♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

gabusssa
27. jan 2010

Ja som bola podľa utrazvuku 11+0.

lenadka
27. jan 2010

objednala som si vcera riflovu tehu suknu 🙂 tak sa tesim kedy mi pride, chcela som hodit aj link na nu, ale naskocilo to táke dlhe, ze by to stranu pokazilo 😝 tak som to vysupla

denisocka
27. jan 2010

😕 no a zas tie miery 😅

lenadka
27. jan 2010

pridala som si ju do albumu, tie rifle su asi este volne, len podla mier, by mi boli tesne 😝

tea333
27. jan 2010

baby a ked Vam dr namerala iny tyzden ako podla poslednej ms, tak si nezmenite pas? alebo obidva datumy treba brat orientacne?

baby ja budem vediet pohlavie nasho mimi niekedy 5.-6.2., 2.2. idem na odbery..strasne sa tesim,ale hlavne
idem zajtra konecne na poradnu!!! dockala som sa 😀 😀

lenadka
27. jan 2010

tak sud odroceny na 12.3. 😝 a vraj musim prist aj ja 😠

denisocka
27. jan 2010

našla som niečo zaujímave 😀 ale podla toh som už hadam 13+5 😀

citujem :
Meranie gestačného vaku priemer alebo dĺžka tyče plodu (CRL) môžu byť použité na určenie tehotenstva. Grafy boli vyvinuté pre tento účel, ale niekoľko jednoduchých pravidiel pre palec môže byť efektívne využité.

Tehotenský Sac: Gestačný vek = 4 týždne plus (priemer vaku priemer v mm x dní). To závisí na rast bežných gestačnom vačku 1 mm za deň, po 4. týždni tehotenstva. Napríklad by gestačný vak měřící 11 mm je približne 5 týždňov a 4 dni gestačný vek. (4 týždne plus 11 dní = 5 týždňov a 4 dni).

Crown Kríže Dĺžka: Gestačný vek = 6 týždňov plus (CRL x dní). To závisí od rastu plodu normálne 1 mm za deň po 6. týždni tehotenstva. Napríklad by CRL 16 mm zodpovedá gestačnom veku 8 týždňov a dva dni (6 týždňov plus 16 dní = 8 týždňov a 2 dni).

a taka tabulka v strede http://www.brooksidepress.org/Products/Military...

tea333
27. jan 2010

denisocka dobre vediet 😉

maculienka123
27. jan 2010

mne sa to nejak neyhoduje,podla mna su to mensie hodnoty

denisocka
27. jan 2010

je fotka macu .... ako nevyhovuje,ako menšie,nemtudom madaros

maculienka123
27. jan 2010

deni,zle som ratala,je to ok

denisocka
27. jan 2010

aj mne podla tej poslednej tabulky sedííííí

denisocka
27. jan 2010

no nič,idem si vykasať rukávy a "zapnuť umývačku radu " 🙄

jajka28
27. jan 2010

mne nesedí...ale viem prečo 😉 aj tak sú pekne velikéééé

denisocka
27. jan 2010

inač,ja som sa už dostala do obdobia, že nemusim žrať jak na začiatku,takže sa vytešujem.

denisocka
27. jan 2010

nesedi bo su dve ? su menšie trošku?

halintoa
27. jan 2010

Baby, mňa dnes zasa pichá "dole", to určite preto, lebo mi robila cytológiu a teda moc príjemné to nebolo. Nechápem načo, keď mi ju robila v septembri pri prvom tehu 🙄 . Takže sa zrejme dnes moc namáhať nebudem, len polihovať pred PC a knihami, veď robota nie je zajac, neujde...

Mne ten výpočet sedí až na 1 deň🙂.

tea: mne doktorka včera povedala, že som v 9+1 (dnes 9+2) podľa veľkosti mimi, ale termín mi posunula na 23.8. čo nechápem, som vraj tehotná menej, ale termín mám skôr, ako mi ráta koník. Neviem, ako to posunúť bez toho,aby mi tam vyskočilo, že som už nebodaj v 12tt, pričom bambulka je len 10tt.

halintoa
27. jan 2010

No, dala som to na termín 23.8., ale svieti tam 11tt

tea333
27. jan 2010

halintoa 😕

mata299
27. jan 2010

ahojte...bola som si pre výsledky krvi z tých kombinovaných testov, čo robia medzi 12 a 14 tt...a všetko negat, čiže ok...
deni...ja som mala veľkosť mimi v 11+5 5,1 cm...podľa tých tabuliek mi to nejak nesedí....inak umývačka riadu, na nezaplatenie....milujem tento môj ,,kus nábytku" .....zajtra ma čaká endokrinológia....inak hnus je vonku, v košiciach bolo ráno -11, stáť na zastávke, hotová katastrofa...

tea333
27. jan 2010

nechapem z coho tie doktorky vychadzaju ked nie z velkosti..alebo zeby kazda mala inu tabulku? 😀 😝

denisocka
27. jan 2010

mata,ako nesedi. ja som mala 45mm ked bolo 11+2 a 12+0 a 54mm

denisocka
27. jan 2010

ale samozrejme,milimeter hore dole - tak to vychadza že aj 2mm je 1den

maculienka123
27. jan 2010

na nete som videla viac takych tabuliek a kazda ukazuje inak,asi to treba brat plus minus

tea333
27. jan 2010

no ja by som poda ovulacie mala byt tak 2 dni pozadu, lebo podla poslednej MS rata ako keby pocatie bolo 6.12, ale v skutocnosti ovu a teda pocatie bolo az 8.12..tak snad to bude zajtra sediet 🙂

mata299
27. jan 2010

deni...a ty máš o 3 dni neskôr termín, ako ja...no super....

mata299
27. jan 2010

inak lenatka písala niečo o nejakej tabuľke, to kde ju nájdem?

tea333
27. jan 2010

mata myslis tabulku augustoviek? u leteku v albume..

denisocka
27. jan 2010

😀 a kedy si ty bola na sono maťa? čo ti mimi malo 51mm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre