♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
28. máj 2011

simonko sa dnes naucil sam sadnut,tak mame super den len sadne lahne a sadne 😀 stale dokola 😀
@danulka3 krem je traseny velmi jednoduchy spraveny za tri minuty a velmi mnam da sa kombinovat s roznym ovocim:1 slahacka, 1 mandarinkovy kompot (aj so stavou)a 1 sacok pudingu bez varenia Dr Oetker Creme Ole (nemenit za iny puding!!!). Vsetko dat do zatvaracej nadoby, zavriet a triast - niekolkokrat. Ako bude hmota hustnut bude sa tiast tazsie a tazsie. Kludne sa moze krem skontrolovat ci je dost husty a podla potreby triast dalej. Skutocne jednoduche
cesto klasika piskotove ale robila som mramorovy korpus link tu:
http://www.tortyodmamy.sk/mramorovy-korpus-z-do...

@evanns ahoj chceme fotooooo
baby ani nehovorte o stretku ja by som sla hned skoda ze to cele takto dopadlo 😖

katulkaaaaaa
28. máj 2011

@danulka3 ale co si uzivaj si ze jakubko je este relativne v klidku,ale verim ze lozenie potesilo...ako dievcatko je krasny 😝

evanns
28. máj 2011

no fotky na fb budu budu len kaaabel musim najst 😲
aj vy ste mi chybali, mali sme notebook so sebou a ked mala spala obcas som Vas precitala ale bolo slabe pripojenie tak pisat sa nedalo, lebo kym som dopisala aj ma odpojilo 😒

evanns
28. máj 2011

a kde ja madam koketna @majka35????? zajtra by sme mohli do zoo skocit na MDD!!!!!!!!!

kvietok121
28. máj 2011

@danulka3 tak to je super vidis asi je super tyzden, lebo mi uz 2 den si krasne bez problemov sadneme sami a drzime sa bez ruciciek
@evanns vitaj spat
@katulkaaaaaa tak aj vy mate pokroky super

danulienka35
28. máj 2011

@evanns ahoj mojo no vitaj spatky chybala si nam tu 😀

akika722
28. máj 2011

@evanns ozaj moja...kde je presne zoo???chystame sa aj my tak v polke juna a mm nevie kde presne to je..stači mi ulica..podla toho bude vedieť 😉 díík

evanns
28. máj 2011

@akika722 ulicu neviem ale to je v Kavecanoch...to je mestska cast taka zvlast 😉

akika722
28. máj 2011

@evanns jeeeej diiik..a v tej zoo je aj niečo pre deti dkde sa možu zabaviť?-Paťko..ešte sme v ke v zoo neboli 😅 a vtedy bude mať mm volnejšie..inač,bežne to funguje aj cez tyždeň?

evanns
28. máj 2011

@akika722 hej pohraju sa tam deti ...kuk sem na otvaracie hodiny http://www.zookosice.sk/

akika722
28. máj 2011

@evanns jéééééééj dakujeeem 😎 😎 😎

danulienka35
28. máj 2011

@kvietok121 no vi ste riadne sikovny mojko to je super 😉

memory97
28. máj 2011

@akika722 u nas to vyzera, ze na 4 asi pojdeme. No krocik nevie spravit, ale na to pride a ved na co sa ponahlat, aj tak je ten zivot uponahlany, nech si ho len pekne vychutnava pomaly 😉

@mirmaj uvidim ako si to vybavi, ved dam vediet, len mame sirokansky kociar, je ho problem zbalit do auta ☹

@danulka3 cena je dost, ale zas maly bude mat rocik, tak to bude mat troska v predstihu 😎 hladam inspiracie na konovi v hrackach a toto sa mi zdalo ako super vec, ked sa teraz plazime 🙂 chcela som povodne toho s tou hrkalkou, ale toto sa mi zda lepsie a zas tieto hracky nechcem z druhej ruky, sa to neda prat 😒

@akika722 moja ja neviem preco sa podcenujes, ja mam 2x tolko co potrebujem zhodit a sakra to ide ako v lete na saniach dolu 😠

@evanns super tesime sa na foto a podrobne spravy z dovolenky 🙂

akika722
28. máj 2011

@memory97 moja ale ide leto..a celkovo..vyzeram hroznr vo všetkom ☹ citim sa velmi zle ☹

memory97
28. máj 2011

@akika722 moja aj ja, ale v podstate je mi to jedno, hlavne, ze je malinky v poriadku, to je pre mna prvorade 🙂 preto nemam ani foto s malym od pasa dolu 😀 vsetko bude, len to netreba uponahlat 😀
v zoo v kavecanoch je bobova draha, to sa Pati isto vyblazni🙂 je to tesne pri zoo

akika722
28. máj 2011

@memory97 no ja som taka v poslenom čase..zakomplexovana..neviem či tym že som doma už 4roky alebo..hlavne milujem ak počuvam že aka som namyslena ☹ 🙄

jeeeej no už sa tešiiiim..isto pojdeme..chceme isť od rana do večera,urobiť si pekny deň 😎

memory97
28. máj 2011

@akika722 komplexy nemas mat z coho, to, ze mame na sebe niekolko kg navyse, nemozes za to len ty, ale aj mm, ved oni nas do tohto stavu dostali🙂 to som citala taku mudru vetu a veru maju v tom aj oni prsty🙂 A potom sme zdrave a nic nam nechyba, treba sa tesit zo zivota a nie sa trapit, ved vsetko je take relativne a hlavne, ked vidim okolo seba ludi, ktori maju tolko problemov so zdravym, tak si to naplno vychutnavam kazdy den 😉

elinka27
28. máj 2011

@akika722 ja tiez riesim satnik,uz ma komplexy chytaju, vyzeram jak mamut vo vsetkom 😀

inak som tu pekne dlho nebola v tejto teme, moje meno uz je zapadnute prachom 😀

memory97
28. máj 2011

@elinka27 nie je zapadnute a vitaj spat🙂 ako sa mate?

elinka27
28. máj 2011

@memory97 aaale, celkovo dobre, mala je ok, akurat teda sme z tych co menej priberaju ale priberaju tak to je hlavne, nemame este ani 8kg 😀 ked pozeram na tych sumcov co maju ostatne tak ma chyta kompex.Vo stvrtok sme boli na poradni,a trosku ma doktorka vystresovala,lebo vraj hlavicka malo narastla tak mam v hlave hned tie najhorsie scenare 😠

akika722
28. máj 2011

@memory97 mne by sa zišiel asi psychiater 😖 a to myslim važne...fakt už som tym posadnuta 😒 a blba 🙄
@elinka27 sa trapime viacere 😖 neboooj nezapada nič prachom 😀 akooo???

elinka27
28. máj 2011

@akika722 dobre dobre 😀 len uz mi doma prepina obcas, kedze starsi nechodi do skolky

memory97
28. máj 2011

@elinka27 vobec si z toho nic nerob, nas od narodenia sleduju kvoli tomu, ze hlavicka bola velka, teraz je zas mala a potom sa vyznaj, mala je v poriadku a to je podstatne 🙂 uz vas poslala aj na neurologiu?

elinka27
28. máj 2011

@memory97 neposlala, vraj pockame do dalsej poradne, ktora je za 2mesiace a ked aj vtedy bude mala tak pojdeme.Vies pri synovi som si uzila svoje a teraz som myslela ze uz bude klud 😠

memory97
28. máj 2011

@akika722 tak skus k nejakemu zajst, keby si sla na stretko ani by ti to netrebalo 😀 ono vsetko zacina v hlave a pokial samu seba nepresvedcis, ze sa ti vsetko na tebe paci, tak to dolu nepojde len tak, treba sa tesit a nie trapit a s usmevom ide vsetko lahsie 😉

danulka3
28. máj 2011

@katulkaaaaaa @mirmaj ďakujem 🙂

@katulkaaaaaa ďakujem za receptík,určite vyskúšam,konečne aj poťahovku z cukríkov,otec bude mať narodky tak by som sa chcela realizovať,musím to ešte naštudovať,ako sa to robí a vysúšať,veľmi ma to láka
@evanns vitaj späť,tešíme sa na foto 😉
@kvietok121 ve´d už bolo načase,aby sme sa pohli trošku dopredu 😅 no teda,ale tvoj Matejko je šikulka,že sám stáť,supeeer 🙂
@akika722 myslím,že každá tu máme komplexy zo svojej váhy,ale hlavné je,že sme zdraví aj mi aj naše detičky,tak už sa s tým netráp 😉

memory97
28. máj 2011

@elinka27 ti verim, som pozerala, ze sa narodil predcasne ako nas 😉 neboj bude vsetko v poriadku 😉

danulka3
28. máj 2011

Babky,idem sa povenovať mm,hádže tu na mňa smutné očká,prajem dobrú nocku,zajtra som tu celý deň,som sama doma s Jakubko a podľa počasia to na vychádzku nevyzerá 😠

akika722
28. máj 2011

@evanns naaadherneeee fotky..mala na každej foto usmev zlatíčko 🙂 krasne ste tam
@elinka27 ta čo?prečo?
@memory97 prečo by mi netrebalo? 😕
@danulka3 ja som rada že su deti ako tak ok...nooo...vravim že som blb 😖

memory97
28. máj 2011

idem troska popozerat TV prajem krasny vecer🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre