♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
7. apr 2010

oné... všetky ste tu pomerané? akože bruško meriate hej?

denisocka
7. apr 2010

dožehlene,kto chce rýchlokurz rýchložehlenia? 😀

michaela80
7. apr 2010

hod navod...

kamajka
7. apr 2010

denisocka tak to si fakt zaslúži potlesk, rýchla si ako blesk 😀

denisocka
7. apr 2010

miška - tie dosky daš na 2 strany postielky,k hlave a k nohám a aby to malo vraj lešpiu citlivosť ked dieťa putuje. ta jedna sa do stredu a tiež ma vysoku citlivosť,takže pre 100€ nebudem objednavať 2dosky z SK ked funkcia rovnaka a nebudem to používať do 3rkov ,ale len prve mesiace,alebo proste kým to bude potrebne

michaela80
7. apr 2010

aha...a zase som tam kde som bola...tam padom ani vysielacky nebudem moct pouzivat na balkone..

denisocka
7. apr 2010

navod na rýchložehlenie - je že žehlím len jednu stranu a nedbám na priadne poskladanie do komínkov,lebo syn mi veci zo skrin denne vyhadzuje,. čiže žehlením robím len jednu vec a to je ta,že veci to zmäkčí,ked po nich prejdem žehličkou, optimálne žehlím 15min ,max 30min ked je velka kopa , kedy to videli naši,tak mi ruky dolámu . ale zas moja vina,moja teta nežehli vobec - uklada to zo šnury rovno do takeho koša a odtial do skrín,ja som taka leniva,že to všetko zvalam zo šnury,hodim na postel do detskej,kde zatial nik nebýva a žehlim až nieje čo na maleho obliecť 😀

denisocka
7. apr 2010

vysielačku používať možeš,toho anjelika daš do kočíka a vysielačku-domovu jednotku maš pri sebe,a ked zaplače,počuješ

nika.r
7. apr 2010

ahojte 🙂

fajne sme sa vonku vyvetrali, malý je spokojný, vybehaný, pekne sa mi tu sám hraje. 🙂

Čakáme divečatko 😵 Povedal to Dr. na morfologickom utz, tak snáď sa pri pôrode nebude konať veľké prekvapko. Hoci by mi chlapček nevadil, ale už som tak stotožnila s dievčatkom, že ten šok by som asi ťažko predýchavala.

nika.r
7. apr 2010

carculka, mne teraz ešte mlieko nevyteká, ale pri Tomáškovi mi už na zač. 6.mesiaca vytekalo. Je to v pohode.

lenadka
7. apr 2010

caute prisla som z posty, flasticky su doma 🙂 su chutne 😀

lenadka
7. apr 2010

tie pidi ponozticky boli v balicku ako bonus prekvapenie 🙂

tretulka
7. apr 2010

lenadka, aj ja ich uz mam doma, super su, dufam, ze sa aj drobcovi budu pacit 🙂

michaela80
7. apr 2010

tak asi si vezmem ten angel care...takze na amazone si to kupila?

denisocka
7. apr 2010

je nika,tak dievčatko,parada 😵 a fotku nám ukážeš?

leni,paradne flašky .ja nekupujem nijake , netreba mi,ale ak by som brala tzak idem zas do MAM , v DM maju take darčekove sady 5faše,cumel a take capoviny k tomu za nejakých 17€ či ako

nikitka231
7. apr 2010

lenadka krasne flasticky...super su rozkosne 😉

nikitka231
7. apr 2010

kamajka 😉 akoze obod bruska davame 😉

nika.r
7. apr 2010

deni, musím naskenovať, nemám to v PC.

inak fľaše by som ani ja veľmi nekupovala 😅 pri Tominovi sme kopu dostali a všetky stoja v skrini. kojila som a malý odmietal iné tekutiny a v podstate mu iné nebolo treba. Potom sme pozvoľna prešli na tvrdý náustok resp. lyžičkovanie.

denisocka
7. apr 2010
kamajka
7. apr 2010

jeej nikitka ďakujem aspoň nieto si ma tu všimol 🙂 tak ja sa bojím aj pomerať. ale pomeriam sa len otec je u nás tak sa pred ním hanbím 😀

michaela80
7. apr 2010

ja som objednala pre istotuTT flasku + odsavacku....
dik cakam...

denisocka
7. apr 2010

tuto za 59.9libry, potom to stalo 69.9 a teraz 65.9 http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movemen...

vzala som k tomu hned aj 2x europsku zasstrčku a pošta na SK je 5libry,ale ja som to posielala kamoške do UK a ona mi to doniesla .no a neplatila som to ja,ale kamoška čo ma v UK učet,lebo ja neviem do zahraničia platit

lenadka
7. apr 2010

deni, ja skorbim normalne tak ze skrob tekuty rozrobim s vodou namocim vec, postoji a vyzmykam a je to

kamajka
7. apr 2010

lenadka Eliška je pekné meno 🙂

michaela80
7. apr 2010
denisocka
7. apr 2010

kamajka ja ta vnimam,ale čakam na číslo ,to bude niečo do 82cm

denisocka
7. apr 2010

nedavaj miška bodky pred linkom ... šaty som videla, jedna ich ma za 26€ a nepačia sa mi

kamajka
7. apr 2010

denisocka nechapem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre