♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
8. mar 2010

lucy kup si radsej Magnezium 500 a beru sa 2 x 1 ...lepsie zabera ako magne B6...mne akurat kazal kupit dalsie balenie lebo to prve mi uz dochadza...a ze mi uz ide zhanat lieky pre istotu na udrziavanie..nieco ako Partusystem co som brala pri Robinovi..... takze asi predpoklada ze nieco sa zvrtne.... ☹

groka
8. mar 2010

gabusa mas to iste co som mala ja,presne,je to zlcnikovy zachvat,ale kamene nemusis mat,ako aj ja,len je to velmi podrazdene,nieco si zjedla...viem co prezivas 😢

groka
8. mar 2010

k tym farbam,ja som si kupila pre maleho este cerveno biele dupky,vrch cerveny a spodok ako keby biele s macikmi,krasne,ja milujem cervenu,ale napriklad deku cervenu by som asi nechcela

ikulka
8. mar 2010

ahojky joooj biba to ma mrzí tie zlé výsledky aj ja osm si to teraz pred nedávnom odtrpela mali sme riziko 1ku220 ale na genetike testy dopadli dobre ani mi amnio neponukali vraj nieje treba tak určite to bude ok aj u vás držím palce a moc na vás budem myslieť....

halintoa
8. mar 2010

gabuss: drž sa, pevne verím, že to nie je nič vážne a ešte večer budeš doma 🙂

denisocka
8. mar 2010

xiixii ja prave robim objednávku košielok a polodupky su len s čevenými kvietkami,tak zvažujem.Tobi a kvietky

gabusssa
8. mar 2010

Groka a to takto sa ti prejavoval žlčníkový záchvat ?? Ja som už mala ale bolo to úplne iné..Vracala som, mala som hnačky a príšerne ma bolela hlava...A teraz mám pocit, že sa len doslovne neviem vyprdkať...🙂

tretulka
8. mar 2010

ahojte 🙂
biba, drzim palce, urcite to bude ok
rubinka, suhlasim s nazorom, ze na farbe kocika az tak nezalezi, teda taku ruzovy by som chlapcovi nekupila, ale cerveny v pohode 🙂
gabusssa, tak to mi je luto, ze mas take problemy ☹ , drzim palce, nech dr,. rychlo zistia co to je a hlavne, nech Ti pomozu

denisocka
8. mar 2010

baby,tie čo chcete davať košielky /nielen body / tak chcem poradiť tieto - DETEX pružok , su super,prekladaju sa, bavlna, su uplne skvele.ja mam asi 4 a ešte zo 4 kupim

http://img.mimibazar.sk/h/bs/2/100119/20/b76205...

groka
8. mar 2010

babule mozte uz kuk brusko

groka
8. mar 2010

deniska ja som uz po nich kukala,to je dnes akoze nahrada za klasicke kosielky plachtove?

zuzannas
8. mar 2010

Deni, vyzeraju kolsielky super 😵

Biba: drzim palce, nech su druhe vysledky okej!!! 😨 ja idem tiez zajtra na krv (druhy odber na APF) prvy dopadol okej, tak dufam, ze budu dobre vysledky aj z tohoto odberu...

ikulka
8. mar 2010

no ja si myslím, že červená pre chlapca je veru v pohode ja mám kočík po malej bordovo zlatý a budem ho použivať aj teraz aj ked to bude chlapec nový kupovať nebudem...
gabussa joooj dufam, že to bude ok...snad su to ozaj len tie vetry, držím palc
deni také košielky mám aj ja zopár a boli ozaj dobré jooj vidímkže už vyriadne nakupujete ja veru nič už som aj chcela ale tie afp testy ma tak vystrašili že do 20ttnekupim určite nič....

denisocka
8. mar 2010

ano,je to za tie klasicke otrasne košielky,s ktorimi som sa mesiac trapila jak pinda a potom som našla tieto a kupila až do vel.68 a nosili sme ich hadam do 9mes ! su bomba !!!!!!!!

denisocka
8. mar 2010

aj mna dnes Zduva, dva dni jem segedinsky gulaš 😝

zuzana76
8. mar 2010

ahojte

aj ja som mala pri prvom cerveno-cierny kocik a sportovy tyrkysovy, pacili sa mi oba

ladywitch26
8. mar 2010

biba, moja kamoska cakala tretieho syna, vsetky testy zle, este aj amnio uplne nahouby, doktori len, ze dieta bude urcite postihnute atd. tak polku tehu preplakala, brala lieky na depky a nakoniec syncek uplne zdravy. dnes ma 5 rokov a okrem toho, ze je hyperaktivny, tak je uplne v pohode

co sa tyka farieb, tak kocik mam cervenocierny a podla mna je to kombinacia aj pre chlapca aj pre dievca. a stanke bezne obliekam modru mikinu, ale zasa mame ruzovu ciapku k nej. ale aj tak na sr vsetci, ze aky krasny chlapcek. tam proste ked dievca nema nausnice, tak je to proste chlapcek. 😖 ale ani jej neplanujem dat tie nausnice, ked bude vacsia, tak nech si da prepichnut co chce, trebars aj pupok 😀

miciatko
8. mar 2010

Gabus, drzim palcoky aby bolo vsetko fajn, ja mam zasa bolesti v podbrusku , zajtra rano idem k lekarovi, tak uvidim

bihan
8. mar 2010

Gabussa, drž sa 😉

Košieľky a kupovať nechystám, ale tento štýl bodíčok mám na prvé mesiace... len položiť dovnútra a zapnúť.. hrozen fajn 😉

Ja sa tak teším.. dnes sa mimi asi rozhodlo, že mi urobí radosť a vkuse sa vrtí 😵

denisocka
8. mar 2010

no ale zas dať chlapcovi ružovo /cyklamenovy kočik je extrem 😀 ako som ja mala kupene k šimimu 😝 http://kolyaska.com.ua/pic/shop/5086DP_1.jpg NEVIEM NAJST MATRIX VANIčKU,TA BOLA RUžOVA A KUS CYKLAMENU

zuzannas
8. mar 2010

Bihan: 🙂 😵 tak super!

kika36
8. mar 2010

caute baby, tak ja som dnes bola v poradni ale ultrazvuk mi nerobila, takze musim pockat do buduceho tyzdna- idem na morfologiu do gyn fivu tak dufam ze uz konecne zistime co cakame- uz sa neviem dockat 🙂
A inak je vsetko v poriadku tak sa vytesujem 🙂

mywiel
8. mar 2010

Deni uz si zohnala? 😉 http://www.anibis.ch/n/3332386

lucy1990
8. mar 2010

Ahojte, takze mi radite kupit samostatne magnezko 500? Naco je vlastne ta B6?

bihan
8. mar 2010

okrem iného zlepšuje vstrebávanie horčíka ;)

lucy1990
8. mar 2010

Bihan, tak co by si mi poradila ked mi nestaci 2x denne magne b6 350 mg? Mam si dat este okrem toho obycajne magnezium?

evitkamalicka
8. mar 2010

lucy ja by som sa radsej poradila s lekarom

mywiel
8. mar 2010

Vam to davaju automaticky doktori to magnezium ci mate krce v nohach a tvrdne vam brusko? 😕

bihan
8. mar 2010

Lucy, ťažko sa mi radí, nemám prehľad, čo je na slov. trhu ale mám rada Pharma nord, tak možno toto http://www.magister.sk/-p-145.html 200mg v tabletke

Lekár ti ho môže len odporučiť, horčík je len vitamínový doplnok, pochybujem, že je preplácaný (aj keď železo býva). Ja som brala magnézko už v prvom tehu a keď mi začalo tvrdnúť brucho, tak som si ho nasadila znovu a zatiaľ sa nechystám prestať.

lucy1990
8. mar 2010

Dik, lebo dnes uz mi stvrdlo viac ako 10 krat 😒 a to uz by nemalo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre