♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
4. apr 2011

@hajatanufus @memory97 dakujem za rady musim vyslat mm
@alure tam sme neboli ☹
@memory97 my sme ako vrtula ked nemoze zaspat, mamina ho pretaca aj 100x potom sa nastve vyberie z postielky a da ho liezt tam sa 5 min pohra a zase rev, ze chce spinkaat, ide to rychlo mam pocit ze kazdy den rastu
@hajatanufus je dakujem aj ja verim ze sa skoro pridam 🙂
@katulkaaaaaa moze byt super, teda ale stihas, ja sa vobec neviem namalovat, kedze sa ani nemozem ☹
@akika722 super foto

kvietok121
4. apr 2011

@akika722 moja to je hrozne, nezavidim schody

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@kvietok121 😒 a zlepsilo sa ti to trocha ked si zmenila stravu?musi to byt hrozne ked ti nic nezabera...ach joj by som ti rada pomohla

kvietok121
4. apr 2011

@katulkaaaaaa chvilku je to lespie a potom horsie, ale staci ze sa zabudnem a trosku sa pokrabkam a moja koza je cela vyraskova, vysypana a cervena ☹ teraz natieram s aloe vera a pijem colostrum tak uvidime 🙂 a dietu chcem urcite do leta drzat obmedzit mliecne a bez lepku tak uvidime hlavne ze to nema malinky ma ale len taky mini

akika722
4. apr 2011

@kvietok121 ani ja ☹

alure
4. apr 2011

@danulienka35 ahoj mojka,nie sms mi neprišla ☹ ale ja som mala tri dni vypnutý mobil.V piatok som skoro celé popoludnie spala aj v sobotu som leňosšila a ďakujem je mi oveľa oveľa lepšie 😉 Korálky pomáhajú (som ti moc moc vďačná) a určite sa skoro pridáme k zubatým šelmičkám i my 🙂 už už je to na spadnutie,Denis nie je taký nervný ako predtým a ani neplakáva po večeroch.Ani tu som nechodila,viac menej som oddychovala. Pekný večer prajem a cmuk Chiare 🙂

danulka3
4. apr 2011

Dobrý večer,
@vladka84 v tomto obchode sme aj my nakupovali kočík,lehátko podložku a ešte kopec vecí,oplatí sa to tam,okrem oblečenia,bolo tam krásne ,ale cenovo ako u nás. My sme rozmýšľali,že by sme tam skočili pozrieť autosedačku Cybex alebo Kiddy a šporťák.A pas tiež pre malého nemáme 😲 ,musí si ho dať mm do pasu,lebo ja nemám
@evanns určite je výmena bezplatná? Ja ho mám ale neplatný už niekoľko rokov.

jajka377
4. apr 2011

ahojte kočky - vidím, že pekné počasie vás vyhnalo von, lebo nepíšete až tak veľa. Aj my sme boli včera celé poobedie vonku - tak posielam pár foto. Ozaj ako obliekate tie naše deťúrence - lebo raz zafúka vietor a potom je fest teplo a tak niekedy už ozaj neviem čo dať malej na seba!

hajatanufus
4. apr 2011

@katulkaaaaaa dakujem no zatial nemam velmi chut do jedla ale ked prided na mna to zrave obdobie s miesanim chuti tak ti dam vediet 😀 😀 😀 ved casu do porodu habadej 😀 😀

memory97
4. apr 2011

@mirmaj ano, nemam ho kde nechat, tak som sla tam, kde mozem aj s kocikom a posilka je 5 minut od panelaku 😉 chvilku pospi a potom pozera ako mamina cvici, alebo ho fascinuju stroje🙂, ludia, tak on na vsetko pozera🙂 ide teplo a stale v tehu veciach... a ked kuknem do tabulky, tak tam radsej ani svoje miery nedavam, lebo sak ziadny pokrok od porodu a vaha ide stale hore, nie dolu, tak som sa nastavala 😀 😝

@hajatanufus veru, ja by som to riesila pri odchode, ze jaj zabudla som vam povedat novinku 😀 to cloveka pekne vytoci 😀 😝 sa drzkaj a nech je ten prvy trimester skoro za tebou... a dievcence nech pocuvaju maminu🙂

@danulienka35 kde si sa nam stratila? ako malinka?

@eis4 v pohode vojde aj do auta? ja som na neho pozerala, ale mali ho za nehoraznu cenu, tak som vahala. Ja som ho videla prvykrat v damskom magazine.

@veve10 teraz som ho nasla na mimibazare http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=140280

@akika722 chudacik, veru ho to muselo boliet, ale mamina isto pofukala a bolo po slzickach🙂 Jejda, dufam, ze si v poriadku a drobcek tiez... dnes veru ten den bol akysi divny....

@katulkaaaaaa bolo to super, este sa mi aj cvicebny plan pripravi. Veru ma aj opravoval,ked som zle cvicila. Zhrbena, chrbat uboleny, som miestami mala aj problem sa narovnat, ale mozem to len odporucat. Rano je malo ludi a ja laik v zivote som nebola vo fitku a uz bolo veru nacase nieco zacat robit, ide leto🙂 A ani vam nehovorim akeho trenera som chytila...chlap v dobrych rokoch, opaleny, svalnaty... no proste kus 😀 😀 😝

hajatanufus
4. apr 2011

@akika722 ach jaj to ma mrzi ze mate s patim bolacky treba dat studene obklady aby neboli modriny musis na seba davat pozor ☹

memory97
4. apr 2011

@alure veru v tom s tebou suhlasim. Ja som ako dieta bola v tabore v Madarsku, ale tych kolotocov co tam mali, no proste nas nebolo cely den... skoda, ze u nas sa na taketo veci nemysli a potom sa cuduju, ze tu nechodia turisti a pritom im mame co ukazat 😉

@katulkaaaaaa krasna bude nevesticka🙂 k tomu krasnemu liceniu mi chybala uz len uces 😉

hajatanufus
4. apr 2011

@kvietok121 nie je zac 🙂

akika722
4. apr 2011

@jajka377 jééééééééééééj aké ste peknéééé 😵 aká si chudučka 😲 😲 😲 zavisť 😅
@memory97 plakal plakal veeeeeelmi..až na zem ho hodilo ☹ aj ta malinka plakala že ho zrazila/cca 5ročkov ma/ ona od lutosti...no on vbehol do cesty ☹ v skutočnosti to vyzera horšie...ale toho ešte bude,že?
@hajatanufus davali sme obklady...stava sa moja..ja som nemehlo...a Pati?no dieťa-CHLAPEC.mm bol rozbity ako dieťa x krat 😅 asi preto je taky 😀

hajatanufus
4. apr 2011

@danulka3 ja som si davala robit pas akoze za mesiac platila som 1000sk teda33 eur a mala som ho za dva dni hotovy poslali mi sms takze zadarmo to nie je odfotia ta oni aj odtlacky prstov ti vezmu a stary mi kazali doniest kedze som ho nemala hned pri sebe a pre maleho na zapis potrebujes 3 eur kolok a rodny list

niky13
4. apr 2011

@memory97 ahoj, mojko chcela by som ti poslat ziadost na FB ale neviem ta najst - porad

memory97
4. apr 2011

@kvietok121 to uz je z neho teeeda riadny vymyselnik🙂 aj nas tak vymysla, dnes ma tusim asi 5 krat oplul aj s jedlom, no na jednej strane mi to bolo smiesne, ale skusam uz ho troska prevychovavat a veru sa to aj dari. Racikovia su veru riadny pohodaci🙂

@jajka377 mala je krasna. Ja davam malemu taku hrubsiu bundicku a nohavice a capicu. Tiez mam pochyby, ci ho velmi nebabusim, lebo je uz fakt teplo..

jajka377
4. apr 2011

@akika722 ďakujem, ale tak ešte zo tri kilečká mám na sebe - ale nič hrozné - malá je spaľovač kalórií 😀

hajatanufus
4. apr 2011

@jajka377 mala je zlatucka a ma peknu ciapocku u nas sa dnes velmi ochladilo tak som malu dala do fusaku a oblecene mala body tricko puncosky nohavice a presivanu bundicku ale nie je az tak moc tepla a bolo jej fajn ale ked sme sli von bolo u nas len 8 st aj ked svietilo slniecko bolo chladno lebo fukal studeny vietor a ked sme prisli domov mala mi spinkala v kociku asi tri hodky vo vnutri ale pri vypnutom kureni

jajka377
4. apr 2011

@memory97 ďakujem 😀
lebo tak ani je neviem - ešte jej dávam aj pančušky - lebo ona byť zakrytá to je nula bodov a tú fleecovú mikinku jej tiež prehodím, ale človek fakt nevie. Už som ju mala včera aj tak len v bodyčku s dlhým rukávom a tom tričku, ale keď mám stále obavy či jej nebude zima 😝

akika722
4. apr 2011

@jajka377 zo 3 kilečka 😲 😲 😲 kde???? 😲

memory97
4. apr 2011

@akika722 veru chalani, ti budu mat same modriny stale a monokle ani nehovorim... ved aj nas to caka... maly uz zacina tiez, vcera nabral radiator hlavickou a dnes si tam zas obuchal hlavicku, uz neviem, co tam dat, aby tam nesiel...

@niky13 poslala som ti IP🙂 sa nezlakni toho mena 😀

jajka377
4. apr 2011

@akika722 😀 😀 😀 na pupčeku 😀 😀 😀 to tam taká malá mišelinka predtým nebola 😀 😀 😀

memory97
4. apr 2011

@jajka377 ja tiez este davam pancusky, ale uz take tensie, lebo mam aj take hrube a tie ked som mu dala, tak bol uplne spoteny... uz nech je teplo, nech si s tym nemusime lamat hlavu 😉

niky13
4. apr 2011

@memory97 ja sa nebojim 🙂 vdaka, ja som vybavila, este ty 🙂

akika722
4. apr 2011

@memory97 fuuuu..daj tam niečo 😒
@jajka377 ošlem ti moju? 😀 😝

hajatanufus
4. apr 2011

@memory97 vies po dnesnom odmeranom telefonate s mamou som sa rozhodla ze im to vobec nepoviem az ked sa to narodi alebo az ked prideme o rok na dalsie krstiny ☹ 😲 😀 😝 😠 tak som dnes koli tomu plakala az som uplne stratila hlas a nemozem rozpravat 😠 ☹ ☹ ☹ teda ak im to neprezradi moja teta mamina sestra ona je gynekologicka a dohadujem si s nou nejake vys ktore potrebujem absolvovat pocas pobytu na sk lebo v uk to asi nestihnem a robia sa len v urcitych tyzdnoch tehu zajtra ide segra za nou tak jej ma povedat ze ju prosim nech to mame nepovie tak ako dr by to povedat nemala ale ako teta neviem dufam ze sa nepreriekne ☹ ☹ 😒 😒

memory97
4. apr 2011

@niky13 uz je vybavene🙂

niky13
4. apr 2011

@memory97 dakujeem

hajatanufus
4. apr 2011

@akika722 aj ja som chodilavdomov dobita a na kurioznych miestach a bicykel mi presiel po chrbte nie si nemehlo asi si stratila rovnovahu a pri detoch sa urazom velmi nevyhnes ani pri babach nie len pri chlapcoch mne uz mala spadla aj z prebalovaku aj z postele som nezodpovedna ale stava sa ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre