♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
16. feb 2010

Press tak držím palce nech sa placenta umúdri 😀

press
16. feb 2010

Ďakujem Rubinka, určite 😉

snehulienka24
16. feb 2010

Ahojte fesandy 🙂
tak my mame po prvotrimestrovom screeningu, vcera sme boli u Dr. Cunderlika. Male ma 6,3 cm a sme 12tt5d. meral mu aj NT ta je 1,4 a nosova kosticka je pritomna a ma 1,7. a inak sme videli srdiecko a mozog, mocovy mechur :d zaludok, chrbticu....ma aj ruky a nohy... 🙂 a skakalo tam ako blaznive a bol to super zazitok 🙂 zajtra mam poradnu a dnes este zavolat ake su vysledky z krvi, ale verim ze je vsetko ok 🙂

lulusha
16. feb 2010

tretulka, to je krasny citat, som si aj poplakala pri nom 🙂

press, drzim palce, nech sa placenta posunie!

ja mam poradnu na buducu stredu, uz sa strasne tesime 😀

denisocka
16. feb 2010

čosi som tu zahliadla o monitore dychu

ja tiež určite niečo chcem, neviem ešte čo - či angelcare či tu novinku čo sa dáva do plienočky, ak mate skusenosť,tak poradte. ja by som chcela aj HLAVNE nejaku mini kameru + vysielačky

rubinka
16. feb 2010

Denisočka vidím že si si poradila s tým tučným písmom v albume 😉

en monitor dychu by som chcela aj ja, taký pod matrac ale bola by som rada ak by sa dal niekde zapožičať.

denisocka
16. feb 2010

poradila,,ani som ti nepodakovala - dakujem

mne sa zda že sa da u nas v Unione,musim si to preštudovať

mata299
16. feb 2010

ahojte kočky, ja som bola na 3D minulý piatok u svojho lekára a vravel mi, že na 80% to bude chalan...tak sa teším...inak k tým pohybom, všetky tu už skoro niečo cítite a ja nič, akurát, že mám večer nafuknuté bruško

pipi1211
16. feb 2010

my sme pri malej mali monitor a urcite chcem aj teraz.... a urcite aj vysielcky 🙂

inak kamoska mala monitor pozicany z dakej poistovne len uz neviem aka to bola, ze ked tam prihlasis dieta tak ti ten monitor na pol roka pozicaju 🙂

maculienka123
16. feb 2010

baby doki mi nameral hlavicku 2,1,som 12+3tt je to ok?

denisocka
16. feb 2010

maci a prečo by to nemalo byť OK

denisocka
16. feb 2010

ja len či neporadíte konkrétne typy, resp. či sa oplatí kupovať použité monitory - pipi kde je ten váš,čo ste mali predtým?mate odloženy či ste predali?

zuzana76
16. feb 2010

maculienka a stehennu kost ti kolko nameral? a dlzku babatka?

pipi1211
16. feb 2010

ja som kupila pouzity, ale len v zaruke, inak som sa bala a taktiez v zaruke som ho aj predala lebo je tam zaruka 3roky 🙂

pipi1211
16. feb 2010

baby a teraz ma napadlo kedy si zalozime album s fotkami brusiek a neskor deticiek? tam by sme mohli mat potom aj tu nasu tabulku 🙂

bihan
16. feb 2010

Tak ja sa zase nechystám ani na monitor, ani na vysielačky 😀 Teda za podmienky, že sa mimi narodí po 38tt 😉

peta131
16. feb 2010

My sme dostali ako svadobny dar monitor dychu Angelcare a to je hned ako aj vysielacka 😉 kamaratka co nam ho kupila ho maju tiez maju malinku 3-mesacnu dcerku a su s nim veeelmi spokojni...tak hadam aj my budeme 😀

denisocka
16. feb 2010

peťa a aky typ presne? a ako svadba - neviem či som prehliadla alebo si nepísala,

denisocka
16. feb 2010

macu - http://babymed.com/Tools/Pregnancy/Calendar/Def... tu si vypln a ukaže ti aka by mala byť hlavička

mata299
16. feb 2010

nebude ten monitor dychu viac stresovať?neviem, nemám žiadne skúsenosti, len si to neviem dosť dobre predstaviť, na akom princípe to funguje...

rubinka
16. feb 2010

Mati a kde si bola na 3D, u Dankovčíka? Inak predbežne blahoželám ku chlapčekovi. 😉

pipi1211
16. feb 2010

no ono to funguje tak ze ak nahodou prestane babo dychat tak to zacne pipat, nam sa to raz stalo tak som hned zobrala malu a nastastie bola ok 🙂

bihan
16. feb 2010

Maťa, dobre položená otázka 😉

Navyše bohužiaľ v 50% náhleho úmrtia novorodencov dochádza k mozgovej smrti, následkom čoho sa zastaví dýchanie a tam už nie je možná záchrana ani s najlepším monitorom na svete.
Ale v prípade napr. nedonosených detí, detí s refluxom a podobnými problémami s dýchaním, to môže byť super vecička 😉

denisocka
16. feb 2010

no,je pravda že falošneho poplachu sa bojim viac ako ozajsneho,možno viac tužim po nejakej vysielačke ako po tým podložkách na dýchanie...

maculienka123
16. feb 2010

zuzi stehennu kost mi nemeral ale babatko meria 5,7cm

zuzannas
16. feb 2010

Tak ja sa taktiez nechystam kupovat monitor dychu, podla mna, ak nema dieta vazne problemy, je to zbytocne..jedine co asi obcas vyuzijem budu vysielacky 😉

Dneska aj ja idem podat prihlasku pre maleho do skolky, dufam, ze nebudu problemy... 😒

denisocka
16. feb 2010

macu,ale ved to sedí na tých 12+3 ,tak čo stresovaš?

zuzannas
16. feb 2010

Maculienka, podl mna by ti Dr. 100% povedal ak by nebolo nieco okej! 😉

zuzana76
16. feb 2010

maculienka, dlzka babatka sedi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre