♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

januliatko1985
9. apr 2010

drzime deni 😉

tea333
9. apr 2010

macul kukaaam ze to tvoje brusko je pekneeee 🙂
ale tak vyskocilo lebo si taka chudulinka 😉

tea333
9. apr 2010

deni drzim palec, vidime sa vecer s dobrymi spravami 😉

maculienka123
9. apr 2010

ved presne ako pise janu,ja splnam podmienky na matersku,ale najnizsiu a podla ich zakonov aby som stihla mat najvyssiu,min.,26tyzdov pred nastupom na matersku si to treba doplatit.

deni,drzim palce,ved ako inak,len dobre to dopadne.

mne doktori nevedia presne urcit TP podla menzesu,lebo ja ked som otehotnela mne meskal menzes mesiac,ja som mala posledny mnezes 25 okt.

denisocka
9. apr 2010

😀 noa aktualny stav -

nikitka231
9. apr 2010

macuuu maly je riadne fotogenicky....zlatucky je 😎
kocky tak mna vcera tak bolela lava križa ze az ...mi kopal do nej ...aj do oblicky...no otras.... 😖
inak merali vam teraz v poradni brusko??od tej kosti po pupok??ci uz sa to nemera??

zuzana76
9. apr 2010

ahojte

deni, myslim na teba, drz sa, dufam,ze bude vsetko v poriadku, brusko mas krasne 😵

ja som dnes skoro odpadla na zastavke busu, esteze isla moja byvala ziacka, lebo no neviem ako by to skoncilo so mnou aj s malym, uplne zatmenie pred ocami, roztriasli sa mi nohy, musim vela pit

nikitka231
9. apr 2010

no deni krasne brusko ..som si myslela ze len ja mam take velke....som myslela, ze vcera vecer mi drobec vyskoci cez pupok 😀 😀 😀 deni tu uz mas pupcek vonku ci nie??mne uz za chvilu pojde 😠

tea333
9. apr 2010

deni pekneee brusko 😵 😵

janusa127
9. apr 2010

deni krásne bruško 😵 a mne sa tp tiež mení 😖 podľa ms mám 18.8. a podľa sona najnovšieho 24.8. ... tak len okolo toho to niekedy bude 😀

maculienka123
9. apr 2010

dakujem niki 🙂

deni,no riadny chlapisko to asi bude,sak ty mas bruch jak svet 🙂

denisocka
9. apr 2010

Hej,pupok mam napoly von,to pri druhom mi rychlo vybehol.
Janus,tak este taky posun chapem,ze bola ovulka neskor,ale posun o 10dopredu je ine

michaela80
9. apr 2010

deni ake krasne brusko...

rubinka
9. apr 2010

Deni krásne bruško, drž sa na tej poradni.

Macu ja asi dobre nechápem, šak materská sa vypočítava podľa toho z akého vymeriavacieho základu platiš a musíš splniť tú lehotu byť poistena minimálne 270 dní pred pôrodom, nič iné v tom nie je. Nechápem o čom píšeš že splnaš podmienku len na minimálnu materskú 😕 ˇ3ak ked si platiš z maxima tak budeš mať maximum.

denisocka
9. apr 2010

Misi dik,ja som taka mala 158cm tak to hned tie 6kg vidno

michaela80
9. apr 2010

ja mam stale len2,5 kila...akosi nepriberam...ale brusko mam tiez riadne...uz je neprehladnutelne 😀 😀 😀

maculienka123
9. apr 2010

rubi,tych 270 dni mi vyslo,len ja som si platila malo NP a vysla by mi zakladna materska,kazdy dostane inu matersku,podla toho vymeriavacieho zakladu a povedali mi tak aj som si teraz volala,ze ked si budem teraz doplacat,budem mat najvyssiu.

janusa127
9. apr 2010

deni len ja viem kedy bola presne ovu, som merala bt 😀 inak tieto posuny tak moc dopredu to je zaujímavé...to má aj moja švagriná, pri prvom tehu bola malá väčšia o 2tt a aj sa narodila 4,5kilová a teraz čakajú druhé a tiež má posun o 2tt dopredu tak sa už "teší" 😀

a macu malý je krásnučký 😵

rubinka
9. apr 2010

No neviem podľa mňa rozhodujúce obdobie pre teba bol rok 2009, aspoň pri DNP by to tak bolo.

michaela80
9. apr 2010

nema ma kto odfotit...

michaela80
9. apr 2010

nepridalo mi fotky,ta co

denisocka
9. apr 2010

Janus,takze podla ovulky si aj tak akoze kratsie tehotna ?o kolko?

marija
9. apr 2010

jeeej kocky ake krasne bruska 😵 ja neviem ako pridam svoje kedze ma nema kto odfotit, alebo idem skusit sama? 😕 momentus 😉

rubinka
9. apr 2010

Pridalo 🙂 pekné brušinko. Sranda aké je vysoké.

rubinka
9. apr 2010

Toto sa mne podarilo nafotiť 😀

michaela80
9. apr 2010

rubinka no posledne tt sa mi obvod nemeni len sa to posuva hore...zachvilu budem ako valcek...ale take som mala i pri malom...hodim foto..

michaela80
9. apr 2010

rubi krasne... 😀

michaela80
9. apr 2010

ejj ake sme sexi s tymi bruskami...krajsie ako tehlicky

tretulka
9. apr 2010

ahojte, krasne bruska mate 🙂
deni, ja si platim DNP max., co je 47,70 €
skuska je za mnou, nastastie ok, dal celkom lahke otazky, dufam, ze aj znamka bude ok 🙂

rubinka
9. apr 2010

Miši pravdu máš, krásne sme 😀 ja sa napríklad cítim veľmi žensky odkedy som tehotná. Uvidíme čo bude o pár mesiacov ale zatiaľ som šťastná z toho rastúceho bruška.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre