♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
2. feb 2010

áno, ked su matka aj otec + tak vznikne + alebo - , ak su obaja - tak vzniká len - a ak je + a - , tak tiež vznikne + alebo -

groka
2. feb 2010

a inak babule ja mam v detskej karte napisanu inu krvnu skupinu ako teraz co mi robil gynekolog,dokonca uz sao synom som mala inu,nechapem,niekto sa musel pomylit,no gynekolog som nebol lebo mi vysla 2 krat po sebe ta ista

denisocka
2. feb 2010

groka,možno to ti chcu povedať,že im nesedia KS

ja mam pri prom A1+ a teraz iba A+ a dokyna tiež nechape kde zmyzla ta 1

bihan
2. feb 2010

tak už to kukám, že v ktoromkoľvek prípade môže byť dieťa aj + aj - iba Rh- rodičia budú mať iba Rh- dieťa.

Groka, to ako je možné 😲 že by sa sekli v nemocnici, keď ti vypĺňali kartu?

rosienka
autor
2. feb 2010

bihan- hehe, to by sa ti hodilo...ale ja som taka jasne otcova dcerenka, ze to sa odopriet neda 😝 ...tiez mi to vrtalo v hlave a pozrela som tabulky na nete a je to tak, z kazdej skupiny a rh-faktoru je vela kombinacii, preto krvne testy jednoznacne nepotvrdia ci nevyvratia otcovstvo...

groka, tak plati to u gynekologa

denis- ty si ta prevtelena tiri, ze? 😉

bihan
2. feb 2010

Rosi, to som si robila srandu.. ja som mala také obdobie, keď som si hrozne priala, aby môj otec nebol môj otec, ale tá prekliata genetika nepustí 😀

lenadka
2. feb 2010

groka, snad to bolo s toho ze si pinila, ved ak aj budes mat zvysene protilatky nieco sa s tym robit da, aj mna posielaju na krv-pre istotu...tak ze pre istotu nech ti spravia dalsie vysetrenie, ale verim ze to dopadne ok 😉

lenadka
2. feb 2010

pridavam sa do klubu negativok, fakt nas je tu jak nas... 😀 😅 mam A2-, Ačko skupina nic vynimocne, ale povedali mi ze to 2- je nejake vzacne 😅 moja mama ma A+ a otec 0-, tak som to zdedila tak, ze od kazdeho nieco, brat a sestra maju zas 0+ 😀

michaela80
2. feb 2010

carmen mne sa zhoduje geneton s cinskou tabulkou 😀 😀 😀
a co sa tyka otcovstva tak u nas nemame problem uz sestricky ked bol v inkubatore sa smiali ze otec isty a mamka sa uvidi... 😀 😀 maly je manzelova kopia...

evitkamalicka
2. feb 2010

ahoj baby, konecne som po celom dni doma, vodicak som dnes uspesne spravila a potom sme sa sli s muzikom do restiky napapat

lucy1990
2. feb 2010

Evitka gratulujeem 😀

evitkamalicka
2. feb 2010

dakovala

denisocka
2. feb 2010

rosi, hej - ja som tiriel

captainka
2. feb 2010

evitka - sikulka...tak uz mozes jazdit ako sialena 🙂 super

evitkamalicka
2. feb 2010

captainka to veru mozem, konecne

lenadka
2. feb 2010

eviii super!!! takze auto od dnes okupujes ty? 😀

ozaj dnes som bola v poradni, vsjo ok, krv na infekcnom mi nakoniec nebrali, ze ta hladina protilatok /toxopl./ je nizka a ze ma vyznam dalsi odber az o 2 mesiace, na dalsiu idem o 2t, to uz bude aj na AFP testy aj sono mi urobia 🙂 ... no a doktor si somral, ze malo priberam 😅 mne sa nezda 😕

groka
2. feb 2010

evitka gratulujem ti,ja uz jazdim,sama nie,ale jazdim a cez sneh tiez nie,len ked su suche cesty ale sa tesim ked bude teplejsie uz

evitkamalicka
2. feb 2010

groka tak to vyzera, ze asi u nas budem prevazne jazdit ja, lebo manzel nejako extra rad nejazdi

rosienka
autor
2. feb 2010

bihan- ved aj ja si robim srandu 🙂

evit- gratulujem, ja mam sice vodicak 17 rokov, ale nanajazdila som toho moc a kedze nemame auto, tak sa k tomu velmi nedostanem, len kde-tu s pozicanym

bihan
2. feb 2010

Evitka, gratulujem.. tak teraz najbližších niekoľko sto km s doprovodom a už to pôjde ako po masle 😉
Ešteže máme na aute na všetko pípatka, lebo som si ani nevšimla, že treba dotankovať 😅

lenadka
2. feb 2010

rosi ja tak isto, ked sme mali auto tak polorozpadnutu skodovku, co dostala STK po znamosti-za taku znamost dakujem pekne 😠 a toto co mame teraz som soferovala 2x, ako sa zozimilo tiez sa bojim ked vidim ako klze manzelovi, co jazdi stale, tak ja by som uz bola v jarku 😅 vodicak mam od 16-tich /trakotor 😀/ a na osobne a motorku od 18-tich...cize tiez 17 rokov

captainka
2. feb 2010

evitka to mas dobre, my sa bijeme kto z nas bude jazdit 🙂 xixi... teraz si to uzivam, bo soferujem stale ked ideme na akciu 😎

bihan
2. feb 2010

ja mám auto cez týždeň, lebo ho potrebujem do roboty a keď ideme niekam všetci, tak šoféruje MM 😎

lenadka
2. feb 2010

ja ked som sadla za volant mala hlasno protestovala, ani nie ked bola mala ale teraz. chce aby som vzadu sedela s nou, cize tie 2x som isla ked ona v aute nebola 😅

lulusha
2. feb 2010

evitka blahozelam! my prave zajtra kupujeme auticko, ale bohvie, kedy sa odvazim jazdit... 😒

no baby, dnes vecer alebo zajtra cez den najneskor, budeme vediet pohlavie nasho babuska 😎 ale muz mi dojde domov az zajtra vecer, takze mi vyslovene zakazal otvorit ten email 😝 snad to vydrzim 😀

evitkamalicka
2. feb 2010

u nas sa manzel tesil, ze kedy uz budem mat vodicak, aby nemusel vsade jazdit on, takze myslim, ze my sa veru o auto bit nebudeme 😀

captainka
2. feb 2010

lulu a ty to mas v emaily? fuuuuuuuuha to je ake pokusenie... 😕

zuzana76
2. feb 2010

lenadka ako to ze malo priberas, ja som este nepribrala nic

zuzannas
2. feb 2010

Vitam Ta Saksina! 🙂

Aj ja som musela po prvom tehu brat dost dlho Aktiferin, nic moc to teda nebolo... 😒

Mne este obcas byva trosku zle, hlavne vecer, ale uz je to ovela lepsie ako pred dvoma tyzdnami, to mi bolo zle kazdy vecer... ☹

Lulusha: pevne nervicky! 😀

captainka
2. feb 2010

mne nebolo vobec zle - nastastie... 😎 jedine ma boleli krize a to mam este...ked dlhsie stojim... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre