

alure
1. dec 2010

@liba78 no tak že by zúbky? Ja som tiež zvedavá aký budeme mať deň a noc po očkovaní 😒 idem navariť obed,osprchovať sa na poštu a k Dr.na poradňu ....tiež sa asi povozím po SC nech si pospí 😝
@akika722 náš drobec zase nemá rád teplo aspoň čo si všímam...a zbožňuje byť neoblečený 😖 lenže ja sa niekedy v noci zhrozím keď mu idem dať papať a ruky má ako žabka 😲

majka35
1. dec 2010

@akika722 no ja ti dám s jedným mm 😀 😀 😀 hned bude kontrolná otázka, kde sa minulý rok flákal po Trebišove 😀

danulka3
1. dec 2010

@akika722 ale pri fľaškách zas vieš koľko vypil.Všetko má svoje výhody aj nevýhody.Ja mám stále pocit,že za 3-4minúty si moc nemôže vytiahnuť a večer mu dávam 150ml Beby,lebo cicky mám vyžmýkané a to pije asi 5 minút. Dnes ideme na poradňu,tak som zvedavá koľko váži.

mirmaj
1. dec 2010

dobre ranko, práve sme zabuvali tak sa mi podarilo vas dočítať,
@akika722 ja verím tomu že môžeš mať urieknutú celu rodinku lebo sa fakt toho na vas akosi veľa kopilo, nám včera niekto uriekol Tamarku asi ked sme boli na tých nožičkách, moje nadšenie od kaderníčky sa pominulo príchodom domov, Tamarka vrieskala celý večer, nič nezaberalo, ani ruky, hola ritka kupanie proste nič, som jej robila uplne všetko uhliky, meranie vody, pretierala, vôbec nepapala a o 19 ju uspal mm na rukách, fakt hrôza ked človek jej neviem pomôcť lebo nevie čo jej naozaj je ☹ teraz už je dobre, chvalabohu 😉

danulka3
1. dec 2010

@alure tak to aj môj má stále studené ručičky a aj nožičky a to máme v obývačke 25 stupňov. V čo m ich máte doma oblečené? Ja dávam buď bodička+dupky,alebo overalik.

akika722
1. dec 2010

@alure moj neznaša zimu..bude revať vrieskať kym nema niečo extra teple na sebe 😖 moj po očkovani spinkal cely deň a celu noc...zajtra sme mali mať preočkovanie ale odklada sa to...aspoň jedna dr.ma rozum a vie čo ako treba..no fakt je super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre