♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
10. dec 2010

@katkavv tiez ked sa pozabudni pri kolotici nieco vypije

seagull2404
10. dec 2010

@kahlan1 ja si myslim, ze sa nemusis az tak trapit, zda sa, ze malej to staci, len ty sa trapis, potom si unavena a zufala, urcite je to v poriadku, veci poslem...

kahlan1
10. dec 2010

@lji vdaka 🙂 niekedy je dobre a niekedy som v koncoch

seagull2404
10. dec 2010

@katkavv aky fesak a aky veliky 🙂

kahlan1
10. dec 2010

@seagull2404 dakujem

kahlan1
10. dec 2010

@katkavv zlatucky je 🙂

evanns
10. dec 2010

@kahlan1 urcite sa zariad podla seba a svojho instinktu...ten ta nesklame...a ani tebe nechce pit cajik?

seagull2404
10. dec 2010

@kahlan1 nmz hlavne aby si ty bola v pohode 😵

kahlan1
10. dec 2010

@evanns ona flasu ani pocut niekedy zo striekacky vodicku tak pocmurka

evanns
10. dec 2010

@kahlan1 🙂 nevadi...a lyzickou tiez nie hej?

katkavv
10. dec 2010

@seagull2404 dakujeme, len keby ma tak nevytacal s tym papanim, hehe

katkavv
10. dec 2010

@kahlan1 dakujem 😉

kahlan1
10. dec 2010

@evanns nie skusala som aj lyzickou ale vypluvala

evanns
10. dec 2010

@kahlan1 co chodime cvicit s nasou malou kazdy pondelok do jedneho centra tak tam nam jedna baba hovorila ze jej syn sa v 4. mesiaci rozhodol prestat pit mliecko 😲 😲 😲 ona panicky zmatok a stres...ale zas on strasne rad mal cajik tak sa dehydratacie nebali ...a zacali s prikrmami...ale ne jak ostatni robia ze 3 dni mrkvicku, zemiacik...po mesiaci ovocie...kasicky...oni v podstate v priebehu par dni presli na komplet prikrmy, ze na desiatu ovocie, na obed zeleninku a teraz uz aj masko (6.mesiacov ma aktualne)...vecer kasicka...no ja s otvorenymi ustami som pocuvala a kazdy ze jak mohol toto zvladnut a vstrebat, no proste vstrebala toto mu chuti a je to krasny velky zdravy chlapcek 😝
tak ja neviem, som len chcela tymto povedat ze vynimky existuju a preto treba k takymto detickam pristupovat vynimocne 😉
drzim ti palce...musis byt silna, aby malicka necitila z teba ten stres ☹

kvietok121
10. dec 2010

@21 ja viem ze sa nemusi prejavit, ved preto mi doteraz nic nezistili, preto to idem vyskusat bez toho vysetrenia ze to je urcity cas kym to prejde tak uvidime v januari ta budem informovat

danulka3
10. dec 2010

@seagull2404 gratulujem k 4.mesiacom 🙂

seagull2404
10. dec 2010

@katkavv kazde babo ma svoje, nasa zas pri zaspavani strasne bojuje, asi nie je idealne dieta 🙂

seagull2404
10. dec 2010

@danulka3 dakujeme 😵 😵 😵

danulka3
10. dec 2010

@mirmaj V mirage sme boli,našťastie sme mali mapu,nestihli sme ani všetko pochodiť,na výťahy sme čakali dlho,ale keďže tam bol hluk a Jakubkovi sa nepáčilo,tak sme to zbalili a išli domov 😠 Ináč sa mi tam páči viac ako v auparku,tam je dobrý akurát Deichmann.Napíš potom ako sa ti páčilo.

memory97
10. dec 2010

@kvietok121 neviem, ci si skusala aj tento sposob uspavania,ale na nas velmi zabera. Mame takeho vacsieho plysoveho psika, maly mu chyti ucho a do 5 min. spinka🙂 Otiera si ho o tvaricku a to ho tak ukludni, ze az zaspinka🙂

@seagull2404 krasne, ako nam tie babatka rastu🙂 my mame o chvilk 5 mesiacikov, hrozne to leti...

@alure presne ako pises, to zavisi skutocne od deticiek, maly bol hlados, ale mala som este pockat, ale uz ked sme zacali, tak papame🙂 a sranda je to, ze co mu mamina navari, nechce a tie kupovane z DM-ka mu chutia🙂

memory97
10. dec 2010

dnes som bola v DM-ku a kupili sme si kefky na zubky, su to take masazne kefky (2 masazne na dasienka a rastuce zubky a jedna klasicka na cistenie) od babylove a malemu sa to hrozne paci🙂

memory97
10. dec 2010

@mirmaj
@majka35 maly papal 1000ml denne, ked sme presli na prikrmy, ale teraz spapa omnoho menej mliecka a aj tak mam pocit, ze prikmy mu az tak nevonaju ako mliecko🙂 Uvidite ako budu papkat, ved ked nebudu chciet, tak oni to daju vediet drobci🙂

katkavv
10. dec 2010

@kvietok121 nas musi mat pri sebe plienku ked zaspava, tiez si ju zmoli a dava na hlavu, ... asi tak ako je na fotke, xixi 😅

kvietok121
10. dec 2010

@memory97 ano skusala ale moc to nefunguje ale nevzdavam sa citala som clanok perfektny http://dojcenie.wordpress.com/2010/05/11/o-dojc... ma to ukludnilo ze sa to moze stat ze to prejde

kvietok121
10. dec 2010

@katkavv zlaty, absolutne plienku nie, ziape pod nou este viac

kvietok121
10. dec 2010

@danulka3 vy ste uz boli my este nie, co tam maju?

kahlan1
10. dec 2010

@evanns vdaka uvidime ako sa zariadime

kahlan1
10. dec 2010

@katkavv krásnučky aj my zaspávame s plienkou

memory97
10. dec 2010

@alure ja sa ju chystam robit, ale asi az na Silvestra, ak ju spravis, daj vediet, ci je taka super ako vyzera na tom obrazku🙂 Ano v tom s tebou suhlasim, kupena je vyborna a teraz zacali robit aj v Bille take stvorcove kolaciky, podobne ako marlenka, ale su suprove🙂 mnam🙂

@21 ani sladke nemozes, alebo iba urcite druhy?

mirmaj
10. dec 2010

baby nepozerali ste teraz Reflex? Robovi Pappovi sa narodila dcérka v 6 mesiaci a mala len 600g a 29cm a teraz už ma 8a pol mesiaca užasne nie? ani som nevedela že také malé bábätko ma šancu na prežitia, super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre