♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
25. feb 2010

Deni a ty este nevies pohlavie v 17tt? 😕

leteku
25. feb 2010

lucy choď určite k doktorke
Zuzana - to som nevedela, že bol výpadok, boli sme na chvíľu vonku s malou tak som nezaregistrovla. Terezka bola na kolobežke tak ani domov nechcela ísť. Ja som si bola zbaliť veci v robote a skoro som porodila z tej ťažkej tašky. Som netušila, že tam mám toľko materiálov.
Deni - aj ja chcem už kopančeky, u mňa je to stále len taký ten roll on ale som vďačná aj zaň. Aspoň viem kedy jej chrústik hore.

denisocka
25. feb 2010

neviem pohlavie, neviem.ked oni posledne razi kukali na hlavičku a ne medzi nohy 😀

inač,včera som kecala s kamošku,čo splodili dvojičky na Vianoce a narodili sa 3.9 -tak som si spomenula na teba,bo mala tiež taky TP

mywiel
25. feb 2010

No lebo mne uz v 17tt povedali co to bude. 😉

denisocka
25. feb 2010

joj,ta ktovie ake ultrazvuky mate vy a ktovie čo mame my , ked ani NT nevedia zmerať

leteku
25. feb 2010

ja som sa pri malej dozvedela pohlavie až v 20tt a ani to nebolo na 100%

rubinka
25. feb 2010

Ja sa tiež nedozviem pohlavie skôr ako v 20.tt

denisocka
25. feb 2010

teraz mi došli tie moje vytužene rifle z HaM a ide ma drbnuť,kráásne sedia,len ta čast latkova je normálne že mala,akurat na take pidi brucho ako mám,keby že o mesiac,tak ich už nenavlečiem

leteku
25. feb 2010

no deni - to je riziko kupovania cez internet

rubinka
25. feb 2010

Veru, ja by som sa asi bála kupovať pre seba tehu oblečenie cez net, bez vyskúšania. Lebo to ťažko odhadneš akú veľkosť ti treba.

lucy1990
25. feb 2010

Deni, vacsina tych pasov sa da zboku zvacsovat na gombik, ty to nemas?

denisocka
25. feb 2010

no vieš, všetko sedi,premerane na centimeter,koho by napadlo že poondiany bavlneny pas je uplne ,ale uplne uzky a nepoddajný

denisocka
25. feb 2010

no,ten "riflovy" pas ide na taku gumičku zväčšiť,ale to mi je naprd ked su mi na telo,ale ten pas latkovy,čo siaha cez cele brucho je napevno

denisocka
25. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7848031&tab=2 ten tmavy pas je uzky,to by sa dalo nosiť v zime ako bežne rifle aby si neprechladla

lucy1990
25. feb 2010

Tak tomu sa hovori smola 😒 ale to nie su tie co si vcera vyhrala, ci?

abbey
25. feb 2010

Ahojte,tak sme za vodou.Tie výsledky máme dobré!!!!!!!!!Takže žiadny Downov syndrom.SSSSTTTRRRAAAŠŠŠNNNEEE sa tešíme!!!

lucy1990
25. feb 2010

Aha, uz chapem, pocuj deni ale hadam si za ne tolko nedala 😨

bihan
25. feb 2010

Deni, to sú nové jeany? veď ak je to úplet, tak to ešte povolí. Alebo odstrihnúť 😀

rubinka
25. feb 2010

Abbey, super gratulujeeeeemm !!! 🙂

denisocka
25. feb 2010

JUPiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii abbey a už si možeš vydýchnuť

bihan,tieto su nove, len som nenašla tie čo som kupila ja za 25€,vo svetlej farbe a ten pas je 2x bavlnený a nejde povoliť

denisocka
25. feb 2010

lucy nie,vyhrala som tršku ine,take tmave ... tie ma neseru,to len 8€ , to predám na MMB . ale za tieto mi vrati pani prachy,bo ma nasere. aj dole su vyšuchane čo ich mala zohnute a ten pas bavlneny sa pára,pušťa očka od riflovej časti . kunik,a ona chcela za to 28€ !!!!

bihan
25. feb 2010

Abbey, super 😵

Deni, to je tak pevná bavlna? 😕 ja som mala jedny také plátené nohavice s pevno gumou (tiež z HaM 😅) a nosila som ich do 8m, potom už dosť tlačili, ale dovtedy sa celkom dalo.. a bolo fajn, že mi v prvých mesiacoch nepadali z brucha. Druhé jeany čo mám, tak tam je úplet oveľa voľnejší a teraz sa zase nedajú nosiť, lebo to odstáva.

lucy1990
25. feb 2010

Abbey supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀

denisocka
25. feb 2010

hej,pevna uplne , a všita guma na konci, a ta bavlna je 2x ako hruby bedrovy pas

nikitka231
25. feb 2010

abbey sa tesim s tebou a asi aj vsetky kocky co su tu 😉
kurnik nestrasne ja som si z netu tiez objednala hadam ze dojdu do zajtra,tak napisem aj ja ake su 😀 mozno budu tiez nanic...
deni:ak su ti male tak potom tie moje 38 posuniem ak mne budu zle,a tam je ten pas ovela lepsi a hlavne nie su tak velmi presivane...co urcite tlaci
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7906954

bihan
25. feb 2010

brrr.. tak to vráť! kua.. ja mám nové za 24 😝

rosienka
autor
25. feb 2010

abbey- gratulujem 🙂 uz si to môzes konecne uzivat

lucy- co robia mandle? su napuchnute? mna bolelo hrdlo tiez jeden den a cumlala som propolki z lekarne

denis- a reklamovat sa to neda? pripadne nasilu ponatahovat 😀

inak ja si nejake pevne mety ohladne pribrania nedavam...co priberiem, to priberiem, ale samozrejme budem sa stranit prejedania. Inak 10 kg pre stihlu babu je malo, to sa odporuca pre tie s nadvahou, pre chude je normalne pribrat 13-18kg.

lucy1990
25. feb 2010

Rosienka lavu mandlu mam navretu jak slak a k tomu sopel a boli ma hlava...

denisocka
25. feb 2010

nikita,neukázalo mi nič

bihan,odkial maš len za 24 new???

rosi,tak babe som písala, tak vraj jej ich mam poslať nazad - ešte šťastie !

bihan
25. feb 2010

Deni, z obchodu 😀 Volá sa Kiabi a je to niečo ako HaM a spol... a teda stáli 24,99 😅 😀
http://www.kiabi.com/maternite/pantalons-jeans-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre