♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
5. mar 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 krásny

adal
5. mar 2011

baby, veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede a asi sa budem radšej tu obracať keď budem niečo potrebovať, aj keď som v druhej téme 🤐
a toto je moje augustové dieťatko 🙂

danulienka35
5. mar 2011

@katulkaaaaaa dakujem mojko i Simonko aky je krasnucky 😉 no mi sme tiez od 16 hore ☹
@eis4 nasa sa pekne hrala maju tam stolicky a kopu hraciek uzasne neco 😉

alure
5. mar 2011

@vladka84 mojko Timka je kúzelná 🙂
@katulkaaaaaa waw ďalšímiláčik na nočníčku 🙂 krásne ..počkám kým budeme sedieť a začneme aj my skúšať 🙂 dnes tu dala tuším @eis4 článok z maminy o sedení a štvornožkovaní..tak som vcelku rada že zatiaľ "len " lozíme 😉

jankasramka
5. mar 2011

baby, ja som plne v ycerpana tieto dni, myslim na vas, obcas nakuknem ale nestiham moc reagovat tak mi to prepacte prosim.
a mam jednu otazocku.
co je podla vas lepsie- ak ma ovcie kiahne babetko alebo az potom neskor ked je starsie? neni to riziko v v takomto veku? lebo dostal bratanec a neviem ci mam nechat aby dostal mateo alebo nie ....

liba78
5. mar 2011

@jankasramka moja známa má syna narodeného v júli a už v septembri mal ovčie kiahne. Zvládol to v pohode, lepšie ako jeho sestry. My sme nejak úmyselne nechceli dostať ale stretli sme sa s viacerými deťmi čo ich potom do týždňa dostali. Ale u nás nič. A ani starší ich nedostali. 😒

danulienka35
5. mar 2011

@adal krasnucky je Tobiasko 😉

luna22
5. mar 2011

Ste tu baby čo ste rodili v auguste v Martine ?

denisocka
5. mar 2011

@adal 😎

adal
5. mar 2011

@denisocka čo ?

mirmaj
5. mar 2011

@katulkaaaaaa ja odkladám tiež veci pre druhé alebo pre švagrov švagriné, kedže my máme prvé vnúča aj s jednej aj s druhej strany 😉 aj my sme s Tamku same doma už 3 večer, mm si toľko plánuje ako ked bol slobodný a bezdetný mam ten pocit v poslednej dobe 😝
@vladka84 krásne princezné máš a Timka pózuje naozaj ako modelka 😀
@danulienka35 @memory97 že špionka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
už ani neviem načo všetko som chcela reagovať, ale Tamarka od včera už štvornožkuje a dnes sa jej podarilo postaviť v postielke, ked sedela, chytila sa hore tyčky a šup na nohy 😲

danulienka35
5. mar 2011

@mirmaj no ved ona je uzasne sikulka ked som videla na fb video bola neskutocne sikovna 😉 ta bude prva chodit uvids

mirmaj
5. mar 2011

@jankasramka neviem či teraz nepoviem hovadinu, ale mám pocit že som niekde počula alebo čítala že je veľmi mala pravdepodobnosť že dieťa do 1 roka kiahne aj dostane lebo ma obranné latky ešte z matky ale fakt neviem či to tak je alebo nie
@alure aj ja som chcela skušať nočník, ale 2x som ju tam posadila a hned spustila taký krik, že som ju hned aj zložila 😀 😝

mirmaj
5. mar 2011

@danulienka35 dakujeme, ale je tu veľa šikovných detičiek, kludne prvenstvo v behaní niekomu prenecháme 😀
@adal krásny chlapeček a vy máte už 6 zubov 😲 😲 my ani jeden a ani žiadny náznak na zubky 😀 😝

akika722
5. mar 2011

@vladka84 ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
mam ten tyždeň ako tak švagrov net 😀
dnes sme sťahovali 😖
moooja,ja asi nejdem ☹
prachy ☹

hajatanufus
5. mar 2011

@seagull2404 no vidis a naozaj je to pravda ja som to tvrdila vzdy a teraz to hovorim aj z vlastnej skusenosti
@eis4 zlatucka a tie ksichtiky podarena
@katulkaaaaaa ahojky skor som sa sem nedostala lebo som musela odbehovat a teraz som vas docitala z celeho dna no nakoniec som tiramisu nerobila lebo som nezohnala piskoty ale kupila som to maslo philadelphia mm mi povedal ze to je pomazankove bez prichute a kupila som dve jedno ma 300g takze akurat a chcem sa ti podakovat za inspiraciu s tym maskom nakoniec som miesto palaciniek musela urobit nieco ina lebo mi do cesta na palacinky z muky napadala nejaka spina tak som to vyliala a sla kupit ingrediencie na to masko a urobila som to a je to super len som to robila o nieco kratsie a na slabsom lebo mam teplovzdusnu trubu a zabudla som to prikryt tak sa mi to zvrchu trochu spieklo ale aj tak to bolo super dakujem 🙂 a ste sikovni ako sedite na nocnicku nasa este nechce ale my este ani nevieme sediet
@vladka84 krasna modelka vobec nevyzera na svoj vek aspon vidno ako saty menia cloveka 😀 a mala je tiez zlatucka

a tu je nasa rachel ako dnes pila s ocinom pivo 😀 ona mu uchmatla flasu ze ocino daj aj mne

mirmaj
5. mar 2011

@akika722 jeeej vitaj 😉

adal
5. mar 2011

@mirmaj no má 6 zúbkov, ale ešte nesedí ani sa nestavia na nôžky 😀 každé bábo je iné 🙂

akika722
5. mar 2011

@mirmaj ahoooj 😵 ako sa mate?a detičky?

hajatanufus
5. mar 2011

@danulienka35 ahoj podarena buchta 😀

alure
5. mar 2011

@jankasramka moja myslím si že už nie je až taký maličký a že by to zvládol v pohode a je možné že ich napriek všetkému nedostane...ak je bratranec ešte vôbec infekčný ono trvá len kým sa dieťa vyseje...ja som sa snažila aby ich Oliverko dostal už od útleho detstva a nič...doteraz nemal,u chlapcov sa vraví že je fajn ak detské choroby prekonajú v detstve a nie neskôr...myslím si že nič zlé neurobíš ak ho pôjdeš nakaziť 😉

hajatanufus
5. mar 2011

@akika722 ahoooooj stratena ty sa pochval ako stahovanie?

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@mirmaj no aj moj mm mi pripada ze je stale slobodny mladenec,a nie otec od dvoch deti...ale nech sa odrthne sem tam z retaze ved aj na mna pride raz ked dokojim,potom si milacik uzije on 😀 😀 😀
@adal fiha ze 6 zubkov mi ani jeden 😵
@alure moja mi uz zvladame sem tam sediet ale este uplne sam neviem,len posledne dva dni zacina....ale co sa tyka nocnika,sedel tam dve minutky a uz sa staval 😀 ale tlacil tak som skusala,ale vykadil sa nakoniec do plienky 😝

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@akika722 ajoooj moja som ti isla dnes volat mam este minuty,no ale vies dve decka ja sama ... a uz aj je vecer,no pis ako co nove?

alure
5. mar 2011

@akika722 mojko pevné nervy na sťahovanie a čoskoro budeš strašne rada že to máte za sebou a ste vo váčšom 🙂 drž sa
@mirmaj no ja som takto dopadla pri Oliverovi,mal nočník čo hral vycikal sa doň zahral mu melodiu on spustil krik a plač 😒 a odvtedy na nočník nesadol..potom sa jedného dňa (to už mal asi roka a pol) rozhodol že pôjde rovno na záchod a zahodil plienku 😀 ani ja nechcem nič siliť...tak uvidíme

alure
5. mar 2011

@katulkaaaaaa to je zákon schválnosti 😉 ale zlatučký je chrustik 😉

danulienka35
5. mar 2011

@mirmaj ale mala je i tak uzasna sikulka 😉
@akika722 ahoooooooooooooooojjjjjjjjjjjj 😀
@hajatanufus dakujem mojko

adal
5. mar 2011

@katulkaaaaaa tu máme odfotené dva spodné, vrchné štyri sa nám ešte nepodarilo odfotiť, ale škrípe zodpovedne zubami 😀 no tu pozerám nevidno ani tie dva, iba v albume...

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@adal mas nadherne deti,krasne ocka maju 🙂 ja som aj rada ze maly este zuby nema si neviem predstavit to kojenie,au

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre