♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

anxuska
29. jan 2010

Ahoj, tak ja som dnes bola na sone, malý je riadny "velkáč" mal 78 mm, termín sa mi posunul na 31.7. tak sa predbieham 🙂
idem si prečítat, čo ste popísali 🙂

nikitka231
29. jan 2010

co sa tyka lietania ja budem lietat skoro stale,kazdy druhy tyzden alebo minimalne raz za mesiac na SK,dr mi predpisala magnezium,den pred a den po lete aby som si ho davala,neviem ako lietaju Ryanair ale budem to musiet zistit BIHAN nevies mi nahodou poradit ??inak ty pracujes pre nejaku letecku spolocnst?

som dnes nejak kompletne nervozna idem si dat studensku pecat na nervy
😠

tea333
29. jan 2010

co sa tyka lietania, podla bab co pisali o cestovani na koniku aj inde tak vacsina ma dr ktori su s tym v pohode,moja dr mi dlhy let velmi neodporucila..

a teraz mam trosku nervy, lebo drahy si zmyslel ze on pojde so mnou k dr a opyta sa jej na lietanie..no a ona ma nazor ze lietanie nie je velmi ok..bojim sa ze ho vydesi, a potom bude robit paniku a hadzat sa o zem aby som nikam nesla 😠 😒

nikitka231
29. jan 2010

tea:co je podla dr dlhy let??5 hodin alebo kolko lebo podla mna a mojej dr let okolo 2 alebo 3 hodin nie je dlhy let ,ked si das aj to magnezko,ci ako ?treba sa popytat a hlavne je to aj o tom v ktorom mesiaci ,ja to mam za nejaku 1 hod a pol do BA,tak to je v poho.

ozaj planuje niekto dovolenku s bruskom ?nejako okolo juna?len tak informacne sa pytam 😎

lenadka
29. jan 2010

jankaat, super som rada, ze si sa ozvala, uz si sa s maminou rozpravala ze co a ako v buducnosti? Tesi sa na vnuca, ci este to maskuje ze akoze nie? 😉

deni, tak teda krasne sa predviedlo? hm ze by nejaka buduca modelka? 😀 u nas asi tiez preto nemeraju, lebo naju slabe sono 😝 ved ste videli fotku aka machulka, zmerat koznu riasu na siji asi by som moooc chcela 😅

anuska, teda fakt velike babo, nebodaj nam teraz zdrhnes do juloviek???

tak tigriky???? 😀 😀 😀 to som nevedela 😀 ak este aj v znameni leva to budu riadne selmy!!! 😀

nikitka a s coho si nervozna, ci ani sama nevies? 😕

lenadka
29. jan 2010

tea, tak skoro vsetko hotove, aj si uz nervozna, ci este nie? 😀

denisocka
29. jan 2010

leni,no nevravím že modelka, aj maly sa predvádzal a verila som že modelka kým neukázal pimpľa

lenadka
29. jan 2010

deni...ha toto tam malo byt napisane prve 😀 😀 😀 a mozes upravovat pas 😉

lenadka
29. jan 2010

deni a ta mykoza?, brr ved si vravela ze je to dost zle, ci uz sa to popravilo? pamatam si ze pri lucke som dostala strasnu mykozu v 14tt a doktorka mi hned dala tablety na vkladanie, ze je to mensie riziko ako zapal samotny 😕

denisocka
29. jan 2010

nie,asi sme sa nepochopili,ja neviem čo čakam ... ale aj maly sa predvadzal a dokyna vraví že modelka a bol model

lenadka
29. jan 2010

deni zas som nieco zle precitala, teraz si pimpula si nevidela co? 😅 😅 😅

denisocka
29. jan 2010

čo? 😀

lenadka
29. jan 2010

deni kludne ma volaj trdlo 😀 😀 😀

lenadka
29. jan 2010

to nealko pivo ma nejake percenticko tak asi posobi 😀

tea333
29. jan 2010

nikitka 10 hodin 😅
ale zabudla som Dr povedat ze je to 5 hodin, potom 2,5 hodiny na zemi a potom 4 hodiny..
myslite ze je to lepsie? ako jeden et myslim..

ladywitch26
29. jan 2010

baby, ja som letela dve a pol hodky a to bolo v pohode.praveze mi byvalo vtedy zle, a akurat v lietadle mi nebolo. nejaky 15tt som mohla byt vtedy.

lenadka
29. jan 2010

ladyw mas hlas dnes ma to pustilo 🙂

zuzannas
29. jan 2010

Ja som tiez letela do Barcelony, skoro tri hodky, v 6 mesiaci a uuplne v pohodke.. 😉 ale mne to lekar nezakazal, povedal, ze v poho mozem ist, takze asi hlavne zavisi od vasich lekarov, oni vedia co moze byt pre vas riziko.. Urcite keby som mala pocas tehu dake komplikacie by mi to nedoporucil.

ladywitch26
29. jan 2010

lenad, vrele diiiky 😉

tea, ja som zvladla cestu autom 30hodin v kuse, takze tych par hodin to prezijes v pohode. akurat som celu dialnicu v cechach nadavala na tych hrboch, lebo som kazdy jeden citila a krize ma boleli jak svina

ikulka
29. jan 2010

ahojky no zas romány ste popísali 🙂
tei tak už je na svdbu všetko pripravené, budete robiť velku alebo len taku v kruhu rodiny a šaty máš odkial ked ich musíš dať vyčistiť...to je otázok.... 😅
no ja sa leteiť nikam nechystám.....nikitka no som aj rozmýšlala o nejakej dovolenke v juni ale som myslela že len autom by sme vybehli lebo letieť neviem asi by som mala strach ....ale to zas bude v ovšetkých bližších destináciách ešte chladno teda asi hlavne more a na dalšie treba letieť tak neviem

jaz
29. jan 2010

jani, super 🙂, aj moje babo je o tyzden mensie ako ma byt, ale ved nie kazda zena ma ucebnicovy 28-dnovy cyklus, drzim palce, nech babatko prekvapi doktora 😉

deni, tak snad sa ta mykoza zlepsi 😉 , verim ze je to o drzku, ja mam tiez po tom krvacani hned busenie srdca pri akomkolvek pocite vlhka 😝

ladyw, aj ja som zahlasovala, dnes to chcelo aj kod opisat, minule nie 😕

idem sa natiahnut, dnes mi konecne neplava zaludok, tak mam pocit ako mi je dobre, ale nech nedrazdim placentu 😒

lucy1990
29. jan 2010

Ahojte, lady mas hlas aj odomna 😉

lucy1990
29. jan 2010

Ja som dostala vrazednu chut na pistacie 😅 ale taku, ze nechapem...

ikulka
29. jan 2010

lady aj aj som včera hlasovala dnes ma nepustí, že možem zasa aj zajtra...

lenadka
29. jan 2010

lucy ja doma este nejake mam chytaj! 😀

lucy1990
29. jan 2010

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, chytaam!!! 😀

lucy1990
29. jan 2010

Bodaj by sa to dalo poslat ako email 😀

lucy1990
29. jan 2010

Lady, a na kolkatom mieste uz si?

tea333
29. jan 2010

ikulka budeme mat malu svadbu, chceli sme len najblizsich, takze 12 hosti za stolom a 13 na obrade, otec neostane, lebo otec a mama v jednej miestnosti nehrozi 😒

saty som kupila nove, cez net, len su strasne pokrkvane..tak cistenie to isti, tam ich aj narovnaju 😀 😝

baby ja s letom problem vobec nemam, dost som o tom pocitala a v nejakom 17tt to nie je riziko, zatial som uplne v poriadku..ale moja dr je jednoducho zastancom nazoru "RADSEJ NELIETAT"..
len sa bojim ze nakeca mojmu chlapovi nieco, vdaka comu sa bude bat a potom sa budeme zbytocne natahovat..

jankaat super ze si v poriadku 😉

niikitka Bihan myslim nepracuje pre ziadnu letecku spolocnost, len to ovlada lebo sa dost nalietala, aj s bruskom, myslim ze jej muz je vojak a stahuju sa celkom casto 🙂 Momentalne su na Reunione..

a ja ked budem moct urcite pojdem este pred porodom niekam na vylet, mozno v maji, v juni, ale skor po europe s muzom 😉

ikulka
29. jan 2010

tei aha vyčerpávjuce odpovede si mi dala.... 😉 🙂 tešíms a na fotky potom aká budeš kočica....no ja rozmýšlam teiž niekam ešte vypadnuť lebo aj saška sa hodne pýta k moru minulý rok sa jej páčilo tak neviem možno sa niečo zadarí.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre