♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 dakujem ako sa mate? my sme este chori nejak to neustupuje ☹ stale ma dusi kasel

hajatanufus
12. mar 2011

@sue14 ahoj

@danulienka35 zlata bambulka 🙂

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus jej to mi je mojko moc luto snad ta to prejde skoro ☹ inak mi sme uz fit

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus dakujem mojko 😉

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 super tesim sa aj ja dufam ze uz sa z toho konecne dostaneme

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus a co mas chripku mojko ? kedy sa chystate na Slovensko?

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 ni len nejaku silnu nadchu alebo virozu ale aj deti su chore rachel berie atb ale lucinka nie ta asi aj s nou este pojdem k dr nech ju pozrie lebo som myslela ze to bude lepsie ale nejak sa mi to nezda ale zatial nechodime von aj ked uz je vonku pekne a teplo okolo13 ale radsej este dnes a zajtra vydrzime nech sa to da do poriadku

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus u nas na zajtra hlasia 18 stupnov sa tesim 😉

danulka3
12. mar 2011

@seagull2404
@mirmaj Ďakujem za rady,celkom sa na tu prerábku aj teším,konečne to budem mať podľa svojích predstáv a nové.Tieto staré bytové jadrá,to je hrôza.Ale chceli by sme si to dať robiť firme,lebo si ozaj neviem predstaviť prerábať a bývať.My sa zatiaľ nasáčkujeme k svokre 😎 @mirmaj vám to robila firma? Máte to naozaj krásne.

@cerfaa my tiež zúbky ešte nemáme a dnes mi svokra povedala,že mm mal 1.zub až v 11 mesiacoch,takže asi ani tak skoro mať nebudeme ☹

danulka3
12. mar 2011

@akika722 ahooooooj a príď skoro
@eis4 Prajem skoré uzdravenie,ja som to mala takto asi pred mesiacom,teploty 39,5,zimnica kašeľ,skoro som prišla o mlieko,lebo sa malý nechcel prisať,ale našťastie sme to prežili a malý to nechytil.Ešte že máš mm doma,treba to len vyležať a piť,piť,piť.Ja som jedla najprv ibalgin a potom paralen a od kašľu všelijaké babské recepty a hedelix.
@kvietok121 tak to ste sa už pekne rozpapali,brokolica chutí aj nám.Náš dnes pri obede vymýšľal,museli sme robiť somarinky,aby aspoň niečo spapal. A do postieľka som znova založila hniezdo,tak uvidím v noci. 🙂
@hajatanufus detičky sú krásnučké a ako sa pekne spolu hrajú 😵

majka35
12. mar 2011

ahojte, som sama doma s deťmi, mm si išiel sadnúť s kamarátom, tak môžem ťukať do PC, lebo ináč mu to vadí 😅 😵

@eis4 do 37,5 absolútne nič nerieš, od 37,6 do 38,5 by som dala nurofen /sirupček/ a nad 38,5 diazepam ... a žiadne zábaly, len zvlhčovať rúčky, nožičky, zo zábalov môže dostať febrilné kŕče, keďže je telíčko také rozpálené a zrazu sa rýchlo schladí ... skoré uzdravenie moja

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 to je super ze uz zacina jar

hajatanufus
12. mar 2011

@danulka3 dakujem ano maju sa velmi rady tak dufam ze im to zostane navzdy 🙂

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus uz sa vytesujem ako mala milujem jar vsetko kvitne a vtaciky spievaju jaja neco prekrasne

lubina82
12. mar 2011

ahojte kočky...idem vás prečítať čo ste popísmenkovali.......dúfam, že ste si dnes užili slniečka s vašimi miláčikmi

majka35
12. mar 2011

@lubina82 my sme si užili, zajtra musím povinne vytiahnuť bicykel ... staršia dcéra prikázala

danulienka35
12. mar 2011

@lubina82 ahoj jasne ze uzily boli sme vonku na kavicke uzasne pocasie a zajtra ma byt viac stupnov 😉
@majka35 nekdo bude sportovat vsak?

majka35
12. mar 2011

@danulienka35 no iba barborka, ja len budem pobehovať za ňou, ale aspoň zhodím pár kíl, čo sa pomaličky, ale sto na mňa zákerne nalepili

eis4
12. mar 2011

@majka35 @danulka3 @jankasramka pred papaním som jej o 19:30 merala a už je stupla na 37,6 po odrátaní 😢 😢 😢
dala som jej čípok tak dufam že jej to pomože,už začala aj pokašliavať troška.asi bude ťažka noc ☹

danulienka35
12. mar 2011

@majka35 no i to je sport ja som presla dnes cca 20km 😝 ale i to staci ako sport nie? 😀

danulienka35
12. mar 2011

@eis4 chudiatko moje malicke i mi sme tak boli davala som cipok paralen a fenistil na kaslik pomohlo nam to

majka35
12. mar 2011

@danulienka35 no tak jasné, to kam si sa vybrala na takú túru 🙂

@eis4 joj, to ma mrzí, možno je to len zo zúbkov a do rána bude v poriadku

lubina82
12. mar 2011

@majka35 no super tak budete športovať....veru aj my sme si dnes s malým užili slnka...boli sme vonku tak dlho ako sa len dalo....
@danulienka35 tak to sa teším že bude viac stupňov......hned máme lepšiu náladičku 🙂
miláčiky vám už búvajú? môj sa hrá s ocinom

danulka3
12. mar 2011

@majka35 ja som myslela,že do 38 netreba nič podávať,až nad 38 😕

danulka3
12. mar 2011

@lubina82 my už od 19-tej spinkáme,ale už sme sa 2x zobudili,asi sa mu niečo snívalo 😒

lubina82
12. mar 2011

@danulka3 tak dúfam, že už teraz bude krásne búvkať ďalej a budú sa mu snívať len pekné sníčky _)

kvietok121
12. mar 2011

@danulka3 tak uvidis, hadam pomoze
@jankasramka je dakujem za pomoc, radu, urcite skusim este som ho nemala, ano aj ja som stastna ze pekne papa ved dnes zjedol plnu misku 🙂
@hajatanufus my pojdeme od pondelka na kalerab, inac tekvica mu chutila velmi aj cuketka
@danulienka35 zlatucka 🙂, my uz buvame, od osem desat, inac sa napapal, a ked som ho polozila do postielky tak sa rozplakal a to ste mali vidiet zvapati ten rehot ked som pustila hviezdicku tak sme kukali 15 min, potom som dala do postielky asi 10 krat zaspievala macka uska a spinkal

danulienka35
12. mar 2011

@majka35 no chodily sme a sa to zrata boli sme vonku od 1ľ do 16,30 tak si predstav kolko sme nachodily km 😀
@lubina82 mala tu stale piska pojde za chvilicku haji 😉

danulienka35
12. mar 2011

@kvietok121 ahoj mojko dakujem za pochvalu

danulka3
12. mar 2011

@kvietok121 ak keď ti spapal celú misku ešte si ho dokojila? Mne,keď spapá aj len pol misky,už nedávam mliečko len čajík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre