♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
7. feb 2011

@vladka84 vitaj zasa medzi nami veľmi si nám chýbala 😉
@majka35 gratulujem ku skúške, nikto sa nikdy nebude pýtať na čo spr avila ale či si spravila 😀 už včera som sa chcela pýtať ako skúška, som na teba od soboty myslela 😉 a z akého na aké ste menili mliečko?

katkavv
7. feb 2011

@seagull2404
tie jogurty maju pri detskej strave,tam kde su mlieka a hipky, ja som ich videla zatial v dm a v hypernove, nemaju byt v chladnicke. Humana stoja 4x100g 1,80 eur a nestle cca 3eur, 4x100g.
Nejde mi net,cez mobil sa mi zle pise. Pojdem von s malym a vecer sa dufam pripojim. Prajem pekny den

alure
7. feb 2011

@majka35 ja by som tiež niečo robila,ale potom príde víkend a ja sa pustím do varenia a pečenia 😀 Aj keď varím každý deň (alebo každý druhý) a snažím sa nech to máme pestré a zdravé,nie vždy sa zadarí 😲
Sobota - zemiakové placky s bravčovým na horčici a poobede som piekla kinderkoláč 😀

majka35
7. feb 2011

@alure jááááj, slinky mi tečú ... ten kinder koláčik nepoznám, ale všetky ho tu chválite, tak musím byť fantastický a tie placky s mäsom ja stráááášne ľúbim ... mńam 🙂 ja počas týždňa varím väčšinou rýchle jedlá, zelenininové rizoto, cestoviny, alebo nevarím nič, lebo obidvaja majú teplú stravu na obed, tak zjeme len pečivo a zeleninu, alebo robím často polievky , no a cez víken im to vynahrádzam, ale koláčiky mám zaskázané piecť 😅
a ako krásne si prestrela

@mirmaj ďakujem moja, zlatá si, že tak si na mňa myslela

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@alure jasne pisem ti do ip 😉

majka35
7. feb 2011

@vladka84 aj mne prezrad svoj jedálniček a aj cviky a všetko, čo robíš ... nech sa nakopnem ... klobúk dolu, že máš takú pevnú vôľu 😉

vladka84
7. feb 2011

no baby, este stale nemam net, je to strasne, kazdy den si hovorim, ze uz dnes ho isto pridu zapojit a nic 🙄 dnes ma mamina volno, tak som si pozicala jej net, lebo uz mi je za vam taaaaaaaak smutno 😖
ani neviem co skor napisat...v novom sa nam velmi paci, uz sme sa udomacnili a nemenili by sme za nic 😉
dnes mame s Timkou zapis, uz tyzden doma pocuvame len to kedy uz konecne pojde do skoly 🙂
no a Karinka rastie, cez den spinkame dokopy cca 3 hodinky, vecer odkvecne od unavy, ale cez noc je to tak vselijako..niekedy spinka lepsie, niekedy horsie.. stale kojim, takze si zvykla, ze si cucne kedy chce - aj 5krat cez noc, akma chut, neviem ci je to dobre, ale ked chcem aby spala, pomoze len prso 😒
a vy co mate noveeee? ja vas asi nebudem docitavat... tych 200 stran, ci kolko ste popisali 😲

alure
7. feb 2011

@majka35 ďakujem moja.Ja tiež cet týždeň varím také rýchlejšie jedlá,a aj keď má Oliver v škole obedy (ale chodia na obed po 4tej hodine,lebo nemajú vlastnú jedáleň,tak do inej školy) a keď príde domov okolo 16tej tak je opäť hladný a mm málokedy zbehne na obed v robote,takže sa tešia na nejaké dobrotky domov 😉
Ja som sa tiež odhodlala po všetkých chválach na kinderkoláč že ho urobím a bol fakt skvelý 🙂 minulý týždeň som robila lambadu alias nebeské rezy tiež úchvatné 🙂
@katulkaaaaaa teším teším 🙂

mirmaj
7. feb 2011

@majka35 a ešte ťa poprosím o to mliečko na ake si menila z akeho? 😉

vladka84
7. feb 2011

dakujem za privitanie 😉
ja som na to moje chudnutie nejako zabudla 😕 kedy sa merate? aj ja chcem jedalnicek @katulkaaaaaa

vladka84
7. feb 2011

baby, tie co kojite, uz davate prikrmy? mne dr. povedala, ze podla noveho by kojene babo malo ochutnat nieco ine ako mliecko medzi 17t a 26t a hlavne vtedy, ked je este kojene, aby sa vyhla alergiam... neviem ako dlho budem kojit, zatial je mliecka dost, aj ked to nocne kojenie je niekedy na nervy 😒

majka35
7. feb 2011

@mirmaj ostali sme pri HIPPke, ale prešli sme na 2, čo je od ukončeného 6.meskaca ... asi už viac zasýti

danulka3
7. feb 2011

ahojte,dobré ránko,
tak mi sme mali celkom dobrú noc,spinkal do pol 1 a potom hore každú hodinku,ale čakala som to po včerajšku,dnes ráno už mal ale aj teplotu 38,dali sme sirup,teraz spinkáme,občas máme upchatý noštek,ale keď odsávam nejde nič 😒 Dúfam,že tie zúbky vylezú(ak je to z nich),asi sa pôjdeme cez obed ukázať aj k doktorke.
Teda,ale hmla je u nás*poriadna.

majka35
7. feb 2011

@katulkaaaaaa to malo byť tebe .. aj mne pošli ... prosím

mirmaj
7. feb 2011

@majka35 aj ja už som prešla na 2 ešte som jej dala na noc aj goog night a mám pocit že po nom spí horšia ako po tom obyčajnom 😒

majka35
7. feb 2011

@mirmaj ja neviem, či je to mliekom, ale mm povedal, že by to bola veľká náhoda, akonáhle sme jej dali 2. tak mu zaspala pri kŕmení a prespala celú noc .. predtým ste mali vidieť, čo robila, ja som bola nešťastná, celú noc pokrikovala, kopala nohami a ráno o 5.00 budíček s takým vreskotom a čo má najviac štvalo, že barborka bola nevyspatá, potom bola nervózna aj ona, bola zlá, vystrájala, ja nervózna z nej a tak to šlo dookola

mirmaj
7. feb 2011

@majka35 ja myslím že to u vas bude asi tým mliekom 😉

alure
7. feb 2011

@vladka84 mojko ja kojím a neprikrmujem ani sa nechystám minimálne do ukončeného 6 mesiaca,ano je nový systém ale ja som si takto odchovala aj Olivera a o nič neprišiel.Ide vo všeobecnosti o lepok,ktorý je vhodné podať čo najskôr keď kojíš ale ak budeš kojiť aj dlhšie tak stačí neskôr...podľa mňa a nočné vstávanie sa prikrmovaním nezmení..ak sa dieťa chce v noci nacucnúť bude sa dožadovať tak či tak ...ja som sa pri Oliverovi dva roky nevyspala a potom som kojenie úplne stopla...a začal spávať až potom po celú noc....ale každé dieťa je iné a aj ty sama zistíš kedy je vhodný čas prejsť na príkrmy.Na nás sa Denis stále pozerá ako jeme,len tak zo srandy som mu uvarila mrkvičku ale díval sa na mňa ako puk čo mu to núkam..a nejdem nič naháňať ani nejak siliť..počkáme si o nič nepríde...
@katulkaaaaaa nemám vaše údaje v tabuľke od 4 mesiaca pozri sa mi na to a pošli ak stihneš do IP

akika722
7. feb 2011

@vladka84 jéééééééééééééééééééééééééj no pííííííííííííííš hovor mi tie hororove sceny,aj my sťahujeme o zopar dni 😅

danulka3
7. feb 2011

@akika722 nezabudni potom hodiť foto malého v kočíku 😉

danulka3
7. feb 2011

@majka35 gratulujem ku skúške,si šikulka 🙂

evanns
7. feb 2011

dobre ranko maminky...

@majka35 gratulujem uprimne k skuske...si sikulka 😉
@vladka84 vitaaaaaaj...si nam chybala 🙂

V KE je brutal hmla...brrrrr....som varila cely vikend a teraz pozeram ze nam zo vsetkeho ostalo, tak mame na vyber halusky, pizzu, fasirky, plnenu papriku, kuraci vyvar 😲 no mozem ja chudnut? 😀 😀 😀 😀 😀

danulka3
7. feb 2011

@alure ale si nám tu narobila chúťky,to je súčasť chudnúcej terapie? 😀

akika722
7. feb 2011

@danulka3 jasneeeeeeeeeeeeee a teraz dam foto vo velkom športiaku,teraz z rana 😅 aj zo včera so svokrom

danulka3
7. feb 2011

@katulkaaaaaa aj ja chceeeeem do ip 😉

majka35
7. feb 2011

@danulka3
@evanns ďakujem dievčatá 🙂

alure
7. feb 2011

@danulka3 ahoj ahoj..áno to je súčasť terapie 🙂 a znamená v preklade : TAK TOTO NIE !!! 😀 😀 😀
@akika722 že jaký som ja pohoďak 🙂 noha vyložená, pohľad na zjedenie ..malý frajer 😉

danulka3
7. feb 2011

@akika722 ja bohovský,môj sa vo veľkom šporťáku ešte stráca,ešte si chvíľku naň počkáme

akika722
7. feb 2011

@alure 😀 😀 😀 😀 😀 ďakujem
@danulka3 aj moj sa tam straca foto skresluje,ale do vaničky sa mi nevojde..vobec už.nožičky ma tam totalne pokrčene a neciti sa tam už dobre s fusakom ☹ dnes som dala,poobede otestujeme,som čakala kedy sa otepli,dnes mame +2st,zajtra a pozajtra+9 😲

katulkaaaaaa
7. feb 2011

@vladka84 Vladi poslala som,ja davam prikrmy uz dva tyzdne,ked som nieco jedla maly sa po tom stale tahal a ked som to zjedla zacal plakat...tak som volala dr a ta povedala ze mozem,zatial papame zemiak,mrkvu,brokolicu,skusala som ovocnu jablkovu vyzivu ... vcera kariol ale z toho ho desne bolelo brusko 😒 stale len kojim ale musela som zacat pridavat cajik lebo nevie kakat z tej stravy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre