♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. dec 2010

davate plaštenku na kočik ked veeeelmi sneži?už je to tu dosť zasnežene a len sype a sype

kahlan1
1. dec 2010

ja mam velkost 2až 6
a ti sa ma menit za iny tvar?

kahlan1
1. dec 2010

@akika722 ja by som dala

akika722
1. dec 2010

@kahlan1 ie ja tvar meniť nechcem...moj ma rad tie gumene okruhle

sa rozsnežilo,tak aj ja dam

akika722
1. dec 2010

tak páááááááááá bežim pre syna do škôlky 😵

kvietok121
1. dec 2010

@akika722 pohoda cumel nevedela som ze sa musia cumliky menit po chorobe, nestaci vyvarit?

katulkaaaaaa
1. dec 2010

ahojte baby teraz som dosla z mesta,rano som bola na poradni maly vazi 5820gr,63cm,dr bol s nami spokojna 🙂
@akika722 moja pytala som sa dr hovorila mi ze odporuca po ukoncenom 5mesiaci skusit kusk pisota s mliecko,aby sa zistila alergia nalepok kede dietaeste plne kojene...no neviem asi kaslem na to azacnem ako s malou od 6mesiaca a najprv zeleninku,ovocie a nakoniec kase-ockovanie mame odozene minimane na dva mesiace,ramienko stale neni ok-ale ja som rada satch ockovani strasne bojim
@liba78 no citam ze nemas dobre noci,nas maly spinka sper dufam ze mu to vydrzi...ale zase ala dosla zo skoly soplava ,ze ju hrdlo boli...ja myslim ze sa z toho vymotame az na jar

kvietok121
1. dec 2010

@katulkaaaaaa krasne ste pribrali a aj vyrastli, aj mne o tom lepku hovorili

kahlan1
1. dec 2010

@katulkaaaaaa takto pekne rastiete 🙂

katulkaaaaaa
1. dec 2010

@akika722 aj u nas sneziii a jak husto 🙂 ja by som dala plast na kocik urcite...aj mi potrebujeme na spanie telo,ja kedmaleho zababusim tak by mi spal snad cely den,aj teraz dosli sme z vonku spi v autosedacke pred hodinou mal papat ale on spi a spi
😀 cumlik sa mi zda vecsi,mi mame urcite mensi....samko podareny 🙂
@vladka84 podla mna cumel nema ziadenvlyv na zuby,viki dudlala do troch rokov,ma krasne zuby rovne,biele...sor lizatka ,sladkosti a caste bratie atb ma vplyv na zubky...

danulka3
1. dec 2010

ahojte,aj mi sne už z poradne doma,máme 6440g,pribrali sme 640g za mesiac,vraj stačí. A sme zaočkovaný,myslela som ,že nebude očkovať,ale pomerala tú ranku po očkovaní a že v poriadku,i keď tam má ešte chrastičku,tak dúfam,že nebudú nejaké komplikácie.Teraz spinkáme. Do kedy mám očakávať zvýšenie teploty??? Ako vám detičky na očkovanie reagovali? Dala som studený obklad.A ako na potvoru ide mm do nočnej,dúfam,že to nebude také zlé.

kahlan1
1. dec 2010

@danulka3 tak to je super ze tak priberate - som velmi zvedava ako dopadnememe my

kvietok121
1. dec 2010

@danulka3 my sme to celkom dobre zvladli najhorsia chvilka bolo samotne ockovanie a potom mal len zvysenu teplotku a ale neplakal pekne spinkal ako vzddy

jankasramka
1. dec 2010

ahojte, no idem sa naranajkovat pri vas 😉
a docitat co mate nove 🙂

@katulkaaaaaa pozerala som tie nausnice co si nahodila link, skvele su- uz si vyberam aby som napisala jeziskovi 😝

alure
1. dec 2010

ahojte maminy
my sme došli z poradne očkovanie prebehlo ok,malý trošku zamrnčal nič viac tak vcelku fajn.Aj teraz sa tvári akoby sa nič nedialo,je vysmiaty "vykecáva sa s tatíkom" a ja som konečne dopratala a povešala prádlo.A podľa váhy u Dr. máme 6800 g ...takže sme nabrali 740 g za mesiac.Vraj sme moc šikovný a všetko je ok 😀
Ak máte ešte niektorá z tejto doby nové info do tabulky budem aktualizovať ....

U nás sneží,vonku je nádherne vidieť že si to Perinbaba užíva aj keď ako som pozerala správy už to na cestách vyzerá hrozne ☹

vladka84
1. dec 2010

@katulkaaaaaa Kati, ja som myslela, ze ak mas cumel, ktoreho velkost nezodpoveda veku babatka... ze je napr. velmi velky, tak ci sa potom neposunu nejako zubky... aj Timka mala cumlik asi do dvoch rokov a zubky ma pekne, no teraz momentalne jej sice predne dva chybaju 😀

vladka84
1. dec 2010

aj u nas strasne sneziiiiiiiiiii... bola som v skolke, prisli sme domov ako snehuliaci, ale je krasne, ked sa to tak ligoce 😵 akurat, ze mame sluzbu, tak si dam rano rozcvicku, kym poodhadzujem sneh spred vchodu..ale volal mi mm, ze mozno ostane este dnes doma,ked su take zle cesty, tak duuuufam 😀

vladka84
1. dec 2010

@alure ja nerozumiem co robia cestari... u nas vobec nie je odhrnuta cesta, , kopec snehu, neposypane a cestarov nikde 😠 to sa potom niet co cudovat, ze su take kalamity na cestach... ja teda asi do auta sadnem az na jar 😕

jankasramka
1. dec 2010

@denisocka mateo ma tiez hnede oci od narodenia....vsetci sme dufali ze budu modre....no ale co uz, to sa uz asi nezmeni, lebo sa mi zda ze mu este aj stmavli- su takmer cierne 😀
@meredit my sme mali tiez taku uspavaciu krizu nedavno-trvalo to asi dva-tri tyzdne. presneako opisujes-uplne to iste.
ale uz to nejak preslo, uz len uspavam na rukach-ako vzdy a nevrieska pri tom....preslo to same zo dna na den...

danulka3
1. dec 2010

@kvietok121 stále ho pozorujem,dávam studené obklady,teplotu zatiaľ nemáme,uvidíme aká bude noc
@alure Ahoj,prosím ťa pridala by si aj nás do tabuľky? Tiež ste pekne pribrali,máme čo nosiť 😉 Takže vás tiež očkovali? Ja som myslela,že nebude,mne sa nezdala ta ranka po očkovaní,na ramienku,ale povedala,že ej to dobre a zaočkovala.Dávala si aj rotavirusy? Nám dala na rozmyslenie,ak chceme máme prísť za 2 týždne.
@vladka84 U nás je podobne,cesty neodhrnuté a nič iné nepočuť len húkanie sanitiek,asi k nehodám,alebo úrazom.Cestári zasa zaspali,ako každý rok!!! 😠 Ja sa tiež bojím sadnúť do auta,ešte že zatiaľ nemusím,k lekárke to máme na skok a na nákupy chodím s mm.

jankasramka
1. dec 2010

joj ako vam zavidim ten sniezik🙂))
ked sa mateo zobudi tak sa asi pojdeme von ohriat lebo mame v dome zimu ze mam na sebe bundu a vonku je horuco...hrozny tento dom 😖

@akika722 patko v tom spacom vaku je tak rozkosny- ja ked ho vidim na fotkach sa nanho usmievam ako keby to bolo na zivo 😀

jankasramka
1. dec 2010

ked uz sme pri tom snehu tak som si spomenula ze ked sme sa s mm spoznali pred troma rokmi v spanielsku tak napadla snehova popraska a on behal s ostatnymi mexicanmi po vonku a valali sa tam jak zmyslov zbaveni a tesili sa jak male deti.
a nam potom doslo ze oni nikdy v zivote sneh nevideli 😀 😀 😀

kvietok121
1. dec 2010

@jankasramka vy sa chodite ohriat von my dnu 🙂

kvietok121
1. dec 2010

@danulka3 hadam dobra ked nemam doteraz my sme mali vecer 37,5

kvietok121
1. dec 2010

@jankasramka to je neuveritelkne ze nevideli sneh

alure
1. dec 2010

@jankasramka tak práve som vyobliekala mojich chlapov a išli odhrňať sneh pred blok ale podľa správ na cesty by som nešla do jari ani ja 😒 mala som čo robiť keď som išla k Dr. ešteže mám 4x4 lebo by som ani nevyšla z parkoviska ale do zákrut ma dva krát stočilo 😠 našťastie sme ok došli domov.
@danulka3
ahoj jasné pridám ťa pošli mi do IP všetky údaje (kuk u mňa na fotoblok tam je tabulka) no čo sa týka očkovanie,my sme sa zahojili na ramienku veľmi rýchlo (klop klop) a rotavírus som najprv nechcela dať,kecala som aj s kamoškou z lekárne a vravela že je to marketingový ťah,ale nakoniec ma moja mama (zdravoťáčka) nahovorila že nech to dáme (aj my na to prispela) tak sme v pondelok objednali vakcínu a včera došla...takže sme dali aj aj..dalšie nás čaká 19.1.

alure
1. dec 2010

@jankasramka juj ako si opísala mm s tým snehom 🙂 no teraz by mal čo pozerať snehu je u nás až až

danulka3
1. dec 2010

@kvietok121 Keď pôjdeme spať pre istotu zmeráme 😉

akika722
1. dec 2010

@kvietok121 neviem moja či sa zničia všetke bakterie ked vyvariš
@katulkaaaaaa krasne miery...každa dr.hovori inač,ale aj myslim že každa mamina urobi po svojom,či to radi dr,alebo nie 😀 mne len kojenie zatial uuuplne vyhovuje...navarim sa aj tak dosť 😅
@danulka3 uuuuu aky ste velky 😵
@vladka84 vonku sme cmulali maličky 😀
@jankasramka dik moja 😀 on sa stale rehoce 😀 😀 😀
sniežik nezavid 😒 my sme taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak zmrzli...pada tu sneh s mrznucim daždom,ako keby ma niekto celou cestou fackoval tak to bolelo...pridem k mame,Paťo sopel po pusu jak ciganča,slzy po celej tvaričke,ja vlasy komplet mokre až mi z nich kvapkalo 😖

jankasramka
1. dec 2010

@alure dufam ze bude aj o 3 tyzdne...sa tesim jak vymrznem 😀
sa budem potom tesit naspet. a to pride sem aj moja mamina na 2 mesiace...fuha to si ani neviem predstavit taky luxus 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre