♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
15. apr 2010

Pipi, si proste neprehliadnuteľná 😀

pipi1211
15. apr 2010

no ta stolicka nema chybu boze ja ju chcem 😀

peta131
15. apr 2010

miska tak ja si popozeram a urcite si nieco objednam 😉

pipi hej mam alergiu no da sa povedat na jar...na pele, travy a vsetko to svinstvo co teraz vonku kvitne...a bola si z momo u alergologicky? lebo to sa robia testy a tam presne vyjde ze na co presne je alergicka...

tu je link na tu stolicku 😉
http://www.hrajko.sk/detska-stolicka-chicco-pol...

ale da sa zohnat aj lacnejsie len treba popozerat ja som sem hodila prvy link ktory som nasla 😉 lebo mi sme ju kupovali na tej vystave pre deti co sme boli v Brne...a tam nas vysla 4 100,-Kc
inak ma ju kamaratka a velmi si ju chvali...aj mne sa lubila preto ze babatko je vysoko a pekne na vsetko vidi 😉

bihan
15. apr 2010

😀 tak aj ja hodím moju vybranú... je cca do 10 kíl, nemá pultík, aby bolo mimčo celý čas so zvyškom rodiny pri stole. Osobne uprednostňujem (kým to ide) na domáce zariadenie prírodné materiály, takže u nás by ani najsamlepšia plastová stolička nemala šancu. 🙂
http://www.mytoys.de/Hauck-Treppen-Hochstuhl-Al...

captainka
15. apr 2010

pekne stolicky kocky 🙂 ja stolicku neriesim, dostali sme od kolegyne z masivu tak sa tesim ze nieco nemusim kupovat 😎

rubinka
15. apr 2010

Mne sa páči takáto 🙂

evitkamalicka
15. apr 2010

my mame aj stolicku po Adamkovi, tiez polohovaciu

pipi1211
15. apr 2010

no u tej alergologicky smeeste neboli.... zajtra idem s malou k obvodnej odniest vysledky tak nas asi posle.
baby a co to idete objednavat?

didulka85
15. apr 2010

Vy mate vsetky uz kupene stolicky? Odkedy chcete dieta do toho davat?

rubinka
15. apr 2010

Ja ešte kúpenú nemám, začnem ho tam dávať ked mu budem dávať prvé príkrmy, lebo tiež je taka polohovacia. 🙂

bihan
15. apr 2010

Didulka, ja budem objednávať stoličky niekedy na jeseň po sťahovaní, ale vybrané sú už dávno 🙂

evitkamalicka
15. apr 2010

aj ja som ho zacala davat ked sme zacali s prikrmami cize od ukonceneho 4. mesiaca, kedze nebol kojeny

captainka
15. apr 2010

ja by som tak skoro nekupovala stolicku ale tym ze sme ju dostali ako dar, tak ju mam...uvidim kedy zacnem davat do nej, je na viac rokov...takze sa zide aj pre druhe keby bolo

michaela80
15. apr 2010

bihan hod link na stolicky co si vybrala..

michaela80
15. apr 2010

bihan nieco podobne mam aj ja ale da sa to este pretocit a je z toho stolicka a stolcek...maly si v tom mozno do troch rokoch kreslil staval..atd...

abbey1
15. apr 2010

Ahojte.Ja sa bojím ešte riešiť tieto doplnkové veci,pretože vždy niečo prinesú rodinka,kámoši a klienti.Tak som pred jednou študentkou spomenula kolísku a o týždeň mi volá,že mi ju vezie.

bihan
15. apr 2010

Miška, mne sa tie klasické, ako boli na za našich čias veľmi nepáčia, lebo zaberajú veľa miesta 😀 Stolček so stolíkom sme kúpili osobitne, ale na týchto rastúcich sa mi veľmi páči, že sa vlastne dajú použiť, kým sa nezničia a výška sa nastavuje podľa toho, ako detváky rastú.. a keďže budeme potrebovať zariadiť vlastne celú kuchyňu, tak toto mi príde ako najrozumnejšie riešenie.

captainka
15. apr 2010

abbey ty koky ti sa mas...ze studentky ti donesu 🙂 🙂 🙂 xixi suepr aspon nemusis kupovat...

abbey1
15. apr 2010

A zajtra ma berú do Blavy do divadla na babskú jazdu.Sa teším,že sa vyvenčím.Len o tom ešte nevie dcéra.

bihan
15. apr 2010

haha.. tak kolísku mi radšej ani nespomínajte 😀 Keď som čakala Sáru, tak som sa sekla (zase na eBayi 🙂) a miesto setu do postieľky (hniezdo, baldachýn a deka) som si vydražila set do kolísky a doteraz mi leží doma, lebo som sa nemala k tomu, aby som ho nafotila a šupla na net 😅

captainka
15. apr 2010

bihan tak to je aka smola ☹ preto ja radsej nedrazim 😀

abbey ved muz postrazi 😉 treba si to uzit ked neni maly cloviecik este na svete...potom to bude horsie

abbey1
15. apr 2010

Tak hoď foto,možno kúpime.Alebo plánuješ teraz dokúpiť kolísku?Ja som vždy túžila mať kolísku,ale ani pri jednom som ju nekúpila,pretože naše dietky nevyužívajú ani postieľku.A keďže toto je už posledná radosť materská,som rada,že to máme na parádu doma.Ale aj tá známa tvrdila,že v nej malú len nafotili.Ja ju dám do obývačky,keďže tam sme väčšinu dňa a postieľku do spálne.

bihan
15. apr 2010

nie nie, po kolíske netúži, ale poštovné z Fr by bolo asi drahšie ako celá sada 😀

Captainka, na chybách sa človek učí... odvtedy sa mi nič podobné nestalo 😀

abbey1
15. apr 2010

Manžel postráži,o to pokoj,ale Sabi je taká sebecká mrška a má pocit,že mama je len jej.Ale ona chodí z párty na párty ku kámoškám.Teraz čaká párty nás,pretože v sobotu má Sabi 10rokov.Ale našťastie vždy robíme oslavu pre spolužiakov mimo domu.Tak sa vyhýbam najväčšiemu chaosu.

januliatko1985
15. apr 2010

pekne predpoludnie. my tu stolicku zatial neriesime, budeme vtedy ak to bude aktualne a bratranec ma dvojcata, tak oni maju dve take skladacie, ze ked bude vacsie si tam moze kreslit , tak sa spolieham, ze nam jednu pozicia 😅 a ma dve dievcatka tak aj nejake tie vecicky od nich zdedime, tak zatial velmi nekupujem, len neutralne. a uz sme objednali postielocku aj supravicku avent-sterilizator, odsavacka, flasky:
http://www.bocianbaby.sk/index.php?s=detail&id=...

http://www.bocianbaby.sk/index.php?s=detail&id=...

abbey1
15. apr 2010

Tak ja sa lúčim.Idem na nákup a po Sabi do školy.Prajem pekný deň.

rubinka
15. apr 2010

Maj sa Abbey 🙂

Januliatko pekné vecičky si nakúpila 😉 Takú Avent sadu by som brala aj ja, len je sakra drahá 😒

denisocka
15. apr 2010

Tak baby,slabo ste drzarli palce. V labaku maju novu metodu na vys.D dimerov,tak hodnota vyskocila tak,ze som vyfasovala 3x tyz.Heparin do ramena.hrozi mi tromboza,tak pre dobro Tobiasa to pretrpim.muz je uz zufaly,bude ma dobat. Tak a este ma caka ta gynda

rubinka
15. apr 2010

Deni to mi je ľúto. 😖

captainka
15. apr 2010

deni ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre