♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
3. apr 2010

dobre ranko 🙂 dnes sme si dlhsie pospinkali a potom sme sa chilu slnili na zahrade aj so psikmi 🙂
Naozaj, Malulady poznam z konika aje mi to sakra luto co sa jej stalo, ani jej nepisem, lebo slova na toto nepomahaju, ale nemozme preto vsetky ostatne mysliet na to, co vsatko sa nam moze stat.To by som ani do kuchyne nemala chodit (tam sa statisticky stava najviac urazov)..mysliet treba pozitivne

rubinka
3. apr 2010

Ahojte tak som tu len na skok, Bihan gratulujem k princeznej.

Baby z toho príbehu Malalady ma mrazí, ja som občas sledovala tému začíname v júli takže tiež viem o koho ide. Bože strašne dačo ☹

tea333
3. apr 2010

no bihan az teraz som si vsimla, gratulujem k dievcatku 🙂

ikulka
3. apr 2010

ahojte dievčatá čo porábate? my sme dnes boli s malou v cirkuse a potom u našich a zajtra mi prídu ešte krstní gratulovať, tak máme aspon veselo cez sviatky.....
no veru ja sa teraz teiž snažím na zlé nemyslieť, lebo by som sa asi zbláznila.....

denisocka
3. apr 2010

aj my by sme niekam išli,keby tu dačo bolo 😖 takže my sme boli cely den na ulici a naučili sme sa na dvojlesovom odražadle PUKY ..... už len najst dobrovolníka,čo bude za ním behať

denisocka
3. apr 2010

taketo mame,ale toto niesme my,a ešte takto paradne nevieme

https://www.youtube.com/watch?v=mN27LZJ7vNw
peta131
3. apr 2010

Tak ja som si konecne po dlhom case nasla cas na par pismeniek 🙂

pridala som do albumu fotecky z 3Decka na ktorom sme boli minuly tyzden tak mozete kuki 😉 a este vas niekoho poprosim poslete mi hesielko do naseho albumiku??? dakujem 😀
na 3decku bolo super len maly sa nam nechcel ukazat stale tvaricku zabaral so placenty a stale ukazoval len pipika, nozicky a rucicky 😀 ale idem na poradnu teraz vo svtrtok tak mi doki slubil ze mi spravi este raz 3D ze to budem mat vramci ceny a ked sa maly ukaze pekne do tvaricky tak mi este porobi fotecky 🙂
inak sme zdravucki, v poriadku len mi maly straaasne tlaci na mechur a take supy mi do neho dava ze vkuse chodim len na wecko 😝 ani do mesta nemozem ist ani na prechadzku lebo vkuse len zachody vyhladavam 🙄 este ked sedim alebo lezim je to dobre to dlho vydrzim bez wecka ale ako sa postavim tak hned take tlaky ze amen tma 😝

denisocka
3. apr 2010

petka,krasne fotky,a aky pekny maly noštek má 😉

peta131
3. apr 2010

deni to aj my sme hned hovorili ze aky ma maly nostek 🙂

bihan
3. apr 2010

Oli, fotky super, nám sa malá tiež schovávala, tak máme fúru fotiek, kde jej vidno ruky, polku tváre a pod, ale žiadna kompletka 😝
Inak, daj si preč to meno 😉

denisocka
3. apr 2010

ale možno to nieje jej meno,šak ona je peťa 😉

denisocka
3. apr 2010

jaj baby,zhanam gumaky pre malehos takou vložkou na vyberanie,ale tuna na MK je ten bazar total brutal nepriehladny

peta131
3. apr 2010

je to moje meno 😅 peťa je maskovacie 😀 a ako si to mam dat odtial prec? poradte...
bihan presne kopa fotiek kde mame len rucicky, nozicky a hlavicku len z boku ale potvorka vobec sa nechcel ukazat pekne z predu 🙂

denisocka
3. apr 2010

neviem či som už písala,ale mne za posledne dni uplne vykuklo brucho,už ho nejde skryť 😅

peta131
3. apr 2010

deni tak zober tie dolce a gabana 😀 😀 😀

denisocka
3. apr 2010

no Oli,ty maska.... tak fotky zmaž a doma ich uprav v kresliacom programe-bud orež bez mena,alebo meno vymaluj na čierno

bihan
3. apr 2010

Najlepšie je orezať (crop) v nejakom grafickom programe a ak nič iné, tak zamaľovať čiernym štetcom v painte 😀

Deni, furt si sa neskamošila s ebayom?

denisocka
3. apr 2010

daj pokoj,našla som jedny za 7,5€ s poštou a zdaju sa mi drahe 😅

peta131
3. apr 2010

aj mne riadne vyskocilo brucho za posledny tyzden...

denisocka
3. apr 2010

bihan,nie .... ja sa tam neviem orientovať ..ako by som hladala gumaky,ked neviem ani ako sa to povie 😀

peta131
3. apr 2010

joj boze konecne som sa dokopala k tomu aby som ich nahodila do albumu a teraz este aj meno davat prec 😝 som na to uplne zabudla ze je tam meno 😅

bihan
3. apr 2010

No ale ako rýchlo si sa zorientovala! 😀 treba hľadať aukcie podľa kritérií 😉

denisocka
3. apr 2010

no google mi preložil slovo gumaky a ja to len vložila do prazdneho polička 😀

denisocka
3. apr 2010

maly ma kope tak napríjemne dole ,akoby do krčka, joj ....

peta131
3. apr 2010

tak fotky uz upravene 😀
deni ani mi nehovor mna maly kope vacsinou len dole a rovno do mechura 🙄 hore ma kopka len ked si lahnem...

peta131
3. apr 2010

no super vymazali mi fotku teraz aby som hladala nejaku inu 🙄

denisocka
3. apr 2010

peta a ináč je otočeny dobre?kde ti zmyzla palma z fotky 😀

denisocka
3. apr 2010

tak , niekto si ta všimol,že tam maš zlu fotku, nebolo ta dobre vidieť do tváre 😀

peta131
3. apr 2010

deni na tej fotke pod tou palmou som bola ja 😀 😀 na 3D som mala maleho otoceneho dole hlavkou tak ja neviem ci mi tam rucickami stucha do mocaku alebo ci sa uz pretocil a kope mi tam nohami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre