♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
11. jan 2011

@mirmaj ináč toto malo byť tebe 😉 :supeeer,tak v marci už budeme mať aj my pol roka,tak by to šlo.Čo ty na to @seagull2404 ??

alure
11. jan 2011

@mirmaj no vstávali sme okolo 9tej a teraz zase spinká,ale to bude tým že má trošku zvýšenú teplotku ☹
@seagull2404 ja som rada že tu to preferujú od toho 3mesiaca,ale aj tak na kurz ideme až od 8.2. a dúfam že sa pridá aj @danulienka35 ,lebo síce máme aj tu v Senci v aquáči ale budem chodiť do Pezinka.

seagull2404
11. jan 2011

@danulka3 jeeej, super, dakujem a budem sa tesit na info 😉

seagull2404
11. jan 2011

@alure 🙂 a preco idete az od februara?

alure
11. jan 2011

@seagull2404 kurz januárový začal dnes,potrebujem k tomu zopár papierov aj od lekára a naša dr. ordinuje až od budúceho týždňa,ideme na očkovanie,čo by sa vtedy plávať nemalo a vynechať hodiny by som nechcela.Ak by bolo na mne tak už plávame.Ale my chodíme bežne do aguaparkov takže malý je s vodou už dávno oboznámený a vodu doslova zbožňuje,rovnako ako Oliver 😉

katulkaaaaaa
11. jan 2011

@danulka3 tie noci su fakt hrozne ☹ aj teraz od rana len reve,mam ho na rukach....teraz som mu dala gel tak si dudka v lehatku...uz si ruky necitim
@mirmaj ano ten gel tak 3 krat denne len...niekedy mam pocit ze ani to uz nezabera
@alure snad nebudete chori...som vcera vecer aj dnes rano robila brusaky a uz zacinam citit svalovicu,ale mam dobry pocit...akurat si varim cestoviny na obed

alure
11. jan 2011

@katulkaaaaaa tak to dúfam aj ja že chorý nebude,ale predpokladám že to bude tými zúbkami.U Olivera som ani nezbadala že sa prerezávajú ...tu mám pocit že si to teraz odnesiem až až ☹ aký gélik používate na dasienka? A ty už aj vidíš zúbok? Ja mu v pusinke nič nevidím,len cítim aké ma stvrdnuté ďasienko a všetko dáva do pusky,keď sa mu podarí vezme moju ruku a žužle ju až ma to bolí

katulkaaaaaa
11. jan 2011

@alure presne aj nas simon,nie ja zubok nevidim,ale ked kojime chvilkami tak kuse bradavku az to boli....viki ked isli zubky tiez bola mrzuta,mala hnacky....ale ona az tak po pol roku a prvy mala v 7.mesiacoch...ja mam dva a striedam calgel a mundisan

majka35
11. jan 2011

ahojte
@katulkaaaaaa
@alure moje zlaté, čítam, že ste mali ťažkú noc, tak dúfam, že dnešná bude lepšia ... ja som pri barborke ani nevedelam, že jej rastú zúbky, prvý jej narástol až v 11! mesiaci a potom to šlo ako po masle, ale nebadala som žiadnu zmenu nálady, sem tam hnača a zvýšená teplota, ale mrzutá nebola, tak dúfam, že terezka bude v tomto dobrom zvyku pokračovať
ináč tieto výkriky poznám, terezka ich má časté, aj barborka ich mala, potom pomaly odzneli, ale ja som skoro skončila na ARE, tak mi srdce rozbúchalo, ako som sa zľakla

alure
11. jan 2011

@katulkaaaaaa budem musieť aj ja nejaký dať kúpiť ,zavolam mm nech cestou domov kúpi,lebo dnes radšej von nejdeme.Inak pochvala za brušáky mojko 🙂
@majka35 ano bola ťažká noc,a dúfam že to rýchlo prejde.Inak pri Oliverkovi som nevedela o ničom a zubky mu začali rásť v 5tom mesiaci,ale žiadne sprievodné javy.A čo znamenajú tie výkriky zo spánku,nevieš? myslíš že to bol len zlý sníček? to bolo zvýsknutie až mnou trhlo a potom trošku plač ale keď som ho vzala do náruče hneď utíchol....

alure
11. jan 2011

@kahlan1 http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=380650 píše sa tu o plávaní ktoré vraj zvyšuje dokonca apetít u bábätiek ,skús sa na to mrknúť a ak máš možnosť vyskúšajte aspoň s mm zbehnúť na plaváreň možno to malú naštartuje,hm?

majka35
11. jan 2011

@alure netuším, ale myslím si, že sa zľaknú trhnutia, to trhnutie máme aj my dospelí a ja sa tiež niekedy vyľakám, ale bábetko nevie, čo sa s ním deje 😨

alure
11. jan 2011

@majka35 naše malé chúďatká ☹

katulkaaaaaa
11. jan 2011

baby konecne zaspal...som zvedava na kolko
@majka35 prajem ti aby ta toto obislo lebo je to na nervy
@alure ani ja von nejdem ,nemam energiu na nic
pc mam opraveny ,fotky zachranene🙂

katulkaaaaaa
11. jan 2011

@majka35 toto trhanie mala aj viki do 3rokov....dr mi to vysvetlila tym ze oni vsetko velmi vnimaju aj to co nam unika...napriklad ja som vecne mala pri malej pusteni tv...a same kriminalky,mne ani nedoslo ze sa tam zabija,sama krv a podobne veci....ale mala sa zrejme toho bala,a v sne sa jej to vracalo....teraz vie ze je to len kecup a ti herci su ok...ale malinkym detom sa tazko vysvetuje...myslim takym 1,2r...ale preco kricia babetka tak to nechapem veru

alure
11. jan 2011

@katulkaaaaaa mne malý odkedy vstal sa len nakojí a spí dalej...takže sme v podstate ešte ani neboli hore....

katulkaaaaaa
11. jan 2011

@alure no tak na chrustika ide zrejme choroba,mne je taky maly ked je chory ☹ snad to bude len nachladnutie a odide to spolu zo spankom

memory97
11. jan 2011

@danulka3 nam isli zubky od 3 mesiacov a vysli az teraz v 6 mesiacoch🙂

@mirmaj ja som skusala aj viackrat potriet, ale to maleho prehanalo, tak iba 3x potieram, ked vidim, ze je nervozny, ked sa hrame, tak na to nemysli🙂 alebo mu masirujem dasienka kefkou od babylove z DM-ka (je to sada 3 ks) su dobre a maleho z toho neboli dasienko ako pri hryzadlach. Tie zas nechce do pusinky, ked mu idu teraz zubky🙂

memory97
11. jan 2011

@katulkaaaaaa skus pozriet v DM-ku kefky na rastuce zubky od babylove. Je to sada 3 ks, 1 kefka je masirovanie, ked zubky len idu (chvilku pomasirujeme a maly je uplne kludny), 2. kefka je, ked uz zubok vyrastie a tou mu masirujes to dasienko,kde rastie zubok🙂 a 3. je uz na cistenie zubkov🙂 nam to dost pomohlo, ked bol maly nervozny zo zubkov.

@alure my mame dentinox
aj nas mal take, ze krical zo sna, ale casom to preslo.

danulienka35
11. jan 2011

@alure chudiatko male i mi sme nejke usplene a ukaslane a slintave volal som lekarke tak teraz na ockovanie nejdeme az bude mala fit

katulkaaaaaa
11. jan 2011

@memory97 dakujem zajtra zbehnem do mesta kupit

memory97
11. jan 2011

@danulienka35 babulka, nech sa rychlo uzdravi. My zajtra ideme k dr., tak uvidim, ci nas posle na gastro.

memory97
11. jan 2011

@katulkaaaaaa nie je zac, len nech to pomoze 😉

danulienka35
11. jan 2011

@memory97 vies co mame to asi zo zubkov inak papame supr vsetko len slintosime do ust nic lebo ju napina ani dudel uvidime

alure
11. jan 2011

@memory97 tú sadu musím aj ja kuk v DMke.Som z toho dosť mimo,teraz vstal ale mám pocit že sa potrebuje dosť často nacucnúť...
@danulienka35 dúfam že aj vás to prejde cobydup....a nič vážne to nebude ani u nás,len nejaká nádcha.

akika722
11. jan 2011

ahojtééééééééééééé
vidim že rozoberate plavanie..zas zavidim 😔 my tu nič take nemame 😔
dnes idem na zumbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

majka35
11. jan 2011

@katulkaaaaaa joooj, takéto filmy máme u nás zakázané, nielen kvôli deťom, ale aj kvôli mne, ja neznášam krváky ... mm tiež pozeral pred barborkou, toľko sme sa nahádali, až si dal povedať a dokonca ani televízne noviny nepozeráme pred deťmi, lebo to je tiež samý krvák 🙄

ja ked som doma len s terezkou, tak telka ani nie je zapnutá, zato barborka pozerá rozprávky dookola 😕

@danulienka35 a ty sa s malinkou trápiš, to čo je vo vzduchu? nech ju tie boliestky rýchlo prejdú

majka35
11. jan 2011

@akika722 aj ja začínam od budúceho týždňa ... prosím hlásiť povinne večer, ako bolo !!!!

majka35
11. jan 2011

@akika722 príď si do KE zaplávať, ved to máš čo by kameňom dohodil 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre