♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
13. feb 2010

lucy aj vedeli na foteni ze si tehulka?
riadna kocka, ze baby? 😵 😉

lucy1990
13. feb 2010

Ano, vedeli, ale neverili 😅 ked som povedala ze zaciatok 4. mesiaca...a dakujem 😵

leteku
13. feb 2010

lucy - aj ja som zvedavá keď ťa lenadka tak chváli

bihan
13. feb 2010

Lucy, tak sa čuduj, že sme zvedavé.. krásna mladá (teraz už tehotná) modelka 😀 ja sa teším už aj na bruškaté fotky 😝

leteku
13. feb 2010

No pekná mamina bude z teba.

lucy1990
13. feb 2010

Dakujem 😉

lenadka
13. feb 2010

lucy od kedy fotis? ked uz si bola aj na obalke casopisu...veru take bruskate fotky budu urcite skvele 😵

lucy1990
13. feb 2010

Lendka, fotim od 18tich, vlastne od kedy som sa vydala 🙂 upozornila ma fotografka na svadbe, ze som velmi fotogenicka, nech to skusim 🙂 a za rok som sa celkom vypracovala aj na obalku casaku 🙂 na bruskate fotky sa velmi tesim 😵

mimkao
13. feb 2010

jéj, vy sa fotíte? 😨 Aj ja chcem fotkyyy... 🙂

lenadka
13. feb 2010

lucy, este dobre ze ta nakopla 😉

mimkao
13. feb 2010

noo, teda, zatiaľ som kukla len tvoje svadobné, v albume, ale si fáááákt kočka. 😉

lucy1990
13. feb 2010

No ved sme sa s tou fotografkou stretli v novembri na svadbe mojej svagrinky a tak sa pysila, ze ona mi hovorila ze na to mam 😅
Mimkao, poslem ti 😉

lucy1990
13. feb 2010

A uz dost bolo chvaly 😅 nechcem si namyslat 😝

bihan
13. feb 2010

Lucy, túžba po miminku bola viac z tvojej, alebo z manželovej strany? 🙂

lucy1990
13. feb 2010

Bihan, z mojej strany bola vacsia 😀 a mm sa nebranil... 🙂

groka
13. feb 2010

Ahojte

hlasim sa z domu,boli sme na pohotovosti,vsetko je v poriadku!babo si krasne kopka o 106,doktorka mi povedala aspon,srdiecko bije,CRL je 52 vyse,som zatvorena,sme v 11+6

mam kludovy rezim,ako inak,hore nohy mam mat,dali mi injekcie do zadku bolestive,a tlaky som mam z toho,ze maternica sa roztahuje a niektore zeny to pocituju takto,to je vsetko...

idem jest a spat

papa

lucy1990
13. feb 2010

Groka, to je super, ze je vsetko ok 🙂 no tie inekcie 😒 hadam pomozu, ked uz tak boleli...pekne oddychuj...

bihan
13. feb 2010

Lucy, máš moje veľké sympatie. 🙂

Groka, som rada, že to nie je nič horšie 😉

lulusha
13. feb 2010

Lucyyyyyyy....mne si neposala IP ☹ ☹ ☹ ja som uz velmo zvedava na tvoje fotky 😀
groka, tesim sa s tebou, hlavne oddychuj a nestresuj 😉

zuzannas
13. feb 2010

Groka! super, ze je vsetko okej!! 😵 🙂

zuzana76
13. feb 2010

ahojte

jeeeeeej lucy, aj ja chcem vidiet fotky, kde ich najdem? poslite aj mne niekto link do IP 🙂

groka, super,ze je vsetko ok

ja som dnes len srotovala a srotovala

baby povedzte mi co si mam uviest aku vahu na ten listok k AFP tetsom, rano po zobudeni mam 52,5 a vecer aj 54,5 kg, tak ja fakt neviem, dam si priemer 53,5 kg, co poviete

zuzana76
13. feb 2010

akurat pozeram, teda faaaaaaaaakt pekne a vkusne, no teda a to by som vobec nepovedala,ze si tehulka 😕 , no naozaj si peknucka, to my stare skatule sa uz nemozeme takto ukazovat 😀

baby, uz su aj oktobrovky 2010 🙂

denisocka
13. feb 2010

groka super !!!
lucka kráása !!!

zuzana76
13. feb 2010

ale som si povedala,ze po druhom dietati uz aj ja budem pravidelne cvicit 😅 , som zvedava ako to dopadne 😀

lucy1990
13. feb 2010

Dakujem kocky 🙂

ikulka
13. feb 2010

ahojte kočky o akých fotkách vravíte, lucy aj ja chcem vidieeeeeeť.....
ako ste víkendovali ja som mala dnes rodičov na návšteve ta k nám bolo veselo a zajtra neviem
inak prajem kráááásneho valentíva Vám všetkým....

bihan
13. feb 2010

Zuzana, mne tam dala doktorka váhu po obede a komplet oblečená, takže 2 kilečká viac než ráno.. ono je to asi jedno 😉

zuzana76
13. feb 2010

bihan, no dufam,ze to je jedno, lebo mne uz nesedia nejako tyzdne v tehu, este keby mi aj vaha nesedela, ktovie ako mi to dopadne, inak uprimne, najradsej by som na ziadne testy neisla

bihan
13. feb 2010

s tými týždňami je to trošku horšie, lebo zlé určenie začiatku tehotenstva môže skresliť výsledok.

zuzana76
13. feb 2010

no ved, obavam sa, ze mi to nebude sediet, pre istotu skocim este bud tyzden na sono a uvidim ako sme na tom presne a spytam sa Dr. kedy mam ist na AFP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre