♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. máj 2011

@katkavv keby že mam zas kupovať kupim tu do zadu...tu prednu využuješ max do 2,5roka,potom je tam decko už velke 🙄 no Paťko ma svoj bicykel,tak zatial v pohode 😉 a bicyklovať pojdem ked bude v školke,lebo nemala by som obvahu vziať maleho na moj a ešte dohladať na Paťka keby je na svojom...a mm bicykel stoji na balkone a ma ho na haku aby si ho dal dokopy 😠

majka35
30. máj 2011

prajem krásne ráno 🙂 terezka v noci kričí a kričí a kričí a kričí a ja som už naozaj "trošku" !!!! z toho nervózna ... horné, vyrašili jej horné zúbky, no a teraz sa teším na ďalšie ... pomoooooooooooc

@evanns jaaaaj moja, skoro som si všimla tvoj príspevok ... ši nemohla zabrinknuc? 😀 😀 😀
kedy kaveja? chcem vedieť, ako bolo pri mori ... 🙂

majka35
30. máj 2011

hej a napadla mi ešte jedna vec, kedže budúci týždeň máte veľké stretnutie, tak o dva týždne by sme mohli prebrať dojmy v Trebišove ...
ja by som navrhovala dohodnuc še na pevno ... co hutorice @evanns i @akika722 😎 😎 😎 😵

akika722
30. máj 2011

@majka35 ahoj..jasnééééééé..len:ten vikend mi pride svokra 😖 a buduci víkend-asi sobota mame party na chatke..oslava narodenim asi 5ludi 😖
ale potom som už volnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

majka35
30. máj 2011

@akika722 my ideme 23.6. na chalupu ...
takže budúci týdzeń stretnutie, dalši oslava, zostava 18.- toho v sobotu,
abo jul, august, september, oktober november december ... no abo dalši rok 😀 😀 ... @jak toho ošemnastoho?

21
30. máj 2011

my mame 5.6. prve sv. prijimanie! uz sa tesim.... a ahojte vsetky!














!

akika722
30. máj 2011

@majka35 18toho može buc 😀 😀 😀 @evanns može buc??? 😀

akika722
30. máj 2011

@21 ahoooj 🙂

alure
30. máj 2011

@akika722 to poznám moja a je to mrzuté 😠 u nás sa pieskovisko pre istotu na noc zakrýva (ale nie kôli domácim psíkom,tí tam majú vstup zakázaný) skôr kôli prípadným nočným návštevám túlavých mačiek a pod.
@katkavv tak to hej moja,je to super že sa maminy a oteckovia toho takto chytili a stále niečo pre decká máme.

akika722
30. máj 2011

@alure asi sa presťahujem a bude vyriešene 😅

alure
30. máj 2011

@akika722 beriem ťa za slovo 🙂

akika722
30. máj 2011

@alure 😀 😀 😀 mm chcel isť jeden čas byvať do Michaloviec,leeeen..ja som nechcela 😒 neviem..aj napriek tomu všetkemu mi je tu ako tak dobre..mam tu kamošky,aj Paťko.aaaaaaaaaa keby som odišla moja mama by bola už uplne sama..otca nemam,zomrel,brat v škole a onedlho sa ženi,druhy už ma vlastny byt...nooo.. 😒

vladka84
30. máj 2011

ahojte dievcataaaaaa, vy ste toho popisali 😕 som tu len na skok, kym Karinka zaspala, musim este navarit a mm ma prijemne prekvapil a vzal si na cely tyzden dovolenku, takze okrem dvoch deti mi pribudlo este aj tretie 😀
len som prebehla co ste pisali.... link na stretko je www.hotelrohozna.sk , poslem vam do IP moje cislo, ak by ste hotel nemohli najst, tak prezvonite a hadam to spolocnymi silami najdeme 😎 ideme nakoniec predsa len do hotela, lebo penzion uz mal izby obsadene, skoda, ze sme nevedeli skor kolko nas v skutocnosti bude 😒 uuuurcite by som vam radsej ukazala penzion, nie zeby hotel nebol fajn, ale penzion je moja srdcovka, ked uz bol "moj" 😵
co sa tyka nastupu - oficialne je na izby mozne nastupit od 14hod., ja by som tam mala byt uz asi okolo obeda, uvidime ako nakoniec pojdeme, lebo tym ze je mm cely tyzden doma, mozno sa nakoniec rozhodne, ze ide s nami, alebo mi tak bude liezt na nervy, ze pojdem uz rano sama 😀 😝
a co ste sa este pytali? 😕
@alure Denisko je krasny, uz som ho mrkla na FB a zostrih mu velmi pristane 😉

alure
30. máj 2011

@akika722 mojko viem o čom píšeš.....ja som bola na jednej strane v rožňave spokojná,mala som super prácu, kolegov kamošov ale tatino nám bol celý týždeň mimo domu,tak som sa rozhodla a neľutujem ani okamih.Tiež ostala mamina sama ☹ ale našťastie chodí na dvojtýždňovky do rakúska,tak sa neopúšťa a občas sa cestou domov zastaví u nás (veď to má po ceste ) a v prvom rade som pozerala na možnosti ktoré sa naskytli aj Oliverovi aj nám....ale viem že rozhodnutie na takýto krok je dosť ťažké ....dúfam že sa aspoň trochu situácia na východe zmení...moc vám to prajem

akika722
30. máj 2011

@alure ale ty si zmenila pobyt a šla dalej..a MI su len tu blizko,možno tiež žiadna vyhra...čo ja viem 😒

alure
30. máj 2011

@vladka84 ďakujem mojko 🙂 ja si pomaly na neho zvykám,lebo sa mi to zo začiatku moc nepáčilo ...ale fakt je že sa menej potí a netečie mu tak (hlavne v aute) pot po tvári a celej hlávke....

alure
30. máj 2011

@akika722 ja som zmenila komplet všetko 😀 jasné keď si to vezmeš s praktického hľadiska MI výhrou moc oproti TV ani nie sú 😖

alure
30. máj 2011

@vladka84 a ako som ti tuším stihla napísať do IP idem len s Denisom ,Oliver veľký chlap už so mnou nechce ísť ☹ ale pravdepodobne ma odvezie mm a pôjde s Olim k rodičom.

vladka84
30. máj 2011

@alure ja som mala takto nakratko ostrihanu aj Timku, ked bola mala..strasne sa v lete potila a bola z toho nervozna... terza ma zatial Karinka kratke vlasky a este nie e az tak teplo, ale ak bude treba, ostrihame aj ju... vyzerala sice potom ako chlapcek a kazdy sa k nej aj tak prihovaral - ale to mozno aj preto, ze ja som ju velmi neobliekala do ruzoveho, satociek a tak 😅
@jankasramka jeeej, drzime palce a prines nam dobru spravu 😉 dufam, ze ste sa v pohode zabyvali a v novom sa ti paci a je super, ze ste takto s mm spolu dlhsie a nie len v posteli 😀 😀 😀

vladka84
30. máj 2011

@alure ano, ano, citala som... no, takze "velkeho" milacika - Timku - beriem uz len ja, bude nam teda robit pestunku 😀

este baby, kedze sa nam tolke poodhlasovali, pytali ma z hotela, aby sme im aspon obsadili Lux izby, aby ta strata pre nich nebola taka velka, lebo ak by si mali nejake este narychlo obsadit, tak to sa im skor podari klasik, suhlasila som, len nech nam storno poplatky neuctuju, lebo oficialne by nam to mohli, kedze zavaznu objednavku som posielala uz hadam vo februari 😕
takze mame 5 Lux a 2 klasik.. na lux sme zatial Lucka, Janka a ja...

vladka84
30. máj 2011

a chytila som zasa nadchu - dufam, ze to neprepukne v nic vacsie a nechyti sa nedajboze odo mna zasa Karinka, lebo ma vystrie! 😠

inak, nechapem ako to je mozne, ze mam taku oslabenu imunitu - ja som nebyvala chora hadam aj 5 rokov, teraz za posledny polrok som uz asi tretikrat 😖

akika722
30. máj 2011

@alure noooo..keby že mm robi dalej.ale konečne ma pracu s kt.je spokojny 😒

kvietok121
30. máj 2011

@jankasramka tak dufam ze ste uz tehu a coskoro aj my 🙂 nech len pan bozkko pozehnava

alure
30. máj 2011

práve mi pri čítaní prišlo pod "ruku " toto
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lea123321/cl...
no comment...lebo toto nie je potrebné komentovať....
@akika722 to je jasné 🙂 ja som len tak...
@vladka84 mne zas na Olivera veľa ľudí hovorilo že vyzeral ako dievčatko ...on mal zas dlhšie vlásky a má celkovo jemnejšie črty tváre...

akika722
30. máj 2011

@alure ja viem moja... 😉

danulka3
30. máj 2011

ahojte,večer vás prečítam,prišla som vás len pozdraviť a popriať pekný deň 😉
@kvietok121 Majka,čo máš dnes v pláne????čo tak lesopark?

niky13
30. máj 2011

ahojte, prisli svokrovci tak mozem kuk trosku aj cez den, ako sa mate?

@alure ahoj moja, pozerala som fotecky z Rima, normalne si ma navnadila aj mojho mm, zahrnuli sme si Rim do nasho dlheho zoznamu, kde sa chceme pozriet 😉
mam jednu otazku - co si davala Denisovi na obed, ked ste boli v hoteli? Ideme na dovolenku na Sardiniu, tak rozmyslam, ci brat parny hrniec a pripravit mu nieco na izbe. Maly totiz papa podobne ako tvoj, aj chlebik, dokonca ked sme v restauracii tak papa aj varene zemiaky na kusky a k tomu masko, alebo varenu zeleninku z polienky. Snad by som ho aj takto vystravovala tych par dni.

kvietok121
30. máj 2011

@danulka3 mozeme dani a kedy???

danulka3
30. máj 2011

@kvietok121 0 15-15.30? ako tebe pasuje,nevieme,kedy budeme spať,máme to posledné dni nejako pomýlené

kvietok121
30. máj 2011

@danulka3 no my chodime o 15.00 takze by som ho mohla nakojit a dat do kocika a mozem vyrazit, takze o tej 15.30 -16.00 by som tam mohla byt 🙂 tak hodime stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre