♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
21. jan 2011

dobré ránko sa praje 🙂

danulienka35
21. jan 2011

@majka35 pekny den sa praje vsetkym 😉

danulka3
21. jan 2011

@21 ahoj,ďakujeme za podporu v kojení,ale náš maximálny rekord v ťahaní posledný mesiac je 5 minút! Ináč sú to také 3 minútky a koniec.

danulka3
21. jan 2011

@akika722 Malý je zlatunkýýýýý 🙂 🙂 🙂

danulka3
21. jan 2011

ináč dobré ránko,konečne som sa k vám dostala,včera som celý večer hľadala nejakú báseň na Hviezdoslavov Kubín,ako vždy si dcéra spomenula na poslednú chvíľu a potom prdol internet 😠

danulienka35
21. jan 2011

@danulka3 to poznam u nas to iste na poslednu chvilinku 😀

memory97
21. jan 2011

dobre ranko, ako ste sa vyspinkali🙂
nasa noc nic moc☹

mirmaj
21. jan 2011

@memory97 aj tebe dobre ranko 😀 my sme mali noc fajn, papali sme len o 12 a o 4:30 a buvali skoro do 7, ale zato teraz sme ešte stále hore odvtedy a to som myslela že si skôr pospí a potom pôjdeme skôr von lebo poobede máme firemnú akciu, no ale tak Tamka si to celé zmenila a to prvé spanie si vynechala, tak ideme von teraz 😉

katulkaaaaaa
21. jan 2011

dobre ranko
@memory97 mi hrozna noc...ja ani neviem ci som spala...to je totalne onicom ked stavam aj 8krat za noc,som uplne k.o ☹ teraz spi tak ja varim,periem a vsetky tie veci co treba doma spravit....vsetko picha do pusinky,place,mrzuty je...ach jaj

veve10
21. jan 2011

@jankasramka ja som zo Stareho mesta, ale teraz byvame v Ruzinove. Ja som bola v Mexiku zatial iba na dovolenke (klasika - Playa del Carmen), ale muz by tam najradsej ostal navzdy - vtedy som ho este nepoznal. Nuz - ak to tak osud zariadi, tak sa tam mozno niekedy raz vratime. 🙂
@memory97 vdaka za radu, vyskusam to. Uvidim este, co mi dnes povie Dr. na prikrmy. Mlieko mam - chcem kojit co najdlhsie, takze tiez som mala v plane davat mu materske do prikrmov. Ale zmrazene..neviem, neviem...mne nikdy neslo dobre odstriekavat pumpou a navyse rozmrazene MM chuti naozaj strasne- tak kovovo. Cerstve sa celkom da 😉
V noci sa mi krpec budil kazde 2 hodky, raz dokonca po hodine...tak sa tesim, co bude dnes, kedze ho ideme dat ockovat tym hexa svinstvom (pardon za termin).
Inac ja o pol desiatej uz odkvecnem do postele (aj ked bohuzial nezaspim)...nevydrzala by som tu sediet do 23h.

lji
21. jan 2011

ahojte

@katulkaaaaaa chudačik zlatý a chuda mamička 😒 si to teda užijete len čo je pravda 😒 prajem vám nech sa čím skôr poriadne vyspíte obaja...

lji
21. jan 2011

práve som dovysávala-to je tak skvelý vynález ten vysávač. ako zasvietilo slnko tak ukázalo všetok prach na podlahe a saška do minúty spala 😀 😀 na uspávanie máme ručný vysávač ale s velkým spí ihned 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
21. jan 2011

@lji 😉 vysavac na uspavanie?dobréééé 😀
ja uz som si tusim na to ,,nespanie" zvykla....unava pride na vecer ...ale kava to isty 😉 ake mate pocasie?mi hnusne zatiahnute,fuka akoby kazdu chvilku malo zacat snezit

lji
21. jan 2011

@katulkaaaaaa no mali sme možnosť využiť jednu poukážku a máme všetko tak sme kúpili ručný vysávač.bordel to vôbec nepotiahne tak ho máme na uspanie sašky 😀 inak ja na vašu radu piejm ráno kávu a už nie som taká mátoha cez den 😀 i ked keby mám nespať ako ty tak neviem neviem 😨

u nás sa počasie stále mení.raz slnko,raz zamračené akoby už už má snežiť.ale hnusoba teplota stále klesá.včera som na prechádzke skoro zamrzla.nemáte problém sa rozhodnúť čo detom obliecť ked to je vonku také klamlivé? 😖

katulkaaaaaa
21. jan 2011

@21 super si to o tom kojeni napisala 🙂 moj maly by jedol aj mne z ruky ked nieco drzim ale pockam este mesiac sak sa naje do konca zivota este dost 😀 a netusim kolko vazime alebo meriame na poradni sme boli pred mesiacom a ideme az okolo 10.2

katulkaaaaaa
21. jan 2011

@lji ja som nebola vonku s malym uz tri dni...dnes asi na chvilku pojdem,ale som taka rozbita ze neviem veru ci sa mi vobec chce...ani s malou som nechodila kazdy den a sme tu 🙂
no ale ja vzdy obliekam body,oancusky,telaky,mikinu ,ponozky...a overal....podla toho kolko je stupnov dam tensi alebo teplejsi...rukavicky,capku...a do fusaku...a nebyva spoteni 🙂

veve10
21. jan 2011

my sme tiez nespali, tiez papame maximalne 5 minut a teraz mi uz najnovsie nespi ani na balkone. Rumazgal uz po hodinke, tak teraz mi sedi na kolenach a cumi do pocitaca 🙂 V Ba je pekne a slnecno...tusim mu bolo na tom balkone teplo. No...ideme dat kasu, prso a sup k lekarke. Inac pocasie sa ma len zhorsovat ☹ A ja som sa uz nadejala, ze uz sa tie hrozne mrazy nevratia.

lji
21. jan 2011

@katulkaaaaaa a vidím že máte nové fotky na FB-zas sa môžem kochať 😀 😀 😀 ale neboj,nie som úchyl 😀 ale fakt ste úžasne fotogenický 😉

alure
21. jan 2011

Ahojte bambulky,práve sme došli od dr. tak a máme prvé ATB ☹ Denisovi všetky hlieny stiekli do priedušiek,síce krásne odkašliava,má vlhký kašel ale upchaté priedušky..mordovala som sa kým spapal sirupčeky.Ako mu podať sirupček aby to nevyplul? odstreikať si MM a to zmiešať? ale zase aby si nemyslel že sa niečo stalo s mojim mliečkom 😒
noc za nami je z tých horších a mladý pán si o jednej povedal "že načo spať" asi pol hodinku sa pohral,vypýtal si nacucnúť sa a zaspal ...asi je to tým splnom 😉

katulkaaaaaa
21. jan 2011

@lji 😀 😀 😀 jáááj moja si ta zaplatim ako terapeutku,ti mi vzdy zdvihnes naladu 😀 krpec spi,pracka vyvesena,obed sa sam dopeka 😝 ale inak vsade bordel,vonku kosaaa....asi dnes zase nevylezieme

katulkaaaaaa
21. jan 2011

@alure ahoj to ma mrzi ze atb,ale radsej akoby ste skoncili v nemocnici ako mi 😒 uz bude lepsie....s liekmi bud do striekacky,chytit pusinku ako kaprovi a dat tam drzat dokial neprehltne,troska drasticke ale takto davaju aj v nemocnici...do mlieka som lieky ja nedavala,skor som ho potom nakojila ... mne maly papa pekne z lyzicky lieky...moja mama vravi ze chudatko ako hypochonder ci dochodca je tie lieky....ale u nej su lieky aj vigantol a cecko 😀

alure
21. jan 2011

@katulkaaaaaa no veď to je jasné,som rada že som tam zbehla lebo sa mi to nezdalo ☹ a popritom je Denisko vysmiaty ako lečo,nemá žiadne teploty proste úplne vyzerá v pohode ale to chrčanie pri dýchaní je hrozné...týždeň sme sa snažili liečiť "len" hedelixom a klasika odsávanie soplíka..ale nepomohlo.No ja som tiež kúpila striekačky že mu to budem dávať tak.Klacid ešte ako tak spapal ale ten ostatok nechce 😠
apropo na fb máte krásne fotky 🙂

majka35
21. jan 2011

@katulkaaaaaa my sme na tom podobne, pred 4 dńami bola očkovaná a je totálne ako vymenená ... normálne kĺbko nervov, kope nohami, budí sa s plačom skoro každú hodinu, cez deň spí strašne málo a keď sa zobudí, vydrží pokojná iba na mojich rukách, všetko jej vadí ... no zábava ... ja už som toež vyčerpaná a strašne nervná z toho ... teraz mi zase reve, je taká unavená, že ani zaspať nevie
som sa rozhodla, že upečiem barborke muffiny, tak som si ju vzala do kuchyne na stôl a začala pripravovať a taká bola zlá, že som mala chuť všetko hodiť o zem, dokončila som ich, ale fakt s vyplazeným jazykom ... nič nemôžem začať robiť, lebo hneď reve

majka35
21. jan 2011

@lji závidím ... moju neuspí nič

alure
21. jan 2011

@majka35 moja tak to ma mrzí ☹ Ja som sa tiež motkala po kuchyni,Denis vo vajíčku na stole trošku mrnčal..a teraz pozerám a on zaspal...tak som sa presunula,oheň pod hrncom stíšila...a snáď si trochu pospí.

alure
21. jan 2011

@21 apropo k tvojmu kojeniu Jakubka,mne dnes dr.vravela že je to super a keď je dokonca niektorí z rodičov alergik(nemusí to byť potravinová intolerancia) vtedy je vhodné ak matka dojčí aspoň do 7 mesiaca a až potom začne s príkrmami...takže asi to potiahneme aj my tak tato je alergik ☹ ale nijak mi to neprekáža ja si to vychutnávam 🙂 keď som prestala kojiť Olivera mal už dva roky a strašne mi to chýbalo 😔

babulky neviete poradiť ako sa robia teplé olejové obklady na hrudníček?

mirmaj
21. jan 2011

@lji aj my sme jeden čas používali na uspívanie vysávač 😀 ale dostali sme sa do takej fázy, že pokiaľ hučal vysúvač spala a ako som ho vypla tak do max 10min. bola hore 😝 tak už to ani nerobím 😉
@majka35 tak to maš ťažké, ale ja pri Tamke ked je hore tiež veľa neurobím, ja mám šťastie len že dosť spáva cez deň, ale to uspavanie je tiež niekedy o hubu ☹ ale stále je to dobre, takže sa nesťažujem 😉

majka35
21. jan 2011

moja dnes spala 2x po 15 minút, mne by to nevadilo, ale keď je unavená, je hrozne nervózna a ani za svet sa nevie uspať, už som dnes skúšala všeličo možné, nič jej nevyhovuje, stále je nespokojná .... pomoooooooc

mirmaj
21. jan 2011

@majka35 to poznám aj u naj je to tak ked nespí j hrozná, ani nosiť ani ležať proste nič....na nas ale ešte aspoň funguje, že ked ideme von tak viem že zaspí hned, aj dnes nespala doobeda doma, tak sme išli von o 11 a spinka doteraz, takže ja mám aspoň v tomto výhodu a to zaspala ešte na chodbe ked sme sa len chystali, takže keby sa mi nechcelo už ani nemuísm isť ale išla som ked sme už boli vychystané a vyvetrala som sa aj ja .)

danulienka35
21. jan 2011

@alure jej to mi je velmi luto ze ste chorucky nas caka v utorok ocokvanie dnes som jej volala ze mam vpondelok volat tak som zvedava,skoro sa uzdravte moja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre