♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kacena4
12. feb 2010

babenky, ja vs obdivujem, flasticky, papuce...
ja som lekara, kde ocikam pruzok (a to som robila uz pred 8 rokmi pri prvom) vyzlečiem sa u neho za zavesom obujem topanky, pozrie ma, obleciem sa a kecame. ziadne behanie naholo alebo sukne nech sa necitim zle - uplne super a tlak a tieto veci robi sestricka este skor ako sa vyzleciem u doktora

kacena4
12. feb 2010

este raz sa pytam, kde mam hladat to rodne cislo??? neviem o tom, ze by som ho tam davala
dik za infosku

denisocka
12. feb 2010

maš ho nad menom na fotkách z 3D - vymazať v nejakom programe kresliacom

kacena4
12. feb 2010

dakujem dakujem som ja ale blba, to ma vobec nenapadlo, hladala som to na koniku ako takom nie vo fotkach
este raz dik

kika36
12. feb 2010

nikitka dakujem 😉

zuzannas
12. feb 2010

Nikitka, mne to vyslo podla toho cinskeho horoskop-CHLAPEC 😉 a teraz vychadza DIEVCA, tak uvidime 😕

my sme uz tiez absolvovali karneval, este min.rok, ked bol Halloween, Adamko bol královič 🙂

kacena4
12. feb 2010

babenky vy mate problemy s cinskym horoskopom - vsetko zavisi od rychlosti spermii, t.j. odo dna sexovania 😀
- chlapci su tusim rychlejsi a cim blizsie k ovulacii
- dievcata lenivejsie, takze ak mate dalej do ovulacie
😵

tea333
12. feb 2010

kacenka ano to som ppcula..my sme mali sexik 2 dni pred ovu a je to chlapcisko 😉

lenadka
12. feb 2010

u nas to moze byt teda hocico, lebo sexik bol 2 dni pred, v den ovulky a 2 dni po nej 😀 takze tazko povedat ktora mrska bola rychlejsia 😀 😀 😀

rubinka
12. feb 2010

Lenadka tak u nás to bolo nejako podobne, takže som fakt zvedavá čo to bude, každý do mňa hučí že dievčatko 😀

zuzannas
12. feb 2010

aj ja si myslim, ze to asi viac zavisi od rychlosti spermii, no my sme mali prave ten jeden nechraneny asi 4-5 dni pred ovulaciou, tak som teda velmi zvedava! 😉 😕

lenadka
12. feb 2010

kacenka to mate fajn, u mojho predch gynekologa som vosla dnu oblecena, popytal sa co a ako, poslal ma do kabinky vyzliect sa, tam mali aj dvoje prezuvky nech clovek nebeha naboso po ambulancii, prehliadol, obliect a potom vypisovat lajstra...v tejto poradni co chodim teraz je to inak a fakt sa cudujem babam co sa vyzlecu, vlezu dnu naboso, sadnu na holo na stolicku a rozpravaju sa dr. potom na kozu a a az potom ich posle sa obliect...su dve kabinky, takze viem a pocujem co sa deje vedla aj v ambulancii, co sa mi tiez nepaci-ohromne sukromie, ved vidim kto isiel dnu predomnou 😅
ale inak dr. je zlaty, ako pomaha pekne vyliezt na tu kozu a zliezt aby sme tehulky nespadli, to je mile 🙂 a tiez vysetrenia su super, ani necitim, nie ako u predchadzajuceho, ked som sa musela nadychnut a zuby zatnut a ani to kolko krat nepomohlo 😝

lenadka
12. feb 2010

zuzi to je potom skor na dievca, lebo zenske spermie su vraj vytrvalejsie, dlhsie ziju a su vacsie,. chlapcenske zas rychlejsie, mensie ale menej zivotaschopne 😉

rubinka
12. feb 2010

no u môjho gynekologa sa mi páči že má kabínku priamo v ordinácii, takže ked treba pošle ma vyzliecť potom sa hned oblečiem, nie jak u mojej predošlej že tam boli asi tri kabinky a jak blbá som čakala desať minút kým ma zavolá a dnu sa už dobíjala dalšia žena na prezlečenie 😀

lenadka
12. feb 2010

rubi nooo a zima je cloveku ak to dlho trva 😀

rubinka
12. feb 2010

Tak mne zatiaľ zima nebolo 😀 uvidíme čo na poradni xixi.

kacena4
12. feb 2010

babenky tu sa mozeme prihlasit o "akcie" z dm, uz aj pocas tehotenstva
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/index...

kacena4
12. feb 2010

babenky doktor vas pozera aj zvnutra? lebo mna este ani raz pocas celeho tehu, je to normalne??

kacena4
12. feb 2010

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=brat...
co budete rodit v ba, precitajte si toto, az ma chytaju zimomriavky, rodila som v 220 a 2003 a teraz zacinam chytat paniku ako to bude v 2010!!!!!!!

groka
12. feb 2010

Ahojte kocandy

ja mam taky maly problem,citim tvrdnutie takze ze to nejde prehliadnut 2 den,a ja neviem ci aj v 12tt moze zena pocitovat tvrdnutie,ale brusko mam tvrde po tych tlakoch,hlavne podbrusko,tvrdnutie viem co je,mala som to pri malom,vcera zo mna nieco vytieklo,mala som durch mokre nohavicky,bez zafarbenia ale,len cire,dnes vytok biely husty,bolesti v krizoch velke,na ms slabsie,ale tlaky citim v brusku,dnes ale mam aj hnedo ruzovy hlien v tom,niekedy len,nechcem vyzerat jak histerka v 12tt ktora je uz 3 krat na pohotovosti,takze neviem,co taketo sty byvaju alebo nie

rubinka
12. feb 2010

Kacena no ja som mala zatiaľ dvakrát sono a vždy vznútra, čo bude na poradni to neviem, že či bude robiť vyšetrenie zvnútra.

denisocka
12. feb 2010

groka,chod na pohotovosť ! ja som mala pri potracani v 12tt normálne akoby kontrakcie, tvrdnutie brucha že take vajco akoby som mala v podbrušku a kríže auuu

ale to neznamena že to maš aj ty, ale určite zbehni

denisocka
12. feb 2010

kači,ale neverim že ti daju v DM baliček ked sme len na začiatku tehu

rubinka
12. feb 2010

Groka tak radšej ísť akoby sa malo niečo stať.

groka
12. feb 2010

denis 😕 citila si to pravidelne?

denisocka
12. feb 2010

ano , asi od 3.00 v noci najprv tlaky , od rana od 6.00 aj kontrakcie , tie sa stupnovali do 14.00 až babo zo mna vypadlo.ale pozor,aj som krvacala uplne brutalne vkuse,mne sa odučilo cele plod.vajce aj s mimiskom

groka
12. feb 2010

rubinka
12. feb 2010

Groka, ja by som na tu pohotovosť šla, teba teraz musí zaujímať hlavne bábo, takže nerieš či ťa vysmejú alebo nie. Ale podľa mňa to tvrdnutie neni celkom ok. 😕

zuzannas
12. feb 2010

Groka, ja by som tiez sla, uz len pre pokoj duse...predsa len je piatok

lenadka
12. feb 2010

groka radsej chod a povedz aj o tom vcerajsku, drzim palce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre