♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
13. apr 2010

Avent sada vijde na amazon len 10e?dajte linky

lucy1990
13. apr 2010

Captainka ja myslim amazon.co.uk 🙂 napr. odsavacka Medela swing tam je za 60eur a tu stoji 150eur....brutalne ceny....

rubinka
13. apr 2010

Wow na páradna tá cena aventu a sterilizer majú za 23,66 takže za 36 eur môžte mať tú sadu aj so sterilizérom. 🙂

bihan
13. apr 2010

Vitajte vo svete, kde veci stoja polovicu z ceny, ako na prťavom Slovensku 😀 (ale vo Fr to nie je o nič lepšie).. preto rada nakupujem v UK 🙂

captainka
13. apr 2010

tak jej skusim napisat...alebo ked to nestihnem tak to mozem poriesit aj cez kamosku ktora zije v UK ...ale dakujem moc za tip...

lucy1990
13. apr 2010

Baby ja som uplne namakko z tych cien...je to mozne ze som to neobjavila skor? Dajte ma dole a povedzte mi kolko stoji postovne 😅

captainka
13. apr 2010

snad sa aj my raz dostaneme k nizsim cenam 🙂 aj ked pochybujem 😠 ze to bude tak skoro

silwietta
13. apr 2010

wow, tak tu avent sadu by som asi aj ja zobrala...sice planujem kojit, ale clovek nikdy nevie a zijde sa neskor na cajik a tak... a za tie prachy ... no nekup to 😎

denisocka
13. apr 2010

Miska,a to objednas na sk?

lucy1990
13. apr 2010

Ja zasa rozmyslam nad touto odsavackou http://www.amazon.co.uk/Medela-Swing-Electric-B... svagrinka si ju pred mesiacom kupila za 150 eur a nevie ju vynachvalit....a tiez je perfektna cena na nadobky Avent na odkladanie mlieka, tu stoja 2ks okolo 5 eur....http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF613-20...

lucy1990
13. apr 2010

No ja musim bezat, ale normalne mi je smutno 😅 este pridem...

silwietta
13. apr 2010

kurnik sopa, blbne mi net, prave teraz ked mam chut nakupovat...

bihan
13. apr 2010

no len s amazonom je občas problém v tom, že nie všetok tovar zabezpečuje priamo Amazon, ale tretia strana, ktorá má obmedzené zasielanie do zahraničia. Napr. TT fľašky sa cez amazon objednať na Slovensko nedajú.. teda aspoň nie tie, čo by som chcela.. ale potom je tu ešte ebay 😀

rubinka
13. apr 2010

Hm no zaujímave našla som tam štartovaciu sadu Avent aj za 33 eur 😕

http://www.amazon.co.uk/Avent-Newborn-Starter-K...

Aj sterilizer za 60uer miesto 23eur to akože aký je tam rozdiel, nechápem. Akurát som vyrozumela že v tej drahšej su tie flaše antikolikové.

michaela80
13. apr 2010

oki tak dajte vediet co chcete a mozme buduci tyzden objednat vsetko naraz... 😀 😀 😀
ja uz z TT mam co som chcela...cize toto uz neriesim...

michaela80
13. apr 2010

ja som si objednala len TT rucnu odsavacku kedze v tom som bola pri malom macher..prvy mesiac som len odsavala na nedonoseneckom mlieko kazde tri hodiny...a rychlejsie mi to islo iba rukami ...bez odsavaciek rucnych ci elektrickych...ale pre pripad som si to vzala...

bihan
13. apr 2010

Ja mám Avent ručnú odsávačku a bola som veľmi spokojná. Len fľaše chcem teraz iné 😀 Modré 😵

michaela80
13. apr 2010

v pohode to ide aj s rucnou no mne to akosi rychlejsie islo s rukami, lebo akosi mam zdedene po mame ze som jak dojka...v porodnici som sice svojho nemala ale na to aby som neprisla o laktaciu mi nosili troch cigancekoch na kojenie, ktorym maminy zdrhli po porode...moja mama nas kojila skoro 3 roky...

bihan
13. apr 2010

mňa to rukai bolelo a hlavne nemám problém so spúšťacím reflexom (teda skôr naopak 🙄 ) takže som odsávačku 5x stlačila a mala som plnú fľašu 😅 teda samozrejme obrazne, ale zabralo mi to ozaj len pár minút. 🙂

michaela80
13. apr 2010

mna to trosku aj bolelo s odsavckou predsa 8-9 krat denne odsavat mlieko cely mesiac je dost na tie prsia..predsa bbabo je setrnejsie...ja som tiez vedela do 10 minut mat aj 250 ml... a maly vtedy pil po 5-10 ml...cize ostatne islo do mliecnej banky.. 😀 😝

denisocka
13. apr 2010

Ja mam rucnu medelu harmony

bihan
13. apr 2010

Ja som zase po návrate z pôrodnice chvíľku odsávala a dávala z fľaše, lebo som mala tak dožužlané bradavky, že som myslela, že umriem pri každom priložení 😅

rubinka
13. apr 2010

Ja chcem tiež ručnú Aventku 🙂

denisocka
13. apr 2010

Akurat som sa chcela pochvalit,ze nemam vytok a dojdem na wc a uplne zelene ako sopel.a vyter urcite bude negat.

zica1
13. apr 2010

ahojte baby, viete mi poradit, ci je lepsi angel care alebo nanny? dakujem za radu

bihan
13. apr 2010

Angelcare slúži aj ako vysielačka, kým nanny je len monitor dychu.

zica1
13. apr 2010

dakujem bihan a vies ako su oboje na tom cenovo?

nikitka231
13. apr 2010

no ja som kupila medelu harmony aj s flaskami a cisto flasky z Aventu 😉 predtym som mala medelu ale klasicku piestovu uuu ma islo porazit!

januliatko1985
13. apr 2010

No som spat z poradne, babetko sa ma dobre, vrtelo sa ako dive, takze to pohlavie nam nozkami trosku zakrylo, no ale dr povedal, ze ASI dievcatko, takze ked to teraz do tretice povedal, tak ja uz ratam s princeznickou 😅 😵 a idem zase od va tyzdne tak hadam sa nam v plnej krase ukaze. robil mi utz asi 20min, bol to druhy lekar taky mlady , lebo moj ma dovolenku, tak vsetko dokladne pozeral, srdiecko, prsteky na rukach aj tu nosovu kosticku, stehienka meral,no presne vsetko sedi na den, tak sa tesim 🙂 ale z coho sa velmi netesim je to, ze to brusko mi stale tvrdne a sa mi zda, ze cim dalej tym viac, tak som mu to vravela, tak mam zvysit davku magne a kludovy rezim.krcok je tuhy a uzavrety len vravel, ze to z toho mi tvrdne, ze babetko je nizsie aj krcok ulozene zacina tlacit na porodne cesty, takze mam ma tkludovy rezim a ked to do tyzdna neprejde , co pochybujem, ze prejde, tak mam ist na kontrolu a normalne ma postrassil, ze mozem skonict v nemocnici, tak radsej budem doma a nebudem nic robit,aaaach.
a este malicke vazi asi tak 700gramov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre