♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
23. feb 2011

este som zabudla napisat: na poradni vysmiaty, skoro si zobral cukriky, tak sa na ne vrhol 🙂, aj sa pred pani dr posunul za cumlom aj otocil, ked pani dr povedal a otacate sa ani to nedopovedala a uz bol otoceny, tak potom komunikovala len s nim 🙂

memory97
23. feb 2011

@kvietok121 krasne, Matejko je uz chlapik🙂

seagull2404
23. feb 2011

@kvietok121 a aku? krasne, moja sa tiez u dr. predvadza 🙂 ale cukriky u doktorky??? hm, hm, hm

memory97
23. feb 2011

@akika722 neskusali ste to prefinancovat v inej banke? Neviem ako to je, ale mna tento chrobak mata, kedze teraz isli banky s urokmi dolu🙂

kvietok121
23. feb 2011

@seagull2404 mala ich tam v takej doze take farebne normalne sa na nich vrhol tak sme sa smiali 🙂 ze este nevie co to je ale vie ze je to dobre 🙂

akika722
23. feb 2011

@memory97 mame tam učet,vraj sa to oplati..ja neviem moja ☹

seagull2404
23. feb 2011

@akika722 ja by som sa na tvojom mieste popytala aj inde, ucet nie je problem, nezavisi od neho vyska hypo alebo poplatkov
@kvietok121 mozno sa mu pacilo, ze to bolo farebne 🙂 aku podlozku ste vybrali?

akika722
23. feb 2011

baby v banke je to už vyplatene papiere vybavene... ☹ už len dobaviť kataster a bytove ☹
a najhoršie natom že,že v tom blbom štate ak niekto chce žiť vo vlastnom,hypoteku musi mať...

seagull2404
23. feb 2011

@akika722 hm, no je taka doba, co spravime, aj tak je to asi lepsie, ako platit za cudzie najom; vy ste ten stary nepredali? mohli ste si dohodnut aj podmienky predcasneho splatenia hypo

kvietok121
23. feb 2011

@seagull2404 nerozumiem aku podlozku, asi som mimo 🙂

akika722
23. feb 2011

@seagull2404 nie moja..my sme menili byty..mame dvojizbak a jedny stary mali trojizbak tiež tu na Komenskeho-presne oproti škole zakladnej v tej "harmonike" tak menime+my davame doplatok..preto sme navyšovali hypoteku

kvietok121
23. feb 2011

@memory97 dakujeme aj mamina je na neho hrda, aj ked niekedy musime jest s revom a raz jedno raz druhe pso a zase to prve🙂 vidiet ze pekne pribral, tak sa mamina nemusi strachovat, dufam ze aspon prikrmy budu lepsie a lahsie ako to nase kojenie 🙂

seagull2404
23. feb 2011

@akika722 chapem, tak ale aspon ste v lepsom, co uz ked je dnesny svet taky

seagull2404
23. feb 2011

@kvietok121 myslela som na tu hrazdicku 😉 ja som dnes mimo, tak ako vcera ☹

akika722
23. feb 2011

@seagull2404 len aby to bolo ok..a všetko dokončene..je tam vela roboty..jedine čo maju su okna vymenene,ale inač musime robiť všetko..od podlah po strop

kvietok121
23. feb 2011

@seagull2404 aha my uz ju mame davno, tento tyzden z nej stale vychadza ako sa zacal posuvat a teraz z boku aj obhryzal, to este nerobil

my ju mame pozicanu ale je super http://www.terulka.cz/terulka/eshop/21-1-HRAZDI...

danulka3
23. feb 2011

@kvietok121 ahoj,krásna váha,už nás dobiehate 🙂 Super a to len kojíš,nám už moje mliečko nestačí,začali sme dávať aj Bebu ☹ Takže zajtra začínate,držím palce. 😉

kvietok121
23. feb 2011

@danulka3 ano je to uzasneeeeeee, tak mas poriadneho hladoska 🙂 inac mne vlemi pomaha, ze presiedam pri jednom kojeni aj viackrat obe prsia, a davam aj miesto cajiku len tak mu napit a tym sa mliecka tvori dost, kedze nemozem davat cajiky (mne zistili ze mam na bylinne silnu reakciu, takze malemu mi navrhli nedavat a ovocnym ja moc neverim, mne nechutia, takze ostaneme na vodicke a mliecku co najdlhsie

danulka3
23. feb 2011

my našťastie žiadnu hypotéku nemáme,ale vás obdivuje,na materskej a ešte aj splácate.My víjdeme teraz len tak tak ☹

danulka3
23. feb 2011

@kvietok121 obdivujem tvoje odhodlanie a vytrvalosť.Mňa položila chrípka,ešte teraz sa z nej spamätávam,proste bolo mliečka menej,tak sme začali dávať aj bebu a teraz to už akosi nemôžem rozbehnúť,proste začarovaný kruh ☹

kvietok121
23. feb 2011

@danulka3 a vsak ste krasne kojili doteraz, vies ja sa velmi snazim kvoli tomu atopickemu ekzemu co mam ja 🙂 ze mu to moze pomoct, ale uz som pocula, ze vraj to nie je pravda, no co uz

alure
23. feb 2011

@danulka3 hmm tak to je mrzuté ale aj tak ste to pekne vydržali a to je hlavné 😉 ja som bola tiež chorá ale našťastie mi to neubralo ani na mliečku ani sme sa vzájomne nenakazili.....
@kvietok121 a Matejko ti pije vodičku? mne Denis nechce okrem MM nič 😒

mirmaj
23. feb 2011

a sme po poradni aj po prechádzke tak máme 8030g a 70cm 😉
@katulkaaaaaa aj mne to teraz celkom ide od nového roka som dala dole nejakých 4-5kg, samozrejme keby som cez sviatky nenabrala 3 tak by to bolo lepšie, musela som znova zhadzovať aj tie 😠

danulka3
23. feb 2011

@mirmaj tak ja s chudnutím teraz stagnujem ☹ ,musím sa dať najprv dokopy po chorobe a budem pokračovať,hlavne že som nič nepribrala 😉 Ináč to si pekne zhodila,super 🙂

danulka3
23. feb 2011

@alure Ja som mala chrípku,vysoké teploty,no proste des.V noci sa ešte kojíme aj doobeda,aj keď sa zlostí,lebo už moc nevytiahne,ale večer už dám bebu.

kvietok121
23. feb 2011

@alure este nie, lebo som nedavala, ale ked zacneme s prikrmami tak chcem zacat davat najprv po lyzicke a potom z poharika 🙂

danulka3
23. feb 2011

@kvietok121 aj tvoj tak pri kojení vymýšľa? Kde sa čo šuchne,musí vidieť,vrtí sa,zlostí. 😠 ja mám niekedy z neho dosť,dám ho preč a nekojím,veď keby bol hladný,tak asi tak nevymýšľa?!

kvietok121
23. feb 2011

@danulka3 ano je to normalne, uz chcu vsetko vidiet, tiez sa tym uz netrapim, pretoze pribera, keby chcel tak taha 🙂 niekedy mam tiez dobre nerviiiiiiiiiiiiiiky, ale to my mame od narodenia, ze niekedy tecie rychlo, niekedy pomaly, niekedy je plne prso, niekedy na neho prazdne a nechce sa mu tahat, niekedy len zmenim polohu a taha ako keby 4 dni nejedol, no a teraz ked uz sa vie otacat a vrtiet .... tak maminka musi mat pevne nervy 🙂

mirmaj
23. feb 2011

@danulka3 ale ja mám aj z čoho zhadzovať moja 😝 mám nadvahu ako hrom 😠
@alure aj nám prosím zapíš udaje do tabuľky 8030g a 70cm len zasa neviem ku akému obdobiu by si nám to dala ale bližšie je to k 7 mesiacom tak asi tam 😉

alure
23. feb 2011

@danulka3 hnusné choroby 😠
@kvietok121 no som zvedavá ako začnete papať čo na to Matejko 😉
inak aj Denis keď okolo behá Oliver hneď sa pozrie a odtiahne a potom papá ďalej,tak väčšinou idem radšej kojiť do izby kde je kľud....
minule sa ma pýtala kámoška či nemá cvičenie vplyv na mlieko a tak a som si pripadala ako "krava" lebo som jej odpovedala že necítim žiadny pokles v produkcii ani v kvalite MM 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre