♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
29. jún 2011

@evanns pani ma asi poradu s oskom..nič to idem okupať a dať spať maleho a prezliecť pana Paťka 😀 do pol hodky som tu

evanns
29. jún 2011

@akika722 aha...ta idem aj ja ale mne to urcite bude trvat dlhsie 😒 mm ale na nocnej chvalabohu tak mam pc 😉 volny

akika722
29. jún 2011

@evanns ja som už tu 😅 ešte že mam maly byt 😀 maly bol pokakany,už je okupkany,papal pred chvilkou-cely chlebik a pohar mliečka,Paťko je prezlečeny-ani nepostrehol že ho prezliekam 😀
a spi..maly zaspava 😎 mm na nočnej 😎 😎 😎

kvietok121
29. jún 2011

ahojte nakoniec sme kupili tento kociarik a zatial som spokojna, nas velky uz je v pivnici zabaleny 🙂
http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-... tie co som si vybrala, nemali ani v jednej predajni, teda mali simplicity ale ten sa mi moc nezdal
@alure celkom sa mame fajn, je to maly betarik a zacina sa hadzat na 1. kroky 🙂 a zacal byt na mna velmi naviazany ale to je asi normalne a vy ako?

danulienka35
29. jún 2011

@kvietok121 ahoj mojko krasny kocik si kupila 😉

kvietok121
29. jún 2011

@danulienka35 dakujemeeeeeeeeeeeeeee, hrozne sa tesim ze ide tak lahucko 🙂 a matejko ma dobry vyhlad, ideme kupkat potomsa tu este zastavim ak malinky neebude bntosit do desiatej

danulienka35
29. jún 2011

@kvietok121 ok len chod mojko

alure
29. jún 2011

ahojte maminky
tak ja konečne vyložené nohy a pohodaaa....malý spí,mm na služobke,Olino sa hrá a dnes som z toho tepla maximálne vyšťavená...dnes sme viac menej strávili deň v aute,tak aj Denis bol s toho trošku paf,ale už je to ok. Ráno idem s Oliverom do školy ale len na otočku,vezmeme vysvedčenie,dáme kvietky a späť...bolo by to o "držku" ísť ráno zo Senca do Blavy naspäť a potom to ešte o 10 tej raz otočiť....idem dočítať ,snáď tu toho až tak moc neni zapísaného 🙂

akika722
29. jún 2011

@kvietok121 peknučkyyy 😵
@alure ahoj 😵

alure
29. jún 2011

@kvietok121 peknučký kočík 🙂 no tak to je teda riadne šidlo 🙂 my v pohode,Denis sa zakaždým štverá a stavia ale ja ho moc v chodení nepodporujem,takže je to len a len na ňom...pri Oliverovi som sa s tým popálila,tak teraz nechávam nech príde čo má vtedy keď to má....najradšej síce lozí po mne ako horolezec a tiež má teraz to obdobie že mamina nesmie byť od neho moc ďaleko 😉 papkáme už takmer všetko,nerobím nejaké špecialne veci,v podstate varím jemu to čo nám,len jemu odoberiem skôr a nesolím.Zbožňuje karfiol a zemiačik,mäsko má najradšej kuracie ale to naše pečené 😀 😀 😀 a minule som robila segedínsky,kým som sa otočila už ho mm krmil knedlou a mäsom....
@akika722 ahoj zlatko 🙂
@memory97 hlavne nech je všetko v poriadku ...

akika722
29. jún 2011

@alure ja robim segedin zajtra pre mm 😀 a pre nas cestoviny s paradajkovou omačkou 😵 asi 😅

alure
29. jún 2011

@akika722 juj dojdem na východ 🙂)) ozaj kamoška sa chystajú v lete na chatu do Vinné? dobre píšem? niekde pri Michaľovcoch 😀 tak ak by sme išli s nimi ozvem sa? je to tuším blizko vás,či?

danulienka35
29. jún 2011

@alure ahoj mojko torticka uzasna dufam ze ste oslavily v pohodicke a drzim palecky s bytikom 😉

alure
29. jún 2011

@danulienka35 ahoj moja,no oslava bola super,len som po dvojdňových prípravách bola trošku unavená a ešte aj v pondelok som cítila že mi chýba nejaká hodinka dve spánku...dúfam že domčúrik vyjde 🙂 Ďakujem..a vy ako ? čo najmenšia princezná? a veľké babulky?

akika722
29. jún 2011

@alure jeeej mi sme tam boli nedavno..čo som davala foto 😵 nooo..je to taka hodka od tv...by som bola rada keby sa ti chcelo dojsť 😵

alure
29. jún 2011

@akika722 musíme to naplánovať a dohodnúť,kamoška mi volala že ako to s nami vyzerá,len mi ideme buduci týždeň do toho legolandu a v nemecku ostaneme 5 dní,potom chce byť mm týždeň v práci a nevie či vezme hneď potom dovolenku alebo to nechá na koniec augusta (ak by vyšiel domček tak po 15.8. by sme sa mohli začať sťahovať a to dva týždne bude treba)....ale ja sa chystám s Oliverom na týždeň do Rožňavy,tak uvidíme..

danulienka35
29. jún 2011

@alure budeme drzat palecky no holky v pohodicke Niki oslavila 18 ku a Pertuska zas 20 ku ,mala je super mae spoliky idu nam zubky vies zas ale inak pohodicka za rucicky robit krociky a ukecana je no des baba,nini,havo,papa,juj,ooooooooooo a vselico 😀

akika722
29. jún 2011

@alure kluuuudne sa ozvi moja 😉 ak nemaš čislo dam ti do ip...chceš?ja som doma stale 😉 akurat koncom jula mi hrozi vylet do svokri..mm chce na 2 tyždne ale ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

majka35
29. jún 2011

no tu mi ... ta ja možem hučac do staroho, to lem furt: vun nezna, a čom @akika722 a @evanns nepridu ku nam, ta mi mu povedzela, znaš ty co? idzem v nedzeľu a vun cicho jak pňak ... taže v nedzeľu

danulka3
29. jún 2011

@kvietok121 ahoj,pekný ste kúpili,aj mi sme tatina ukecali a máááme tento http://www.mall.sk/kociky-golfky/chicco-golfove... sa zbaviť toho starého 😒
@alure aj mi zajtra len vysvedčko,dnes sme museli ísť kúpiť madam garderóbu na koniec školského roka 😎
@akika722 čapicu mám doma,je peknučká,dúfam,že bude Paťko spokojný.Hoď mi do ip adresu,kam ti to poslať 😉

Ináč stále sa len plazíme,ako vojaci,nie a nie ho dostať na štyri ☹ ,ani pri nábytku sa nestavia,má ešte niekto také pohodlné dieťa ako ja???? 😝

akika722
29. jún 2011

@danulienka35 mna sa dnes učitelka pytala po kom je Paťko taky ukecany..že ak rano začne kecať nezastavi sa celyyyy deň..že len keca a keca a keca 😀 boh vie čo vykecal na mamku a tatka 😨 😅
ja spim s malym a on s Paťkom v spalni-Paťkovi sa asi lepšie spi na mojej 😖 a včera a predvčerom hovori"mamka,ja budem hajať v izbiske so Samkom a ty s tatikom..dobje???aje az do jana/rana/ 😅 😀

akika722
29. jún 2011

@majka35 ok,ta uvidzice i mojho pňaka 😀 idze až n nočnu do mihaľovec 😀 😀 😀
@danulka3 jeeeeej hod mi fotooooo..prosiiim..ok hned idem nato 😵

alure
29. jún 2011

@danulienka35 tak to je fajn a soplíky raz dva prejdu ...pozdravuje doma babulky 😉
@akika722 jasne číselko daj do IP a ostatné dohodneme potom ...len nesľubujem že to vyjde,ale teraz sme sa dohodli že ani dovolenku kôli domčeku neriešime,a budeme musieť trošku začať "šetriť" aj keď ten legoland už rok odkladám a to Oliverkovi urobiť nemôžem...zas na druhej strane ja tu na jazerách mám všetko ako pri mori,ak je pekné počasie ani more nepotrebujeme....ale tú chatu by som šla....veď uvidíme...

idem kuk s Olim nejaký nový serial na jojke o nejakej rodinke a potom do hajan...zajtra ráno ideme domov okolo 10tej,zmrzlinka a nejaký obedík a máte ma tu 🙂 pa pa

alure
29. jún 2011

@danulka3 my našťastie len kvietky pre pani učiteľky 🙂 zo slečnou to máš ťažšie 🙂 a aspoň ste vybrali?

akika722
29. jún 2011

@alure v pohode moja..chapem..my sme riešili len byt ale eurače sa rychlo kotulaju..dam ti to do ip 😵

danulka3
29. jún 2011

@akika722 moja,tak tu ju máš 😉

danulka3
29. jún 2011

@alure vybrali,ešte že sú výpredaje,vybrala si sukňu,čo vôbec nenosí,tak som zvedavá,či ju ešte niekedy oblečie 😠

akika722
29. jún 2011

@danulka3 jeeeeeeeeeeeeeeej ty si poklaaaaaaaaaaaaaaaaaad..dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem....on sa zblazni že dalšia cars 😀 včera mal v školke cars slipy,ponožky,tričko,šiltovku a plakal že kde ma cars rifle 😖 no nema 😀

danulienka35
29. jún 2011

@akika722 😀 😀 😀 prdosek malicky jaky je mudry
@alure dakujem mojko ja viem ze prejdu uz od soboty ich mame 😒

danulka3
29. jún 2011

@akika722 no zlatunký je,ináč tam mali ešte aj osušku cars,a kopec iných vecí 😉

danulienka35
29. jún 2011

@danulka3 ja mam lenive dieta mojko mi sa nepalzime vobec len do zadu jak rak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre