♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
20. dec 2010

Aj nam sa ozyvaju zubky, my uz mame aj cervene dasienka... Potieram gelikom Dentinox a lepsie... Teraz mame atb... Pekny vecer a pokojnu noc vsetkym!!!

danulienka35
20. dec 2010

@21 bambulky kde ste vsetky?

memory97
20. dec 2010

@akika722 ako ste dopadli, uz ste domka? Som na vas myslela cely den...

@denisocka ved to tak byva, mama povie jedno a dieta urobi druhe 😀 torticka bola krasna, ale deticky mas este krajsie 😉 zlati su drobci🙂

@kahlan1 my sa pridavame k vam. Od ockovania papa ako myska, len dufam, ze ked pojdeme na dalsiu poradnu, ze aspon nieco priberie☹

kahlan1
20. dec 2010

@katkavv len mne sa to vobec nezda normalne aby dieta odmietalo papat ☹ a to aj ked je hladne ked predtym bola taky riadny hladosko

kahlan1
20. dec 2010

@memory97 ja neviem myslis ze ockovanie moze mat nato vplyv? ale ked je hore papa a pyta si?

memory97
20. dec 2010

@katulkaaaaaa ja potieram zubky uz od 3 mesiacov, kedy zacal byt nervozny zo zubkov... teraz uz menej casto, iba ked je velmi plackavy a strka si rucky do pusy.

memory97
20. dec 2010

@katulkaaaaaa ja potieram zubky uz od 3 mesiacov, kedy zacal byt nervozny zo zubkov... teraz uz menej casto, iba ked je velmi plackavy a strka si rucky do pusy.

hajatanufus
20. dec 2010

@danulienka35 ahoj ja som tu cely cas len mi pada net a trvalo vyse hodiny kym mi naskocil 😒 akika mi poradila taky silt na hlavu na chranenie oci tak si to z vyplaty v piatok objednam a vyskusame ale vcera sa lucinka vo vani aj hrala a aj zabudla ze si umyvala hlavicku tak uz sa pomaly zase kamarati s vodou len musim vystihnut cas ked este nie je strasne unavena ako napr vcera abude to dobre a stym siltom to asi potom budeme lepsie zvladat

memory97
20. dec 2010

@kahlan1 troska som studovala vedlajsie ucinky tych vakcin a bola tam nervozita, nechutenstvo, vrackanie a este par, tie si nepamatam. Maly prvykrat zacal byt velmi nervozny po prvej vakcine a teraz zas. Po druhej zacal malo papkat, spapa, aj ked je hore, ale malo v priemere tak 50ml, ked si vypyta, niekedy 60ml, ale je to malinko podla mna... mne to vychadza na tu vakcinu, lebo tesne pred jej podanim nemal problem spapat 800 - 900 ml a teraz papa tak 500 - 750ml... a skor si pyta cajik alebo vodicku a pri mliecku sa velmi zlosti... nechapem...

kahlan1
20. dec 2010

@memory97 no aj my sa zlostime velmi prevelmi pri mlieku tak my sme boli ockovani stvrtok a od nedele to mame

danulienka35
20. dec 2010

@hajatanufus no uvidis ja som im pak po lezacky oplachoval hlavicky a uz plac nebol

danulienka35
20. dec 2010

@kahlan1 a cajik ti chce?

danulienka35
20. dec 2010

@memory97 ajoj moja no mi sme za mesiac pribraly 1150

kahlan1
20. dec 2010

@danulienka35 nie nechce

danulienka35
20. dec 2010

@kahlan1 to mi je luto skus zmenit lekarku je to divne ze stale odmieta malinka papat a je kludnucka inak?

kahlan1
20. dec 2010

@danulienka35 hej inak je uplne suprova

danulienka35
20. dec 2010

@kahlan1 je to vazne dost cudne vobec nespapa mliecko ked nespinka? vies co nasa pije nutrilon 1 a pak sme je skusily dat sunar neverila by si nechcela ho a pak nam 2 dni nechcela papat tak som kuila zas nutrilon a papa ako besna dene vypije 1200ml

kahlan1
20. dec 2010

@danulienka35 predtym pila HA a zacala strajkovat tak sme skusili klasicky nutrilon tiez nic a teraz sunar a tiez nic, ked nespi tak nechce bud place a sa vzpiera alebo co natecie do pusy drzi a potom vypluva

danulienka35
20. dec 2010

@kahlan1 mi ked place jej pustame mobil piesnicky mas vidiet ako pije

kahlan1
20. dec 2010

@danulienka35 ja som uz skusala tusim vsetko, televizor, na notebooku detske klipy, pesnicky z rádia, my spievame, hracky hraju, dala osm ju do autosedacky a vylozila na stol aby pozerala z okna, v postielke pod kolotocom, pod hrazdou a este mnopho inych veci sme skusali a ani jedna nezabrala

denisocka
20. dec 2010

pozeram ze po ockovani aj tu deti nejak prestavaju papat

katkavv
20. dec 2010

@kahlan1 tak som zvedava aj ja, co ti dr.povie, daj potom pls vediet, aby som opakovala postupy, dik 🙂

hajatanufus
20. dec 2010

@danulienka35 ona si nechce ani sadnut do vane nie to este lahnut predtym som jej aj ja tak umyvala ale teraz nechce

kvietok121
20. dec 2010

@memory97 a co davas cim natieras, lebo som pozerala ze niektore su od 5 mesiacov

kahlan1
20. dec 2010

@katkavv som zvedava ci to uz bude riesit ak nie tak hned v januari berieme kartu, a tebe tiez nic nepovedala?

kvietok121
20. dec 2010

@danulienka35 my mame tazsi den sme sami tatinko ma kapustnicu tak moc nestiham MK, kedze zas na nas prichadza placlive obdobie - alebo nevozne

danulienka35
20. dec 2010

@kahlan1 a nenaucila sa ona uz tak ze jej staci v spanku papat?

danulienka35
20. dec 2010

@hajatanufus daj jej plavace kolleso a povedz jej ze bude palvat

kahlan1
20. dec 2010

@danulienka35 lenze ked nieco tukne alebo sa preberie tak hned sa zacne krutit a plakat ☹

danulienka35
20. dec 2010

@kvietok121 chudiatko a nejdu mu zubky? inak je rozkosny co si dala tu fotky je uz velky chlapik

danulienka35
20. dec 2010

@kahlan1 to mi je vazne moc luto skus jej nedat v spanku a mozno bude pak mat hlad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre