♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
22. feb 2010

Marija, od pigmentu 🙂 Ja som ju mala pri Sáre dosť výraznú a ešte mi ostala dlho po pôrode a začína sa mi robiť znovu 🙂

Teraz sa už mimi merať temeno-kostrč nebudú, lebo sú už veľké a budú merať len tie ostatné údaje.. objem trupu, obvod hlavy, stehenná kosť.

michaela80
22. feb 2010

ahojte tak ja som naspat doma z poradne a testy nam dopadli na 1 = vsetko mame negativne, tak sa z toho vytesujem...

marija
22. feb 2010

aha a co to znamena, ze od pigmentu? Ja mam napr. pehy to je tiez pigmentova zalezitost nie? 😀

bihan
22. feb 2010

Dnes samé dobré správy 😀

Marija, od prirodzenej pigmentácie kože.. čo ti ja viem, čo všetko tam vstupujem do hry? Ja som tmavá a koža na slnku rýchlo chytá bronz...asi to bude tým 😀 Inak to je ako s pupkom.. prečo niekomu vystupuje a niekomu nie? 😀

michaela80
22. feb 2010

denisocka mne tabulka ako rozmerovo sedi ale mam napisanu vahu v 12 tt 3 ze je 80 gr a to je podla tabulky velmi vela...

marija
22. feb 2010

Bihan no to je fakt, ani pupok mi nevystupil 😀

marija
22. feb 2010

Michaela super, ze vysledky dobre dopadli, aj my sme sa dnes dozvedeli, ze nase dopadli na 1 ;) tiez sa tesim!

michaela80
22. feb 2010

bihan ja som tiez tmavsia vobec ma nespali a hned ma chyti na krasne hnedo, ale tu ciaru som nemala ani pri malom a ani dvorce mi nestmavli...a v porodnici bola jedna svetlunka blodinka aj dole svetla a mala ciaru a dvorce boli uplne tmave...

michaela80
22. feb 2010

super pocit vediet ze ten mrnousik je zdravucky...

michaela80
22. feb 2010

😀 10000 prispevkov

bihan
22. feb 2010

tých váhových tabuliek je niekoľko a rozptyl je tam obrovský.. pozerala som to minule na tej stránke, na ktorú nahadzuje cm a vyhadzuje to tt (a naopak), je tam aj prenatálny odhad váhy a podľa mojich údajov z 15tt tam bol rozptyl od nejakých 60-200g 😀 a podľa doktorovho UZV 120, takže toto je naozaj vysoko vysoko orientačné 😉

Pupok mi tiež nevystúpil, ale teda poriadne sa natiahol 😀

lucy1990
22. feb 2010

Inak kedy vystupi ta linea negra? Mne dvorce trochu stmavli, ale ciaru by som nechcela 😒

michaela80
22. feb 2010

mne tiez nevystupil iba ho pekne vidno lebo vtedy som ho mala tak hlbsie schovany....mozno v 8 .mesiaci bude aj ten pupok trcat von..

ked poueram tu tabulku tak ani maly mi tam nesedi = narodeny v 30 tt s vahou 1750 gr a 42 cm , tam nie je ani 40 cm a vaha ani nie 1500gr

michaela80
22. feb 2010

lucy tu ciaru nema kazdy... 😀

lucy1990
22. feb 2010

Aj pupok mi dost vystupil, zachvilu bude vonku 🙂 a dnes prvykrat mi uz vytrcalo brusko aj doobeda, normalne to bolo vidiet 😅

bihan
22. feb 2010

Lucy ak sa ti urobí, tak s tým nič neurobíš 😀 ale nemá ju každá mamina 😉

lucy1990
22. feb 2010

Ved jasnee 😉 ja len tak...hlavne aby ine veci boli v poriadku...trochu sa bojim vysledku tych testov, lebo u mna sa termin vyrataval len podla toho utz, a ktovie ci mi to vyratali presne...vsetky tu mate dobre testy, tak mozno na mna to padne 😒 idem v piatok...ale aspon mam radost ze po mesiaci zasa uvidim to moje drobatko 😵

michaela80
22. feb 2010

lucy ty si mladucka takze tie testy by mali byt o.k. rizikove su najviac tehulky po 35 i ked su vynimky na nestastie

bihan
22. feb 2010

ja sa na tie AFP vôbec neponáhľam.. nechápem, prečo som sa nechala lekárkou nahovoriť, myslím, že na mojich 28r sú úplne zbytočné 😝

zuzana76
22. feb 2010

deni, ale ved tu hlavicku mas na 16-17 tt akurat

denisocka
22. feb 2010

ved hlavičku hej,a telo? 8.2. sme mali hlavičku 30mm / vraj na 15+2 a o 2dni nato telo 79mm - vraj 14+0

denisocka
22. feb 2010

ok,už končím .... fakt

lucy1990
22. feb 2010

Deni, ale ved tie merania ti robili narychlo v nemocnici, nie? Tam sa s tym tak neserkaju a ty mas stresy mozno uplne zbytocne...stavila by som sa, ze nakoniec budes mat nadpriemerne dieta ked sa narodi 😅

michaela80
22. feb 2010

deni tam staci ze sa mele trosicku potoci a uz ti to robi rozdiel lebo tie hodnoty su este malinke...babo rastie tak ako ma a narodi sa uplne v pohode a ci bude mat 2,60 ci 3,80 kg ti moze byt jedno len nech je zdravucke...nestresuj sa zbytocne...

zuzannas
22. feb 2010

Mne sa linea negra neurobila... 🙂

silwietta
22. feb 2010

ahojte tak dnes som bola u mojej staronovej gynekologicky a je to ta najlepsia vec co som urobila, ze som sa k nej vratila, sice to mam o dost dalej, ale uplne iny pristup, spravila mi super sono, drobcovi poratala prsteky na rucke, vsetko mi poukazovala, aj fotocku mi dala, porozpravali sme sa, no maximalna spokojnost z mojej strany... inak drobec ma 8cm, vraj je o cca tyzden vacsi, ale vraj je to ok 😎

lucy1990
22. feb 2010

Silvi, tak super, dolezite je ze si spokojna 😉

denisocka
22. feb 2010

už prestante s tými mierami 😀

lucy1990
22. feb 2010

😀 ta prava sa ozvala

denisocka
22. feb 2010

no tak teda silwia to teraz zaklincovala v 12+niečo a že 8cm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre