♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
13. apr 2010

abbey -sladky kociarik...tiez si tak riskla ako ja ze kociar kupit bez toho aby si ho videla...dufam ze aj ja budem taka natesena z mojho..
lulusha malinky je nadherny....

bihan
13. apr 2010

Bré ránko 🙂

V prípade pochybnosti je fajn urobiť test na plodovku, ale v pohode to môže byť len riedky výtok.

Ja som dnes bola na kontrole, všetko super, tlak v poriadku, vraj bielkovina v moči zvýšená len mierne, takže nič vážne, krčok pevný a zavretý 🙂 no a na glukózu pôjdem tento víkend.. nechce sa mi to odkladať.. keby niečo, nech viem, na čom som.

michaela80
13. apr 2010

ja mam mat glukozu v pondelok...

rubinka
13. apr 2010

Baby to fakt stačí obmedziť sladké deň pred tým testom? Lebo ja žerem čokoládu na kilá a bojím sa aby mi potom nevyšli zvýšené hodnoty. Počula som že dobre je jesť citrony alebo grepy.

abbey1
13. apr 2010

Tak dnes nás ako veľa poradňuje.Dúfam,že všetky budú mať len dobré správy.A bábenká si necháme v brušku čo najdlhšie a začneme rodiť až pekne cez prázdniny v teplúčku.

bihan
13. apr 2010

Rubinka, to je jedno či obmedzíš večer pred testom alebo nie. O´Sullivan testuje okamžitú reakciu tvojho tela na cukor a to, čo zješ večer, je do rána dávno spracované.

miciatko
13. apr 2010

Ahojte, no to bola normalne fuška vas docitat 😉
Aj ja som bola vcera po obchodoch kuknut kociky a teda neviem ako to skonci, ale ak nenajdem nieco poriadne tak asi male bude bez kocika 😒 , jeden co by aj bol rozmerovo a farebne sik, tak mal presietkovanu celu strechu a obalenu igelitom, tak som sa len cudovala, to neviem kde je vhodny taky kocik a v inej verzii ho nevyrabaju, tak musim este popozerat ajpo nete

Inak na cukrovu vodu aj my sa mame objednat a to este neviem ako to vypijem bo len po pomysleni na to ma napina 😖

abbey1
13. apr 2010

Pa pa.Idem na chvíľku do práce a potom šup do poradne.Pekný deň.

rubinka
13. apr 2010

Abbey držím palce na poradni 🙂

denisocka
13. apr 2010

dobre ranko, poradnujete o 106

ja varím fazulovu polievku, ranajkujem včera večer urobené halušky s kapustou a pojdem si už konečne lahnuť,dnes som vela nenaležala 😅

jonatanka1
13. apr 2010

ahojte ja som tu už dlho nebola ale sem-tam keď si nájdem čas prečítam č o máte nové. Ako som sa dočítala skoro všetky viete aké poklady máte v brušku. Lenže ten môj sa naposledy tak mrvil a ešte k tomu bol aj otočený riťkou, že sme nič nevideli. Hádam o týždeň 🙂 bude dievčatko s ktorým sa už dlho rozprávame

klapinka
13. apr 2010

deni len pekne oddychuj, abbey pekny kocik, tak nejako si aj ja predstavujem kocik pre nas

ja ma na plane dneska ist plavat, snad sa mi podari. Inak baby ja neviem co mam so zaludkom... ale vcera sa nase male tak hybalo, ze mna normalne nadvihovalo na vracanie. Sedela som v postalei podlozena vankusami, aby som bola pohodlne v sede a citala knihu..len aby som nemysela na moj zaludok. Iba som si opakovala, len sa nepovracat len sa nepovracat...

S vodickovym vytokom, ten sa mi robi hoci kedy, zvycajne ked vstanem tak citim ako mi ide-tecie 😠 , hnusny pocit..potom len premienam nohavicky a davam slipovu vlozku. Vraj kym to nezapacha nejako divne a je bez farebny tak je to oki. Dufam teda v to 🙂

Na glukozu som objendnana nabuduci tyzden v piatok. Kamoska hovorila, ze ona si mala doniest aj rez citrona aby to potom trosku prehrizla. V papieroch co ma caka, mam napisame ze gluko test sa robi medzi 24-28 tt

jonatanka1
13. apr 2010

kto už bol z vás na cukrovej vode? keď som videla koľko mi toho namiešali v lekárni tak nechcem na to ani pomyslieť ako to vypijem 😝

mata299
13. apr 2010

klapinka...to s tým žalúdkom som mala včera aj ja...inak ja som tiež ešte nebola na tie glukózové testy, ale vo štvrtok mám poradňu, tak sa možno k tomu dopracujeme...

denisocka
13. apr 2010

Preco musia pichat do palca a nie brat krv zo zily

bihan
13. apr 2010

Deni, tu sa berie zo žili, iba po hodine a neviem o tom, že by niekto vôbec mohol obmedzovať tehulku v čúraní.. u mňa to začína byť už zas celkom behačka.

bihan
13. apr 2010

že žili.. žily som samozrejme myslela 😅 😀

klapinka
13. apr 2010

baby moj zaludok je zasa akosi nie v poriadku.. idem do postele.. fuj...len nevracat len nevracat 🙄

michaela80
13. apr 2010

deni ja s palcom nemam problem ked som mala tak okolo11-12 tak mama este robila v labaku a to som sa sama pichala do prsta a prezerala krv pod mikroskopom.... 😀 😀 😀 😀

captainka
13. apr 2010

baby ta cukrova voda neni nic katastrofalne...dajte si do pohara viac sirupu a take to bude...zvladneme...a hlavne tie kocky co maju radi sladke sa nemusia vobec obavat 😀 😀

michaela80
13. apr 2010

keby niekto chcel nieco s amazon.co.uk , tak idem dnes objednavat nejake veci...

captainka
13. apr 2010

miska kuki som fotecky co si si objednala z UK, kolko musis nakupit aby ti to poslali??? su tam krasne veci...na spapanie 🙂

denisocka
13. apr 2010

A co ides objednat?zeby som poobede sadla k pc?

michaela80
13. apr 2010

hladam letnu zavinovcku, tommy tube a take somarinky..
captainka...objednala mi ich wild.horse s modreho konika...skus urobit kuk co chces a jej napisem ze ci ich objedna...platit sa bude doprava iba od nej na Slovensko...cize tam nebude vela lebo je to viac ludi cize sa to rozdeli...

lucy1990
13. apr 2010

Ahojte 🙂 miska ja by som si poobjednavala nieco, napr. startovacia sada avent vychadza na 10 eur a tu stoji v obchode 33 eur...budes objednavat aj inokedy? Lebo neviem ci budem mat dnes cas sa vyblaznit, ked zajtra odchadzame...

captainka
13. apr 2010

oki skusim kuki len ak by to mohlo byt aj zajtra to by bolo lepsie lebo budem musiet odist tak nebudem mat tolko casu...skor by som si vecer sadla k pc viac a pokuki lepsie
a ako to chce dat dopravit?

captainka
13. apr 2010

miska a neobjednava cez tu stranku http://minimode.co.uk ??? myslela som oblecko...

lucy ty myslis aku stranku?

michaela80
13. apr 2010

oki ja jej napisem ci sa to este da...ale aj tak skus vecer mrknut..

michaela80
13. apr 2010

no tam to oblecko ale objednala mi ho baba cez ktoru som brala krasne latkove plienocky...hodim link..

michaela80
13. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/6q40/bl...
alebo skus jej napisat ze ma odo mna tu stranku...nech ti objedna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre