♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
18. apr 2011

@denisocka ta basnicka je skvela, a podla toho kolko hlasov maju ostatni tak to urcite vyhras. drzim palce 😉

@alure dnes ma vsetky tetky a svokra najviac zvozili za to ze naco sme ho strihali. no tak teda aspon tebe sa paci 😀
ale ved ajtak to bol ukon prakticky a nie esteticky...

@evanns
@liba78 ja mam birmovne meno Hyacinta 😝

@katkavv
@21
@majka35
@katulkaaaaaa tak to sa pridavam k vam 😔 akurat sa mi zda ze mateo je celkom sikovny v tom ze zas az tak sa nedotrieska. ked nanho obcas pozeram ako chodi po styroch a potom len zrazu zastane a nohy zdvihne par centimetrov nad zem a drzi sa len na rukach 😲 akoze mi stoja vlasy dupkom 😖 no ale on zas da dole nohy a pokracuje v "behu".
comu som rada ze sa naucil pekne sam postavit a sam si aj sadne uz aj bez toho aby sa udrel, aj po schodoch vie super vyjst bez mojej pomoci. ako ja zasnem ....ale na druhej strane ma to tiez neslychane vycerpava...

@akika722 mam pikosku z mm rodiny- myslim ze moze konkurovat tvojim svokrovcom. dnes ho mal stryko 2 tety a svokrusa. akoze sa s nim hrali a rozpravali...a zrazu sa len smeju a ja teda ze idem kuknut a on hryzie jabko v celku aj so supkou (a to som radsej ani nechcela vediet ci ho vobec umyli..).... no a s mm sme im zacali vraviet ci su normalny ze ved on take este nevie pohryst supku ( a navyse robi velke hryzy). este sa aj svokrusa urazila ze co jej zakazujem take "super" napady...

majka35
18. apr 2011

@eis4 ale zvládla 😅 ako hovorí moja barborka, neplač, musíš byť silná, veď si žena 😀 😀 😀 😀 netuším, odkiaľ to má 😀

eis4
18. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 tu by som chcela vidieť musí byť podarená 🙂

denisocka
18. apr 2011

@jankasramka vyhravaju prvy 25. vestu reflexnu. odrazadlo vyhrava ten,koho vyberu zakladatelia sutaze ,takže zakluzi od ich vkusu

alure
18. apr 2011

@katkavv mojko necháme chlapov doma všetky s deťúchami a my maminy si doprajeme nejaký welnes 😀

@katulkaaaaaa mojko neboj to sa poddá,ide leto,teplo,behanie kade tade 😉
@jankasramka na reči ostatných nedaj moja, ty sama najlepšie vieš ako mu bolo teplučko a zbytočne sa potil.Ja som ostrihala Olivera keď mal niečo po roku a on doslova mal vlásky ako dievčatko (ak nájdem foto priložím) a svokra sa išla zblázniť čo som mu to urobila ale to je jej bordel 😝
čo dnes varíte?

akika722
18. apr 2011

@evanns že ake meno 😅
@denisocka nahodou,mne sa baseň pači 😉
@liba78 jeeeej aj vy ste mali lego tortičku???všeeetko naj 😵
@alure diky 😀
@majka35 zajdi do TV na kavu s babami 😉 aj Paťko bude dllllho doma a myslim že by si rozumeli 😀 😀 😀

jankasramka
18. apr 2011

a este som vam chcela napisat ze mm v piatok dosiel z roboty a hovori ze jedna kolegyna mala pracovny uraz- pichol ju skorpion ktory jej zaliezol medzi dokumenty. ze ked dorazili do nemocnice tak sa jej uz zatvaralo hrdlo 😒
a ja som presne v ten den bola vecer vencit psy a 10cm od nohy mi jeden prebehol...to uz bola noc a ja som mala slapky. no palila som domov po tenisky ako nikdy 😀

jankasramka
18. apr 2011

@denisocka myslim ze v porovnani s tymi trapnostami co som nahodne precitala je tvoja basnicka uplne profesionalna.vobec nepochybujem o tvojej vyhre

majka35
18. apr 2011

@akika722 jooooj, tak moja si s chlapcami rozumie až až, viac ako s dievčatami, ved aj v škôlke mi hovorili, že jej obľúbenou zábavkou je provokovať chlapcov ... no po kom to ona máááá 😕 😕 😕 😕

denisocka
18. apr 2011

@jankasramka 😀 som sa zasmiala. no niesom umelec,ale tak aj mne sa pači.sak aj v noci si ju recitujem jak chora 😀

majka35
18. apr 2011

@jankasramka booože, aký zvláštny pracovný úraz ... no pokojne by som na prechádzky nechodila 😕

jankasramka
18. apr 2011

@alure chces navarit nieco mexicke? 😀 radsej nedavam ziadne recepty lebo ja som hrozne zla kucharka, ja ked nemusim tak nevarim 😅 nikdy ma nebavilo stat pri hrncoch 😅

akika722
18. apr 2011

@majka35 tak zajdi,my budeme radi 😉 ked chodíš do MI tak do TV je to už len skok 😉
@jankasramka 😲 trubky 😀

akika722
18. apr 2011

@jankasramka obdiv že tam ešte si 😅

denisocka
18. apr 2011

@jankasramka panebože,skorpion, a prezila? ludia,ja obdivujem že byvate v takých podmienkach... a tam kde su tornada,zaplavy,zemetrasenie,skorpiony a ide hovadiny,ja by nebyvala.ja mam dost že tu vietor fuka na spiši

seagull2404
18. apr 2011

@majka35 tak taky pohlad by si ma mala naucit 😀

seagull2404
18. apr 2011

@akika722 alebo sa rovno stretnite na Sirave 🙂

jankasramka
18. apr 2011

baby ja som bola dnes teda vcera na jednej sutazi s tatrankou- chcela som vyhrat sedlo- prva cena.
bola to skor hra ako sutaz teda, ale neuspeli sme:(
ale ja som mala take strasne nervy ze som musela vychlontat 2 piva predtym. vsak sutazilo 26 chlapov a ja jedina zena. strasne to bolo. oni mali uzasne kone velke silne a ja s tatrankou som si pripadala ako s ponikom 🙄
ale som na seba nastvana- myslim ze som to mohla lepsie zvladnut kedy som sa ukludnila. v spanielsku som to hrala prvy a jediny krat a vyhrala som .....
no ale dnes sa nam na kopytka nalepila smola 😢 a tak strasne som chcela to sedlo 😢
potom pridam nejake foto, teraz uz idem spat. pekny den vam prajem
dufam ze mate slnecno lebo tu sprchlo...

majka35
18. apr 2011

@seagull2404 juuuj, stačí, ak si totálne zúfalá a s nervami v koncoch a unavená ako zbitý pes ... barborka aj mm sa naučili, že keď hodím tento pohľad, neradno sa so mnou zahrávať 😀 😀 😀

ja vtedy vykrikujem, že tu sa bude robiť, to čo ja poviem, rozumeli ste obidvaja??? 😀 lebo ked sa vám nepáči, tak môžem odísť ... ono si trošku aj robím srandu, ale platí to na oboch, lebo len prikyvujú 😀 😀 😀

akika722
18. apr 2011

@seagull2404 tam je voda a plavky...nem dobra kombinacia 😨 😅

majka35
18. apr 2011

no odovzdávam barborke počítač, lebo ked chcem, aby bola ticho, tak jej ho musím dať

a prikladám odkaz od barborky 😀

xufzisoeýrzdátzditetyýzdfgicuzfchxihvpoizhdáýrtz áoyserisl

jankasramka
18. apr 2011

@denisocka tu nemame ziadne pohromy prirodne- zatial 😀
ale pichnutie skorpiona preziju takmer vsetci.umrie tak najviac 1%ludi- aj to len hrdinovia co nejdu do nemocnice na protilatku.
za rok 2010 bolo v meste kde zijem evidovanych 5 684 pichnuti...
oni to tu beru ako bezny uraz.... mm vravi ze nepozna nikoho koho by este ani raz nepichol (okrem mna- myslim ze mna ked pichne tak umriem od strachu a nie od jedu 😀 )

denisocka
18. apr 2011

@jankasramka panebože,to tolko toho tam mate?šak to klieštove alebo osie picnutia tolko nesu v meste ako toto

vladka84
18. apr 2011

dobre ranko 🙂 ejha, ste sa cinili cez vikend, mam co docitavat 😲
my sme rano boli u dr. s obidvomi dievcatami, Timka mi cez vikend zacala pokaslievat - nastastie su v poriadku, Karinka ma trosku hlieny, ale vraj oooovela lepsie ako v piatok, takze je to na dobrej ceste a Timka takisto ale vobec to nie je na atb, takze sme len kupili sirup 😉

alure
18. apr 2011

@jankasramka teda poviem ti že toto by som zažiť nechcela 😖 ja viem že u "vás" je to na dennom poriadku a domáci sú na to zvyknutý tak ako my na včely alebo niečo podobné,ale zimomriavky z toho mám riadne .... a ako sú na tom deti? myslím s imunitou voči pichnutiu a následnej jedovej záťaži? dá sa proti tomu očkovať ?
to je mi ľúto že vám tá súťaž nevyšla ☹ možno nabudúce ,hm? 😉

alure
18. apr 2011

baby dostala som mrchu a je mi teda riadne na grc..nečakala som tak skoro..myslela som že aspoň rok nedojdú 😠

alure
18. apr 2011

@seagull2404 to vaše krásne cupitanie na fotkách na fb 😀 nádherné ste obe 😉 ja sa tak teším na prvé krôčiky..aj keď môj chrbát bude mať dosť veľkú záťaž..pri mojej výške 😒

vladka84
18. apr 2011

@liba78 ta torta vyzera skvelo, ako od profesionalky 😉 a fesakov mas tych chlapcov poriadnych - take tmave typy sa mi pacia 😀
@akika722 gratulujeme k prvemu zubku 🙂 a my stale nic 😒

ja vas nejdem docitat, len som prebehla stranky, lebo vy ste toho popisali 😖

vladka84
18. apr 2011

@alure ja este nemam, ale tiez s hrozou cakam, ked pride, lebo tak mi je bez nej dobre 😀

katulkaaaaaa
18. apr 2011

@alure ja este mrchu nemam dufam ze ani tak skoro nepride,ale posledne citim ze sa nieco deje 😠
@seagull2404 krasne fotky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre