♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

veve10
3. feb 2011

@seagull2404 a tvoja malicka je na UM? Pytam sa, lebo mam trosku chaos co sa tyka kasiciek. Dr.vravia, ze sa davaju na olovrant a na vecer sa koji (ja kojim). Ale su tu baby, co davaju tie kasicky na noc. Ja by som to tiez vhcela skusit, kedze sa budime kazde dve hodky, aj castejsie...aj ked mam dojem, ze to nie je o tom, ze by bol hladny. A caj uplne odmieta, takze s nim nevybabrem 😝

kahlan1
3. feb 2011

@veve10 aj moja nechcela caje ale cajik od hami pre dobru pohodu jej velmi chuti je taky sladkasty

liba78
3. feb 2011

@veve10
@kahlan1 krásne zlatíčka.

danulka3
3. feb 2011

@alure jej na akú "služobku",aj ja chcem 😅
@veve10 Zlatunký a všetko naj k 5 mesiačikom 😉

@kahlan1 malá je krásna,nevyzerá,že by jej niečo chýbalo,tak už sa netráp 🙂

@seagull2404 na tú nefrológiu si bola v nemocnici? my sme objednaný 14.2. na sono obličiek, mi nehovor,že je to tam taký brutál,už teraz sa teším,ešteže ide so mnou mm

akika722
3. feb 2011

@veve10 zlatučkyyyy

veve10
3. feb 2011

@kahlan1 ja mam cajik na dobru noc od Hipp - a nic...ani za ten svet sa nenapije. Ale ked mu dam do flase asi raz za tyzden UM tak hlce ako besny. Zvlastne, ako to vie v momente rozoznat, vykuk jeden 🙂)))
@danulka3 jeej, dik 🙂 No veru - ten cas ale bezi.

kahlan1
3. feb 2011

@liba78, @danulka3 vdaka

ona je uplne zlata hra sa smeje - ja neviem co jej moze byt

veve10
3. feb 2011

@akika722 @liba78 dik 🙂 Uz len aby spinkal v noci - volakedy len tak pomrnkal a teraz reve ako tur, az kym nie je na prse. A najnovsie sa mi aj na balkone budi kazdych 20 minut. Celkovo si pospi aj 2 hodky, ale zobudi sa aj 3-4krat.

Baby - neviete mi poradit nieco na vlasy co mozu brat aj kojacie? Strasne mi zacali padat vlasy - no hroza. Idem si skusit kupit rozmarinovu vodicku od Weledy - dufam, ze nebudem z nej smrdiet ako stary dedko 😀

kvietok121
3. feb 2011

@danulka3 preco ste objednany??? to sa objednava???
@alure kedy chcete zcat papat???
@katulkaaaaaa ked chce apinkat tak nech papinka, nas malinky este neotvara, iba ked davam prsko tak to take usta otvori, ze sa smejeme, ze na zaciatku ma problem ovorit malu pusinku, ale teraz je to o inom, a styri prska by sa mu tam vosli
@liba78 aj nam prisiel papier ze automaticky sa predlzuje materska, ty si dobra ja to nase tintinko nevladzem a ty toho vasho valibuka klobuk dolu, ja sa teraz snazim ho dat do postielky a aby zaspinkal sam, ale zo 100 razy sa mi podari par krat, a vacsinou aj tak skoncime na rukach
@seagull2404 dakujeme, ale pochvala patri vsetkym co sa starame o babenka, teda aj tebe
@kahlan1 jaky smejo vobec teda na nej nevidiet ze by maminku trapila s papanim, je nadherna, vesela
@veve10 aj my robime opicky aby sa usmial

danulka3
3. feb 2011

@kvietok121 my sme mali na sone v pôrodnice horšie výsledky,tak nám kázali prísť na kontrolu,keď bude mať pol roka,tak sme sa tam objednali

kvietok121
3. feb 2011

@danulka3 aha, ja som myslela ue ci nie kazdy, no ale ked bolo vsetko ok tak aj sono bude no nie?

kvietok121
3. feb 2011

inac zilincanky, ked sa otepli a ked zacneme vsetci nieco ine papat okrem mliecka, tak by sme sa mohli niekedy stretnut niekde a na nieco ??? 🙂

danulka3
3. feb 2011

ozaj dnes idem zatrapošiť na zumbu 😀 Konečne som našla,kde sa cvičí blízko nás

veve10
3. feb 2011

@kahlan1 a od kedy ma problemy s bruskom ak sa smiem spytat? Vzdy to mala?

danulka3
3. feb 2011

@kvietok121 Ja som za,bola by som veľmi rada,nemám s kým pokecať 🙂

seagull2404
3. feb 2011

@kahlan1 jeeeeeeeeeeeeej, krasne dievcatko 🙂 naozaj, vyzera velmi spokojne 😉
@veve10 aky serioznak 🙂 no ja neviem, ak na kasicke pise, ze je to kasa na dobru noc, tak ju nebudem davat cez den 😵 ja mam aj taku prirucku od hami a tam takej tabulke je, ze kasa ma ist ako vecerne papanie, tak neviem, zas ale pise, ze ak potrebujes zasytit babo na dlhsi cas, mozes dat klasicku, nie na dobru noc, aj cez den, ak asi potrebujes na dlhsie z domu, ale ja len na noc davam
@danulka3 moja, tam sa s manzelom nezmetiiiiiis, do tej mini chodby, ziadny poradovnik, nijaky papier a neviem, ci ti objednanie pomoze, lebo p. doktor ma strasne vela prace a odbehuje aj na oddelenie (inak zlaty, sa strasne ospravedlnoval), ja mam sirsi kociarik, tak sme sa nevosli, ina mamina bola v pohode, ked uz prisiel, uz to slo rychlo 😉 a babatka vzal prve
@kvietok121 jooooj, si zlata, snad bude na jar cas sa stretnut 😉

seagull2404
3. feb 2011

@danulka3 si mala do mna vtedy vrazit a pokecali by sme 😉 😀 😀

kvietok121
3. feb 2011

@danulka3
@seagull2404 ok tak ked sa otepli hodime stretavku

kahlan1
3. feb 2011

@veve10 od januara :(

alure
3. feb 2011

Babulky išla som o 12tej nakojiť a uložiť Denisa a zaspala som sním 😀 tak som si trochu oddýchla

@seagull2404 hm tak to máš na jednej strane fajn..teda s tým spánkom 🙂
@veve10 u mňa vo fotoblogu je tabuľka s väčšinou augustových miláčikov a ich mierami od narodenia. Pošli mi do IP dátum narodenia,miery až do dnes....
@kahlan1 krásnučká je malinká 🙂 cmuk
@veve10 aj Denis nahodí vážny výraz akonáhle vezmem foťák a študuje ho.... a v poslednej dobe sa rozčuľuje na to že nemôže chytiť do ruky napríklad obrázok na obliečke,obláčik na prebaľovacom pultíku apod. 😀 😀 😀

alure
3. feb 2011

@danulka3 no dohadovali sme sa tu nad tým že dáme stretko a teraz si nie som istá či pri Považskej Bystrici..preto som pýtala baby o link..niekde sa mi to spomedzi obľúbených zapotrošilo 😒 a ja som si to v rámci MD nazvala "služobka" 😀
@kvietok121 ešte presne neviem kedy ale najskôr po ukončení 6teho mesiaca ak sa bude dať tak až v 7mom...uvidím ako to zvládneme...

alure
3. feb 2011

@veve10 apropo prajeme všetko naj k 5 tim mesiačikom 🙂

alure
3. feb 2011

@liba78 nemáš zlatko náhodou ten link na miesto našej stretávky?

veve10
3. feb 2011

@alure joooj, keby som ja vedela, co je to IP (a to k tomu uplne blba do pocitacov nie som). Moj sa narodil 3.septembra (ale som tu na vasom fore, lebo na septembrovom boli vsetky maminy s ovela mladsimi babatkami) mal. 48cm a 3060g. A co sa tyka nasledovnych cm a kg tak to ani neviem - to je u moje pediatricky. Ale zistim, ak to treba 🙂
@kahlan1 to ma mrzi...zvlastne, ze z nicoho nic. A co na to Dr.? Kazdopadne drzim palce, aby to preslo. Usmieva sa krasne, tak snad to ju samu az tolko netrapi 🙂))

Baby - a neviete teda poradit nejaky dobry preparat (tabletky a pod) na vlasy? Strasne mi zacali padat. ☹
No - utekam na jogu.

veve10
3. feb 2011

@alure dakujeme 😀

kvietok121
3. feb 2011

@alure my ak zvladneme tak 24 na matejkove meniny

alure
3. feb 2011

@veve10 IP je interná pošta 😀 😀 zadala som vás do tabulky s údajmi čo si poskytla..a ak budeš mať možnosť dodáš aj ostatné úudaje..a na fotoblog a tabuľku sa dostaneš tak že si klikneš na moju ikonku tu na fóre a prehodí ťa to na mňa a tam budú aj fotoblogy...snáď som ťa nedoplietla 😉

alure
3. feb 2011

@kvietok121 takže tri dni po pol ročikových narodeninkách 😀 no my sme koniec mesiaca a v tej dobe budem na východe tak tam s tým začínať nechcem..asi tak v polovici marca nabehneme..uvidím

niky13
3. feb 2011

@alure ahojte a mozeme sa aj my pridat do tabulky? Ked tak by som ti poslala udaje cez IP.
Aj vy tolko vstavate, ktore kojite? Po 8 raze som to prestala pocitat. Dnes som na tom tak, ze ma rovno zastrelte niekto.
Ale hovorim, ze sa on neho dobre starame. Maly je usmiaty a rodicia na sracky.
@veve10 Kde mas maleho, ked ides na jogu?

kahlan1
3. feb 2011

@veve10 dr mi dala espumisan a viac to neriesila aj ked som vravela ze nepomaha - tak taku mame dr :( ale uz ju menime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre