♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
12. jún 2011

@kvietok121 ajoj kvietocku nas co malicky ako sa ma?

mirmaj
12. jún 2011

ahojte, hlásim sa po víkende 😉
@memory97 foto zo svadby si môžeš dať na mojasvadba.sk aj ja ich tam mám 😉 , na MK asi nie 😒
@jankasramka ja som to presne tak myslela, s tým jazdením že ty nie si nezodpovedná ked si jazdila aj v tehu, lebo ty si jazdila aj predtým a máš s tým skusenosti, takže čo robíš predtym by si nemala vynehať ani ked si tehu, ale nie že som tehu tak začnem lyžovať, jazdiť na koni a neviem čo ešte lebo to robí aj moja suseda 😀 😝 😲 tak som to ja myslela. A naše pokroky su: Tamarku už nechce vôbec štvornožkovať len by behala, stačí jej 1 ruka a už sa púšťa aj sama, ked má naladu prejde sama celu obyvačku, alebo chodbu ako kedy. čo sa týka učenia, vie len aká veľka vyrastie a papa, to je všetko ostatné jej nejde 😝

kahlan1
12. jún 2011

@danulienka35 my svornozkujeme kratko, na nozicky sa stavia o nabytok tak sme spokojni s nou 🙂

danulienka35
12. jún 2011

@kahlan1 no sikulka a co papat uz chce?

memory97
12. jún 2011

@danulka3 my sme dnes robili vyvar z bravcovych kosti, aj troska ochutnal, dala som mu taku ako robievam nam, ale spapal asi 3 lyzicky a dost 😀
hippky a hami, to nam chuti najviac, ja som prestala varit, lebo u nas to nemalo uspech, spapal o 50% menej vareneho ako hippky, hami, tak som sa na to vykaslala a zas zacneme v rociku 🙂 ved o chvilku to tu je 🙂

baby ved mi mame dnes 11 mesiacov, mne to uplne vypadlo 😀

danulka3
12. jún 2011

@memory97 strašne to letíííí,Davidkovi všetko najlepšie,nech ste zdravučkí 😉

memory97
12. jún 2011

@mirmaj nie foto zo svadby, ale svadobne saty chcem predat 😀 uz aj tam je inzerat 🙂 potrebujem sa ich zbavit, zaberaju mi miesto 🙂 ak som to zle napisala, tak prepac, asi sa to zle pochopilo 🙂
waw, takze chrbat si oddychne 🙂 sikulka je to 🙂

memory97
12. jún 2011

@danulka3 dakujeme, veru neskutocne to leti. Minule mi jedna baba vravi, ze aky sme uz velky, ked ma 11 mesiacov a ja som na nu zaganila, ved je este malinky 😀 akosi mi to nedochadza, ze to malinke babatenko uz len bolo 🙂

lenadka
12. jún 2011

dakujem za hlasy baby, dostali ste nas HORE! 😵 😵 😵

@kahlan1 malej robili aj nejake vysetrenia na alergie na jedlo? mlieko, lepok atd? ked ju stale boli brusko ☹ 😕

lenadka
12. jún 2011

@mirmaj sak ona to DOBEHNE 😀 musi byt zlata ked uz sama precupitka 😵

lenadka
12. jún 2011

@memory97 gratulujem k 11 mesiacikom 🙂

memory97
12. jún 2011

@lenadka dakujeme 🙂

memory97
12. jún 2011

dobru nocku idem k svojmu 11 mesacnemu milacikovi. dobre sa vyspinkajte 🙂

brulka
12. jún 2011

@majka35 no ved moja zatial mala slanu len morsku vodu 🙂 a rohlik ... ja jej samozrejme nic nesolim !!!! ten rohlik zuzlala celkom ochotne ale keksiky vobec. z piskotov mi uz 3 krat vracala, tie uz radsej ani neskusam. a kusky proste nechce papat. akonahle jej dam daco potlacene iba vidlickou alebo taku vyzivu co je od 7 - 8 mesiaca kde su uz tie minikusocky tak zje 10 lyziciek z toho ju 5x napne a potom nechce ani len usta otvorit. ona mi ani jablcko postruhane nespapa, vsetko nakoniec rozmixujem aj ked ju najprv potrapim, lebo ved ako inak sa to potom nauci ??? a davam jej aj kusy, napr hrusku alebo jablcko, to pozuzle a o chvilu odhodi na zem 😅 🙄 🤐

brulka
12. jún 2011

@kahlan1 @memory97 tak skusam ja veru tie rezance, take nejake jemnucke a aj tu vyzivu kupit snad sa na nieco z toho chyti. asi je to vec treningu , tak budeme skusat a skusat kym jej to nepojde. aj kasu mi tak plula a teraz ju uz pekne papa 😵 a inac jogurty tie sa jej nepacia ziadne ani sladke ani biele ani ziadne mliecne vyrobky. jedine co mi zblajzla na dovolenke bol riadny kusisko avokada a potom zacala kricat ze este chce 😀 len to je take makkucke ze to sa rozplyva na jazyku mozno preto jej to tak chutilo ... ma ale cudne chutky 🤐 vacsina deticiek je na sladke. ked som jej dala makkucku hrusku tu mi plula 😠

brulka
12. jún 2011

@memory97 jeeej a vy uz mate 11 mesiacov tak aj ja gratulujem 😵

kvietok121
13. jún 2011

@danulienka35 ahoj moja, mame sa celkom fajn, sopliky mame ... ale myslim ze uz sa to nezhorsuje 🙂 takze len poradnu budeme musit posunut, lebo ideme ockovat a chcem aby bol fit, no uz je tu pri mne budem musiet koncit tak pekny den

kvietok121
13. jún 2011

@memory97 a gratulujeme uz len mesiac a budete mat rok, najstarsie augustovciatko 🙂

alure
13. jún 2011

Ahojte dobré ránko
ja len na skok,idem sa pustiť do upratovania 😒 ale dnes na obed dôjde brácho,večer mamina tak nech mám potom kľud....
@memory97 Dávidko o mesiac už budeš fúkať prvú sviečku na torte...blahoželáme k 11 mesiačikom 🙂
keď budem mať všetko hotové tak dobehnem,zatiaľ vám prajem krásny slniečkový dník

majka35
13. jún 2011

dobré ránko 🙂 ja sa tiež chystám upratovať, počkám, kým terezka vstane a ide sa na to 😒

@memory97 gratulujeme dodatočne 😉

@kvietok121 som si všimla, že máš narodeniny presne ako mm 16.7.

majka35
13. jún 2011

@akika722 ty kde siiii??? 😕 😕 😕 😕

vladka84
13. jún 2011

dobre ranko po vikende 🙂
takisto sa chystam upratovat, ale neviem ako to pri Karinke zvladnem, ona uz ani minutu neobsedi, vsade sa pokusa postavit alebo sa priplazi k mojim noham a uz sa driape 😒 a ak sa jej nevenujem, tak kriciiiiii, ze ju urcite pocut aj na Lomnickom stite 😕

katkavv
13. jún 2011

@memory97 ahoj, no teda, vsetko najlepsie prajeme s kajkom 🙂 no o mesiac bude oslavaaa :D

vladka84
13. jún 2011

@majka35 asi isla grilovat k svokre 😅 nieco take spominala 😉
@memory97 gratulujeme Davidkovi k mesiacikovinam a dalsi mesiac fukame sviecku, huraaaa 🙂

katkavv
13. jún 2011

dobre ranko,
ja by som tiez mala upratovat ale kaslem na to ;) aj tak ked upracem poobede to vizera tak, ako keby som neupratala, len som povysavala :D
@alure tak teda upratuj a nech ta dnesna navsteva moc nezmori ;)

katkavv
13. jún 2011

@vladka84 ja to riesim tak, ze ho dam na chvilu do ohradky, do choditka alebo do hojdacky, jedine tak nieco spravim_ale aj tak tam dlho nevidrzi , alebo ked spi samozrejme 🙂

katkavv
13. jún 2011

baby kajovi uz vysli obe spodne dvojky, tak mame spolu 8 zubkov a dufam, ze mame na chvilu pokoj 🙂

kajko tiez stvornozkuje po celom byte, chodi popri nabytku a najnovsie vie vyst po schodoch pekne sam, tak musim davat veliky pozor ... cez vikend sa naucil ze aky narastie veliky_zdvihne obe ruky, robi papa, a ked sa ho spytam, na urcite predmety, tak mi ich ukaze (zatial ukaze cca 5 - 6 predmetov) taky je zlaty....

no ale ma aj svoje moresy: nechce si sadnut do stolicky, do kocika, do autosedacky, neviem ho prebalit ani obliect, stale mi zdrha a na chrbatiku mi neostane ani sekundu, to mi tak lezie na nervy, lebo ho aj 10 minut obliekam a pri tom ako ho nahanam som cela upotena :D :D :D

vladka84
13. jún 2011

@katkavv u nas choditko uz nefunguje, v piatok som ho predala, lebo mi zavadzalo - ked som ju tam chcela dat, zacala tak kopat nohami, az hroza 😕 takze mne ostava upratovat len ked spi - a to chcem vtedy aj varit, aj zehlit, aj vsetko mozne 😒 akurat vysavame spolu, to ju zatial stale drzi, ja vysavam a Karinka nahana po stvornozky vysavac 😀 fuuha, tak to mate zubkov aj za nas - my stale nic 😀 😀 😀 😀 😀
a tie moresy - to ako keby si opisala nasu situaciu, ja ju uz neviem ani poriadne prebalit, stale mi ujde, tak potom postojacky opravujem plienku 😅 a vcera sa prvykrat zacala stavat aj vo vani, takze sme mali velmi zaujimave kupanie - ja som bola taka spotena, ako keby som sa kupala s nou 😀 😝 no najviac ma na nej bavi, ze ona je fakt bez zabran, nicoho sa neboji, aj ked sa styrikrat buchne pri pracke, pride ku nej aj piatykrat a skusa, ci sa tam nepostavi 😒

vladka84
13. jún 2011

a co sa tyka pokrokov ukazujeme pa - pa, aj pritom hovori paaa paaa, potom vieme vsetko hodit na zem a povedat baaam, hovori mama, ukazuje aka velka vyrastie, sem - tam urobi tapi - tapi a najnovsie ukazuje varila mysicka kasicku 😵 obcas sa jej to popletie, hlavne ked chce ukazat vsetko naraz 😝

kahlan1
13. jún 2011

@danulienka35 no trosku lepsie ale ziadna slava 🙂

@lenadka robili jej na mlieko na lepok nie, zajtra ideme na gastro, ale ju bolelo a este som ju nezatazovala lepkom :( vyzera to akoby mala zastavene vetry :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre