♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
24. máj 2011

@katulkaaaaaa ja som nedostala nič na meniny tak to bola asi kompenzácia za obe 😀 😀 😝

akika722
24. máj 2011

@seagull2404 existuje Trebišovska stranka,neviem či si ju postrehla,,,mm tam chodi často nanu.pisala som x krat a bud nereaguju alebo že mesto nema prachy.vieš kolko ludi tam ohladom ihriska piše???maju to jednoducho na haku ☹

katulkaaaaaa
24. máj 2011

@seagull2404 ti kokso to sa aj da?inak baby mne dnes porodila kamoska chlapcekaaaaa 3750gr,51cm,Tomasko 🙂

seagull2404
24. máj 2011

@akika722 mozno to treba dat do telky, ja uz mam pocit, ze len toto zabera

akika722
24. máj 2011

@seagull2404 😲 kokso..

seagull2404
24. máj 2011

@katulkaaaaaa medicina ide dopredu, len skoda, ze nie vzdy takto pozitivne ☹ krasne miery 😎

akika722
24. máj 2011

@katulkaaaaaa jej gratulujem 😵
@seagull2404 tu v tv nezabere nič..za maminou bytovkou akože otvorili nove ihrisko 😵 normalne že kopa ludi,oslava vo velkom...to bolo to čo som tu raz nafotila...premalovali pieskovisko-pri "otvarani" v nom boli dve psy a majitelky sedeli na boku 😠 su tak schodiky,pojdeš hore a šmykneš sa po vzduchu asi..nič tu nie je..nič nič nič 🙄

seagull2404
24. máj 2011

@akika722 neverim, zeby telka nezabrala 🙂 ale zas kedy bol TV v telke pozitivne, hlavne, ze o zberbu sa kazdy zaujima, mna toto na TV strasne stve, ze bud sa nic nedeje, alebo sa deje, ale len u vyvolenych

akika722
24. máj 2011

@seagull2404 ved to moja..ved oni su utlačany 😠 a ked su podpory vieš sama ako to tu vyzera..pred poštou a pred andorkom 🙄 🙄

seagull2404
24. máj 2011

@akika722 😠 😠 😠 😠

akika722
24. máj 2011

@seagull2404 veru 😠 😠 😠 😠

no paaaaa baby..ideme sa pražiť vonku.. 😒 dufam že vytiahnem mm na pivko 😅

danulka3
24. máj 2011

@katulkaaaaaa som zvedavá na video,ja som to spomenula mm a ten,že žiadne chodítko,dr.zakázala a basta,ani som mu nestihla vysvetliť,že to je na úplne inom princípe.Ty si kúpila za super cenu,ak také nájdem aj ja,beriem,ani sa nepýtam

vladka84
24. máj 2011

@katulkaaaaaa Kati, uuuplne super je 😵 😵 😵 😵 😵 aj ja som objednala to choditko za 13,80Eur s postovnym... idem nafotit veci na predaj, nech mm nehundre, ze len skladujeme a kupujem dalsie 😀

baby, kolko trva prevod z banky do inej banky?

vladka84
24. máj 2011

@mirmaj oooo, mm sa pochlapil 😉 darcek na zelanie? 😅

katulkaaaaaa
24. máj 2011

@vladka84 dakujeeem 🙂 aj ja to tak robim prave som dnes fotila veci co idem predat nech tu mame miesto 😀 prevod trva cca 2 dni,ak mas inu banku,ak mas istu maju peniaze hned

seagull2404
24. máj 2011

@danulka3 ja milujem, ked sa mm rozhodne, ze sa prejavi ako chlap a zasiahne, pretoze ma pocit, ze zas idem na nieco vyhadzovat peniaze, ale on pride z roboty a s malou je 3 hodky, nemusi ju cely den drzat za ruky a ohnuty s nou chodit po nasom malom byte furt dookola 😠
@vladka84 max 2 dni, ak rano uhridis, na druhy den by to tam malo byt

katulkaaaaaa
24. máj 2011

@seagull2404 presneeee ale tentoraz moj mm ani nepipol a paci sa mu to 🙂

seagull2404
24. máj 2011

@katulkaaaaaa juj, bodaj by sa nepacilo, ved je to rozkosne 🙂 nehovorim, ze niekedy nekupim nejaku to somarinu, ale v zasade sa snazim, aby som pre Tamarku kopovala nieco, co jej bud pomoze, alebo ju nieco nauci...

danulienka35
24. máj 2011

pekny podvecer prajem vsetkym 😉
@mirmaj prajem vsetko naj k narodeninkam vela lasky a zdravicka aby ti mala robila len alen radost 😉 pripajam dnesne foto

memory97
24. máj 2011

@mirmaj juj ani nehovor. Nas maly sa dnes akosi rozbehol, doteraz som na neho nemusela davat pozor, dnes na seba skoro vyvratil dobre velky a tazky kvetinac a samozrejme kable, tie tahal jedna radost a najlepsia zabavka, gulat lopticky pod sedacku, aby ich mamina nemohla vybrat 😀 😀 😀

@majka35 a nemate niekoho v rodine, kto ma doma kosacku?

@akika722 to sa cudujem, u nas stale prestanu kosit, ked idu ludia okolo alebo aspon troska pozvolnia kosenie, aby neublizili ludom.

@seagull2404

majka35
24. máj 2011

ahojte .., tak moja hnačkovala aj v škôlke, som presvedčená, že kvôli kosačke, kosili im pred škôlkou, prvé, ked som prišla po nu, tak mami, ja nechcem ísť domov, tam kosia kosári 🙄 🙄 🙄 ona je totálne vystresovaná

@memory97 nie, nemáme 😒

memory97
24. máj 2011

@seagull2404 prepac, to malo byt pre @majka35, ked nevedela, kam poslat nastrocnych z detskeho ihriska 🙂

@mirmaj aspon ta pekne potesili obaja a kto niesol kyticu mm alebo Tamarka 😎

danulka3
24. máj 2011

@katulkaaaaaa video som kukla,malý je úúúúžasný,šikulka,tak mi máme k tomuto veľmi ďaleko 😉
@vladka84 kde si objednala???,aj ja chcem
@seagull2404 aj mne minule zapotil,že koľko má ten Jakubko hračiek,ale to si nevšimol,že sú to samé hrkalky,on si myslí,že sa bude s nimi hrať do puberty 😠
@danulienka35 malá je zlatunkáááá 😉

kvietok121
24. máj 2011

ahojte baby ako sa mate?

mm pustil smrtonosna zbran ( tento rok od februara, kedy ma narodeniny mm je to uz asi 10 x, su to 4 filmy) a ja ze zasa? a on co ine si mam maminka pustit, ved toto je darcek od teba, tak ja si to tak vazim ze si to pustam a dal mi pusinku, no neposlali by ste ho niekde?

ked rozpravate o choditkach, my sme dnes kupili toto http://www.superdeal.sk/chicco-loco-odrazadlo.p... len modre 🙂 tak sa tiez vytesujeme

danulienka35
24. máj 2011

@danulka3 dakujem mojko

memory97
24. máj 2011

@seagull2404 a k tejto sprave o dvojickach este pridali dalsiu Taliansku rodinku, kde otec, vysokoskolsky profesor nechal 2 rocne dieta zamknute v aute a on prednasal na VS 😠 Dietatko zomrelo na dehydrataciu a matka prosila, aby jej muzovi ludia odpustili, toto normalny clovek nespravi, ked je vonku 30 stupnov 😖

@vladka84 prevod medzi inymi bankami trva tak max. 1-2 dni.

@danulienka35 ahoj, mala je rozkosna a ako krasne opalena 🙂

@majka35 juj moja, precitaj IP

danulienka35
24. máj 2011

@memory97 jej vdaka mojko hej je riadne opalena bediarka mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre