♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rosienka
autor
10. apr 2010

michi- mame k tomu nadstvce na maxi cosi, takze ziaden problme. Sedacku zatial nemame, ale urcite kupime

peta131
10. apr 2010

miska tak to na to ze sa tak skoro narodil mal celkom pekne miery 😉 no a ten Casualplay hrozne zhovadili ako je vyhoda ze sa tie sedacky daju otocit aj v protismere jazdy ale su strasne mini a navyse sa mi zdaju hrozne nepohodlne a tvrde pre babo 😖

My mame kociarik doma tiez uz od 19tt a tiez neverim na tie povery 😖 ja som zase taka ze radsej mat dopredu vsetko pekne nachystane a keby sa nenajboze nieco stalo a musela ist skorsie do nemky tak doma uz budem vsetko mat a neviem si predstavit nakupovat niekedy v juni ked uz budu horucavy to budem rada ze budem trcat doma pred telkou 😀 😝

michaela80
10. apr 2010

peti prave preto riesim vsetko teraz...pri malom to musel riesit mm a mama...a vysvetlovat mu po telefone ze co ma kupit uz prezit nechcem...
no bol pekne velky na ten tt..vraveli ze bude mat okolo kila ked zacali cisarak...

michaela80
10. apr 2010

peti a aky ste kupili kocik..

peta131
10. apr 2010

miska ved toho sa bojim aj ja clovek nikdy nevie co vsetko sa moze stat tak radsej mat vsetko nachystane uz skor nez ako potom to riesit po mm a mame 😖
nakoniec sme kupili X-lander 😉

michaela80
10. apr 2010

ale co zvladli sme to aj cez telefon...problem bol v tom ze take malinke veci na neho tu nebolo mozne kupit...no nastastie rodina kde som robila aupair nam poslala 6 dupiek velkost 48 a tie nosil este ked mal 3 mesiace i viac....

michaela80
10. apr 2010

pekny kociarik..

leteku
10. apr 2010

Stav dievčatá - chlapci je 12 - 19. Tak chalani vedú 🙂 .

peta131
10. apr 2010

no veru tuto na SR zohnat take male dupky je riadny problem 😖 ale aj tak super ze tvoj maly nema ziadne nasledky je z neho riadny fesak 😀

lenadka
10. apr 2010

caute, tak riesite kociky, my ideme zajtra pren do Sale, mam to aj z vyletom kuknem kamosku v NR, tak na to sa najviac tesim 😀...ja budem mat Cam cortinu x3, uz pouzivanu, no v dobrom stave a super cenu 🙂

peta131
10. apr 2010

lenadka a aku farbu? hod fotku nech kukneme 🙂

lenadka
10. apr 2010

mne minule na poradni povedal dr. ze "krcok makky", ale nic viac, tak predpokladam ze je to ok, inak by mi hadam povedal cosi viac, lebo dovtedy hlasil sestricke "krcok tuhy, volny"...no otvorena nie som...vraj zatial, poradnu mam v utorok...

lenadka
10. apr 2010

takuto

peta131
10. apr 2010

lenadka pekny 🙂 aj farba pekna mne sa velmi lubi zelena 😵

lenadka
10. apr 2010

mne sa tiez pacia kociky do zelena alebo oranzova, ale zalezi od typu, niektore tyrkisove nazivo co som videla boli krasne aj ked to nie je zrovna moja farba a aj ine..fakt zalezi od kocika

bihan
10. apr 2010

Ja som zelenú kedysi neznášala a vyhrala som zelenú šatku na nosenie, tak si pomaly zvykám 😀 a mám zase kamošku, ktorá keď niečo vyberá, tak ak je to v zelenej, tak je výber jasný 🙂
U mňa je to tak s modrou a fialovou. Kočík ešte nemám, ale nie kvôli poverám, ale kvôli tomu, že by mi ho sem nikto nedodal a k svokrovcom to ešte posielať nechcem, inak by už bol doma 😀

lenadka
10. apr 2010

ako spavate dievcata? ja v noci pravidelne strasim zo 2 hodinky, bud ma boli brucho, alebo mam pocit ze som ako balon nafuknuta, alebo len tak neviem preco, spat nemozem a ked ma nebavi sa tolko zbytocne prehadzovat, vstanem, dam si caj, pocitam knihu a zas zaspim...len potom vstat rano o 5.25 do prace...😅 no viete si predstavit :-P

denisocka
10. apr 2010

Leni,aj ja som mala doteraz krcok tuhy,a teraz je uz kus makky, Cervix skore 2,a musim lezat.zavreta som

lenadka
10. apr 2010

najhorsie je ze to byvalo obcas, ale za posledny tyzden je to uz takmer pravidlo, teraz uz 3 noc za sebou...😅

lenadka
10. apr 2010

deni, mne dr. nepovedal nic a vie ze aj pracujem...iba ze keby sa mi cosi nezda, hned mam naklusat do nemocnice...

peta131
10. apr 2010

mne sa hlavne nelubia cierne kociky 😝 ako oni vyzeraju pekne ale mi to pride ako truhla pre to babo a hlavne v lete 😝 podla mna babatko ma byt vo veselych farbach a aj kocik, vzdy lepsie hocijaka ina farba len nie cierna 😖 este je pekna cierna na kociku ked je kombinovana s inou farbou ale ked su vanicky cele len cierne tak to sa mi nelubi 😝

bihan
10. apr 2010

Ja spávam relatívne v pohode, ešte aj na bruchu sa dá s jednou nohou pokrčenou 😅 ale spala som už aj lepšie a do pôrodu sa to nezlepší 😀 S nespavosťou zatiaľ problém nemám.. skús napr. kamilkový čaj, ľahšiu večeru, nižšiu teplotu v izbe...

lenadka
10. apr 2010

nikto sa tu pytal na tie horuce chodidla, tot som mal v prvom tehu posledny mesiac, nastastie bola zima, stacilo len nohy vystrcit spod paplona 😀, kam ich budem pchat v auguste netusim 😀 asi do vedra zo studenou vodou a ladom 😀

peta131
10. apr 2010

ja v noci chodim minimalne 2x na wecko 🙄 a rano sa budim totalne posledne dni dolamana hrozne ma krize bolia a cely chrbat a pritom nemam ani vysoko pod hlavou a ani nespim nejako dokrutena 😖

denisocka
10. apr 2010

Aj mne povedala,ze keby cokolvek,tak hned prist. Ja som dnes zjedla kilo pomarancov a 2taniere bryndz.halusiek a hrozne ma boli brucho

lenadka
10. apr 2010

bihan, ved prave 😀 budem nocna mura 😀 na vecer uz ani nejem ine max. jogurt, cajik si asi kupim nejaky ukludnujuci, ono nemam problem zaspat, len to ze sa zobudim medzi polnocou a druhou a 2 hodky strasim, potom sa uspavam cajom a knihou...najskor to skusam ze "otocim sa hadam zaspim" a potom pozriem na hodiny a zistim, ze sa prehovaram uz 1.5 hodiny 😀

denisocka
10. apr 2010

Leni a nemas v karte napisane CS ?

peta131
10. apr 2010

ja spavam s tym vankusom na kojenie si neviem predstavit uz spat bez neho 😀 pekne si ho vzdy strcim medzi nohy a zachvilku spim 😀

peta131
10. apr 2010

leni to ja keby som sa v noci uspavala cajom tak by som sa namiesto postele mohla uspavat akurat tak na zachode 😀 😝

lenadka
10. apr 2010

dnes do rana mi to nevadilo, lebo som si pospinkala do 7.30, ale ked mam vstat o 5.25 kurnik sopa vrazdila by som vtedy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre