♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
24. mar 2010

Evitka nemame ☹ Mala mala byt Filipko 😀 a asi do 8 mesiaca som nevedela vybrat meno. Teraz to mal byt Filipko a nad dievcenskym som ani nepremyslala tak netusim...

denisocka
24. mar 2010

marija,dakujem za udaje, už ma len potešilo to,že v ramci toho že sme oplodnene asi narovnako si tiež nejaký ten týžden dva popredu,tak už som ticho 😀

marija
24. mar 2010

Deni som rada, ze som ta potesila 😉

A jas om rada, ze sme uplne zdravucki. JE to najkrajsi darcek k narodkam ;) zajtrajsim.

michaela80
24. mar 2010

tak vsetko najsamlepsie ......

evitkamalicka
24. mar 2010

marija vsetko najlepsie

marija
24. mar 2010

dakujem kocky 😵

abbey1
24. mar 2010

Marija vitaj medzi nami slečnami.A vyberte krásne meno.

marija
24. mar 2010

abbey dakujem. Vy ste vybrali tiez krasne, ja som si teraz vsimla v statuse co mas k napisane k Filipkovi si to predtym nemala... ja lenze som trosku mimo... 😔 😔 😔

michaela80
24. mar 2010

to som si nevsimla ani ja....alebo si to tam nemala?

tretulka
24. mar 2010

ahojte...suhlasim s tym, ze sme vsetky boli krasne a stastne nevesty 😵 a hlavne, ze sme spokojne aj teraz 😀
marija, gratulujem k princeznicke 😵 , ja uz netrpezlivo cakam na 8.4., dufam, ze uz to potom budem vediet aj ja
abbey, ja som si to vsimla v Tvojom pase, ale tusim az ako nabehla tato verzia MK, len som sa nechcela pytat 😔

tretulka
24. mar 2010

snehulineka, pekny kocik 🙂

tretulka
24. mar 2010

a marija, vsetko najlepsie k zajtrajsim narodeninam 😵

marija
24. mar 2010

Tretulka dakujem 😵

abbey1
24. mar 2010

Mala som to o Filipkovi dolu v tom motte.Teraz v apríli to bude už 10 rokov.Marija,to nič.Nemám s tým problém.Takže toto je 3.teho,ale máme už len dcérku.A ďalšiu v brušku.

marija
24. mar 2010

Abbey asi sa to nehodi, ale mozem sa spytat co sa stalo? pokila nechces tak to nepis, akoby som sa nic nepytala...

denisocka
24. mar 2010

ja idem 19.4. sesterke na birmovku , 9.5. krsnatu na prijimanie a 3.7. sesterke na svadbu. potom svadby kamaratiek po porode odmietam, ked budem kojiť tak to určite pojem max. ku kostolu

snehulienka24
24. mar 2010

tretulka dakujem....uz ked sme ho zbadali tak sme neodolali 😅 a bol za super cenu, no nekup to 😎

abbey1
24. mar 2010

Leukémia,keď sme mali20mesiacov,potom 13mesiacov zbytočná liečba.DES.Žiadne detičky by nemali byť choré.Ale Filip je najúžasnejšie meno.Mala som ho vysnívané od puberty.Škoda,že nie je taká pekná i dievčenská verzia.

marija
24. mar 2010

Abbey my sme chceli Filipka uz mala mala byt, a aj teraz to mal byt Filipko, ale opat je to dievcatko a mam tiez problem s dievcenkym menom... A ano deticky by nemali byt chore... nikdy... 😔 😔 😔

didulka85
24. mar 2010

Marija gratulujem... 🙂
Prvykrat varim. Dufam, ze sa z toho nikto neotravi.

marija
24. mar 2010

Didu dakujem. Akoze prvykrat varis??? V zivote?

denisocka
24. mar 2010

abbey,to ma velmi mrzí, musi to byť velmi ťažke . ešte že máš dalšie detičky,že ti to vynahradia a hlavne zdrave detičky .

baby ,
neviete ako to je s pupočnikovou krvou,ale s jej darovanim "zadarmo"?

marija
24. mar 2010

Deni ja neviem vobec. Ty si dala malemu odobrat? Ja nad tym premyslam teraz.

denisocka
24. mar 2010

ja som mala pre dievčatko vybrate teraz Liana , ked mal byť Šimon,tak som mala vybrate Noema . Teraz som rada že je šimon,ale na tu Lianku som sa tešila 😀

snehulienka24
24. mar 2010

didu neboj, urcite to bude jedle 😉 a co to bude?

marija
24. mar 2010

mne sa paci Melissa a Stella, ale neviem, musim sa dohodnut aj s manzelom 😀

denisocka
24. mar 2010

nie,malemu som nedala a nedám ani teraz,ale zahliadla som v letaku,že sa da aj darovať do verejnej banky ta krv,tak ak sa to da darovať zadara,prečo nie

čitala som,že na slovensku zatial ta krv pomoha tuším 1 dieťaťu - surodencovi a 2x pomohla inde -darovana inemu dieťaťu . takže to je take,že sama nedam odobrať a platiť nato,bo tam je mizive percento pomoci, to skor z verejneho sa skor najde darca

denisocka
24. mar 2010

kamaratka ma Stelu a Kornelku

denisocka
24. mar 2010

tak tak didu,čo to bude až to bude? 😀

marija
24. mar 2010

no ved najlepsie sa to da pouzit samotnemu dietatu ktoremu je to odobrane nie? a ked tak tak aj surodencovi ak to sedi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre