♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
15. dec 2010

@mirmaj jéj aká je Tamarka rozkošná 🙂 a s tým papaním ste na tom ako?čo všetko už papá?

kvietok121
15. dec 2010

@mirmaj my sme spinkali pokojne ale bohuzial ked niekto vrta nad hlavou tak sa spat moc neda tak spinkal hodinku apol a teraz sa hra a uz vyzyvuje, idem mu skusit dat papat a mozno zaspinka

kvietok121
15. dec 2010

@alure dakujeme velmi sa tesim

kvietok121
15. dec 2010

@vladka84 moje chutatko tak pozdravuj

mirmaj
15. dec 2010

@vladka84 no aj mne sa zda veľká nato že má 4 a pol mesiaca 😀

kvietok121
15. dec 2010

@memory97 to hej

mirmaj
15. dec 2010

@alure my zatiaľ len mrkvičku začala som len v nedelu zajtra pridám zemiačik som zvedava ako nám bude chutiť ten 😉
@kvietok121 ani my už nespíme neviem či sme spali vôbec hodinu, ale my už asi nezaspíme až pokiaľ nepôjdeme spať večer 😝

alure
15. dec 2010

@mirmaj no tak to je super 🙂
maminky ktoré ešte kojíte kedy začnete dávať napríklad kašičky na dobrú noc?

jankasramka
15. dec 2010

@memory97 ona mu predkozku vzdy pretiahla- ale jemu to ide pekne az hore lenze vcera to spravila akosi rychlo. dnes som jej rano volala a trosku som prehanala- povedala som jej ze to ma riadne natrhnute a ze bol nepokojny celu noc (inak pekne spal bez zobudenia ale tak trosku som ju osalila 😀 ). som bola taka nasrana koli tomu lebo vcera aj velmi plakal chudatenko az kym som mu na to nedala ten lanolin multimam co je na popraskane bradavky- to mu davam na vsetky ranky a hoji to skvele 😉

@seagull2404 uuuuuuuuuuuuuuzasne, tak to ja mozem len snivat, ja som nanic kucharka a navyse som mala na maturite tiez 4 z matiky 😝

@mirmaj jej tak to mate podobne miery ako my 😉 krasnucka je a vyzera ze jej chuti... a sa mi paci ten zajkovsky podbradnik 😀
u nas je dnesne menu brokolica alebo tekvicka este som sa nerozhodla.... mozno to on rozhodne za mna ak mu nebude chutit...

seagull2404
15. dec 2010

@jankasramka dakujem 🙂 no, ja som z matiky radsej ani nematurovala 🙂

jankasramka
15. dec 2010

@alure ja kojim ale zacala som rovno mrkvou. ale vcera som videla ze maju daku ovsenu a ryzovu kasu ale uz som sa na to vykaslala lebo v sobotu uz ideme domov tak mu nechcem robit nejake zmeny...
tie na dobru noc su z coho?ryzove?

alure
15. dec 2010

@jankasramka ahoj moja,neviem či ryžové,sú rôzne druhy väčšinou nemliečne....ale vy ste už dosť veľký na pridávanie príkrmov,my máme 3,5 mesiaca....a ja si nepamätám kedy sme s tým začali pri Oliverovi
príkrmy sme síce začali dávať v 6mesiaci,ale neviem či aj kašičky až vtedy...som už z toho magor 🙂
Inač tu snežíííííííííí

jankasramka
15. dec 2010

@kahlan1 hej, mateo uz sedi pekne. ale sam vydrzi len chvilku. tak mu dam prst on sa chyti a druhou rukou sa s niecim hra. poleziacky uz nevydrzi, uz ho to nejak nebavi...
aj sa stavia na nohy ked mu chytim rucicky a udrzi svoju vahu na nohach a hrozne sa z toho smeje ako udrziava rovnovahu...

kahlan1
15. dec 2010

@jankasramka tak to sikovny - as tiez nebavi lezanie ale nosenie alebo sedenie ked vidi toho viac za rucky sa pritahuje ale na nozicky sa este nestaviame 🙂 mame cas

jankasramka
15. dec 2010

@alure ja som chcela az od siesteho mesiaca ale on si nejak sam pyta, aj dr. vravela ze je to ok lebo teraz pribral malinko tak ked ma chut nech papa. ale davam mu malinko. 70gramovu vyzivu ma na 2-3 dni.

alure
15. dec 2010

@jankasramka no papkáčik zlatunký..aj Denis na nás pozerá keď jeme,až mám výčitky 😀

jankasramka
15. dec 2010

@seagull2404
@danulka3 ja som prave vcera tiez objednala nosic, dnes mi ho vraj poslala. tu na MK. som nasla ergo za 65. tak som zvedava. lebo tu sa to neda zohnat a mne sa tieto hovadiny na nosenie velmi pacia. ja mam mei tai a mateovi sa v nom velmi paci lenze ked chcem len vybehnut do obchodu tak sa mi to nechce viazat 😅

jankasramka
15. dec 2010

@jankasramka to hej, mate cas, ved mateo ma takmer o mesiac viacej. a anetka nato co prekonala ze podla mna uzasne sikovne dieta;)

kvietok121
15. dec 2010

@mirmaj aspon bude spat v noci, my sme ho prdchvilou utisili hrozne plakal
@alure
@jankasramka ja som si mylsela ze aj kasicky az v siestom mesiaci

kvietok121
15. dec 2010

@jankasramka ako to vies ze si pyta?

alure
15. dec 2010

@kvietok121 preto som sa pýtala aj ja lebo si to moc nepamätám..nieže by bol Oliver už nejaký moc veľký ale 8 rokov je dosť dlhá doba aby som toho toľko pozabúdala....

kvietok121
15. dec 2010

@alure no ja somnovacik tak ja neviem vobec, ale nasla som si na konikovi, ze staci od 6 a niektore zacali az v 8. tak neviem

memory97
15. dec 2010

@wladymyra Musis skusat, ja som tiez skusala, ked som sa chcela aspon ako tak v noci vyspat . Ja mu davam tak este hodinku pred kupkanim papat a kolko tolko spapka a potom dostane este po kupkani a maly si na to tak zvykol, ze vydrzi dlhsie, ale neviem, ci to bude ucinkovat aj na vas, musis len skusat. Po 3 dnoch by uz mali byt vysledky, len treba sa obrnit trpezlivostou.

@kahlan1 tak to bude isto dobre,len ona na tom sone este asi nevidela, preto sa chodi neskor, ale ked tam videla "bublinu", tak bude tam aj babo 😉

@groka nepamatam si to uz presne, ale nieco cez 50 Eur za jednu

@alure ano, ideme a uz sa tesim ako sa bude malinkemu pacit stromcek🙂

@mirmaj ja mam taky podbradnik, ma aj rukavy a je dlhy🙂

jankasramka
15. dec 2010

@kvietok121 lebo som mu dala ochutnat a skoro zjedol aj lyzicku a ked som mu uz nechcela dat tak sa strasne rozplakal...
a teraz ked mu davam vyzivku tak len idem nabrat a on uz mrnci az kym mu to nedam do ust, rucickami ma chyta a pritahuje tu lyzicu do ust....
a ved co, vravim ze som chcela zacat neskor,keby to nechcel tak mu nedavam. ale teraz aj dost rastie do dlzky tak nech papa. ved mu davam len trosku..

kvietok121
15. dec 2010

@jankasramka aha tak to je super ze mu chuti

memory97
15. dec 2010

@mirmaj krasna vaha, az som zvedava kolko mame my🙂

@jankasramka nam tekvica nechutila, brokolica bude urcite🙂
Drobcek, dufam, ze sa mu to bez problemov zahoji... su aj ovocne, aj ryzove, s bananom, s ovocim.
Tak to je super, maly sedka🙂 my ani nahodou a ani sa netaha do sedu,ale my mame cas🙂

jankasramka
15. dec 2010

baby, mm zas potajme poslal fotky do novin a v nedelu to vyjde....tak musime kupit na letisku pred odletom.
to uz bude treti krat co budem tu mexiku v novinach...1.krat som bola ako jazdec- jedina baba na takej dost znamej exhibicii ( tam sa pomylili a novinar mi dal meno za Ana Sanchez 😀 tak na druhy den to museli opravit 😝 ) a 2.krat mm napisal clanok o slovensku aj s fotkami z tatier a kupelov- to sme mali celu velku stranku..
a teraz bude pàr fotiek z jeho cesty po europe.
tuto su aj na nete. jeho fotky su cislo:
2- bilbao (spanielsko)
5- tatry
6- velke pole (tam sme boli na silvestra pred dvoma rokmi)
11- pariz

http://fotos.eluniversal.com.mx/coleccion/muest...

danulka3
15. dec 2010

@jankasramka aj ja sa teším na nosič,zajtra by mal prísť

@kvietok121 no na to,že len "cuckáte" ste pekne pribrali

@seagull2404 medovníčky sú krásne,aj ja som včera zdobila,len som nemala to ľoko fantázie ako ty,to asi preto,že som mala z matiky 1 😀

@alure aj ja som bola v tom,že tie kašičky v tom 6.,keď aj mrkvičku a to ostatné,uvidím,opýtam sa na budúcej poradni.Uvidím ako priberá,tak možno podľa toho.Ak dobre,tak ešte počkám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre