♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
15. apr 2010

Kupila som si na cestu Maminu,je dnu flaska Lovi pre novorodenca

michaela80
15. apr 2010

tak moj vcerajsi zatah...0-3 mesiace

michaela80
15. apr 2010

podarilo sa mi kupit aj dvoje rovnake dupky - jedne 0-3 a druhe 3-6 mesiacov...

michaela80
15. apr 2010

a toto su 3-6 mesiacov...

pipi1211
15. apr 2010

dobre rano prajem....

my tiez uvazujeme nad takym lehatkom, mala som to aj pri momo a bolo to super 😉

inak som total chora, priedusky mam uplne v predli, upchaty nos a neuveritelna bolest usi ☹ ☹ ☹ idem asi zavolat obvodnej co mi poradi 😒

miciatko
15. apr 2010

Krásne ranko, no vidím že riešite meno Lukáš, ja mám jedného doma a keď som ho porodila na sále sa pýtal pôrodnik ako sa bude volať a ja že Lukáš a on že nech si to rozmyslím , lebo on ma tiež doma Lukáša a je to šinter jak vyšitý ale neverila som ale uverila časom 😀

Mne ráno sa tak točí hlava, aj včera to isté . Asi mám niečo z tlakom, dala som si kávu čo som nepila od začiatku tehu a uvidim i sa mi polepší .

evitkamalicka
15. apr 2010

my to lehatko mame este po Adamkovi

silwietta
15. apr 2010

Dobre ranko prajem....

Miska, no neuveritelny nakup zase si urobila... mas to este kam davat? Ja si neviem predstavit kde budem davat vsetky tie vecicky, uz teraz mam plno a to som este asi 4 tasky oblecka dala kamoske

miciatko
15. apr 2010

miska ake pekne oblečko

Babeny ten spaci vak od kolkeho mesiaca budete použivať, veď ja som uplne zabudla ako bude babo spinkat, predstavujem si že asi do 3 mesiacov v perinke prikryte dekou, alebo poradte . . ..

michaela80
15. apr 2010

no sak uz riesim komodu...len si ju musim vymysliet ako ju chcem a dat ju kamosovi urobit...lebo uz to mam v troch plnych velkych boxoch a to su len veci do 6 mesiacov...vcerajsi nakup uz nemam kde dat..
ale za tie peniaze to stoji...

rubinka
15. apr 2010

Ahojte 🙂

Miška pekné vecičky si nakúpila. O tom kresielku som uvažovala aj ja, mať to miesto tej deky s hrazdičkou, viac sa mi to páči.
Tie čo ste to mali, tie kresielka, dokedy vám v tom chceli deti byť?

denisocka
15. apr 2010

Moj tam nechcel byt,tak som ho predala.druhe bude mozno ine

bihan
15. apr 2010

Miciatko, spacie vaky sú od 0-6m, 6-12m atď. takže v pohode tam môžeš dávať mimi od narodenia, ak bude chladno.
Naša bude spať zo začiatku asi len v merino deke a potom vo vaku.

marija
15. apr 2010

Ahojte kocky.

Idem vas docitat.

Pipi vcera si nebola nahodou u detskeho ORL v Ruzinove? A tvoja Momo sa vesala na dvere 😀 inak, ak si to bola ty tak ty mas ake malinke brusko, ved na tebe ani nieje vidno, ze si tehu 😎 no jedine, ze si to nebola ty a ta baba nebola tehu 😲

marija
15. apr 2010

Miska a to je co za sekac??? V BA asi taky nemame vsak? 🙄

pipi1211
15. apr 2010

ahoj ano ano boli sme v ruzinove 🙂 a momo bola vcera ako sto certov a vesela sa vsade kde sa len dalo 😀 😀 😀 😀 a vy ste tam tiez boli?

pockaj ale tusim som ta videla akusi tehulku napravo od nas 🙂 mala si daky svetrik? taky bledsi.....

michaela80
15. apr 2010

ma to jedna Polka...ale fakt kupis tam veci uplne ako nove...niektore este s visackami za par centov....lenze uz mam z toho maniu... 😠 😠 😠

marija
15. apr 2010

Pipi ja som bola s malou u detskej na kontrole, kedze 3 dni od prepustia z nemocnice sa tam musime hlasit. A ano mala som svetrik ale tmavo fialovy 😀 a bola som napravo od teba 😉 a vy ste co boli? Mala ti ani neplakala, vysla odtial uplne v pohode a moja uz v aute plakala ked zistila kde sme... uz to tam pozna...

pipi1211
15. apr 2010

no zatial nezazila ziadny sok u doktorov a vzdy od nich nieco dostane tak to sa jej lubi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my sme museli behat tento tyzden po doktoroch lebo mala ma ze vraj alergiu 😒 tak sme boli u obvodnej, ocnej a vcera u toho Stanka a kazdy dr potvrdil alergiu... lenze ako sme tak behali po poliklinikach a ambulanciach taksom z toho ja ochorela 😠 😠 😠 😠

inak vy ste z ktorej casti ba? 🙂

denisocka
15. apr 2010

No,pipi si pupok ukryva pred ucitelkami Ms

pipi1211
15. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miciatko
15. apr 2010

aha ich ako sa spoznali i keď nie hneď 😀

marija
15. apr 2010

Pipi my sme z Race, pred dvomi rokmi som sa prestahovala z Petrzalky 😀 ale mame vyborny lekarku prave v Ruzinove tak od nej nechcem ani za svet odist to si radsej pocestujem. No moja sa lekarov boji jak cert kriza uz od malicka. Inak ty sa ani skryvat nemusis, na tebe to vidno nieje 😀

peta131
15. apr 2010

Dobre ranko tak ja akurat ranajkujem 😀

Miska tak dalo by sa to cez teba objednat z toho amazonu??? inak super ulovky si zase kupila ved ty uz mas tolko tych veciciek 😵 my tu tiez nemame taky sekac a ani neviem ci tu vobec nejaky sekac mame 😀

my lehatko kupovat nebudeme ja som kupila detsku stolicku na krmenie od Chicco ktora je uz od narodenia da sa polohovat a najprv sluzi ako lehatko pre mimi a potom ako stolicka na papanie takze to mame take 2v1 😀

ja dnes idem na alergologiu lebo uz sa mi alergia zacina prejavovat naplno 🙄 zacinam citit priedusky kaslem, oci mi slzia, z nosa vodicka tecie...som si myslela ze sa tomu tento rok vyhnem lebo minuly rok som mala pokoj 😖

boze baby a aku ja som mala hroznu noc 🙄 som poobede zjedla cely sacok sladkych pukancov a v noci som myslela ze mi creva roztrha 🙄 😝 len som sa budila co ma creva tlacili co som ich mala plne vzduchu 😝

pipi1211
15. apr 2010

no mne strasne vela ludi z konika pise ako ma niekde videli 😀 no clovek sa nikde neukryje 😀 😀 😀 😀 😀 to len ja som vzdy taka slepa ze nikdy nikoho nevidim 😀 😅

pipi1211
15. apr 2010

peti no presne toto ma nasa momo kasle, slzi a aj voda z nosa jej isla 😒 a to mas na co alergiu? lebo nam povedali ze ma asi alergiu na jar....

a ta stolicka 2v1 je aka? co za znacku?

michaela80
15. apr 2010

Peti asi v stredu budem objednavat...tak si popozerajte ci nieco chcete..
ja som tu stolicku plabnovala kupit ale uz mam dve vysoke po malom tak keby mm videl tretiu tak uz by ten infarkt asi fakt dostal...lehatko bolo mensie zlo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
15. apr 2010

mari ake sme sa uz teda stretli tak by sme sa mohli stretnut aj planovane nie? 🙂

bihan
15. apr 2010

Ja chcem obom detvákom kúpiť rastúce stoličky. Teraz mám len plastovú, čo sa pripevňuje na normálnu stoličku a bohato nám to stačilo. A fakt, že si tam už asi pol roka vie vyliezť malá sama je na nezaplatenie. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre