♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
20. apr 2010

to aj ja mávam strašné sny, ani jednu noc si neoddýchnem, túto noc sa mi snívalo s drahého matkou 😖 , brrr radšej na to ani nemyslieť, predtým taé hlúposti že ľudia sa topili v rieke a že som im aj pomôcť chcela ale silný prúd ich stiahol, potom že ma chcel milý zavraždiť že vyšiel z domu nejaého s obrovským nožom a lopatou, že ma už rovno aj zakope, no strašné a to od začiatku tehu mám.

kamajka
20. apr 2010

Deni ja si nemyslím že tuniak s fazuľou a kukuričkami by to nmohol spôsobiť... to bude skôr dáka infekcia.

marija
20. apr 2010

Deni a nemas uz teraz aj mikozu k tomu? Ako ja milujem stiplave, ale nikdy ma z toho nepalila suska 😀 a kedy ides opat do poradne?

denisocka
20. apr 2010

jaj baby,sak sa vystriekavam od spodu rano/večer Rosalingom,tak nechapem.!!! či mi ta latka v tom zmyla pošvovu floru? ja FAKT NEVIEM. ALE VčERA SOM AJ MENEJ PILA,TAK AJ MOč BOL "SILNEJšIô ,NO JA NEVIEM...A čO SA TýKA MYKOZI,TAK MA NIč NESVRBI ..uj,velke pismenka

denisocka
20. apr 2010

no zaujimave,teraz som našla toto - http://www.zdravie.sk/sz/510/t852131/p1/rosalgi...

marija
20. apr 2010

hm... ale len tak to asi nesvrbi ci? No ved uvidis, az to neprejde radsej nech ta pozrie lekar. A to si naco brala ten Rosalingom?

denisocka
20. apr 2010

vyberam par postrehov :
všeobecne výplachy pošvy môžu narobiť viac škody ako osohu, mne rosalgin vždy navodil pálenie v pošve a nevyriešil problém :(

baby preto mnohe mate problemy po uzivani Rosalginu, lebo po vyplachu treba nasledne pouzit aspon 3-4 dni aj cipky na obnovenie vaginalnej flory!!!

gynekolog mi to vysvetloval: "ano, Rosalgin je dobry , zaberie, vylieci posvu niekedy aj od bakterii an ktore by bolo treba antibiotika, ale..vyhubi aj to dobre co v posve ma zostat.." a preot tie cipky...uz somtu o otm daval temu davnejsie a upozornovala baby na to ale akurat tak ste sa mi s prepacenim vysrali precitat si to a len ste ma zdzubali!

mam tiez skusenosti s rosalginom na taku domacu rychlopomoc len to fakt vo vynimocnych pripadoch tym ze sa zbavite bakterii ci vytokov stracate aj tie obranujuce bakterie a okamzite ste nachylnejsie na hocktory virus tak ako pisala monika treba si hned nasadit cipky..len zas zaujimave je ze preco vam to nepovedia v lekarni ja som sa to tam tiez nedozvedela..

denisocka
20. apr 2010

mna to nesvbi Marija,mna pošva , teda okolie a vchod páli jakeby som si to potrela čili papričkou

marija
20. apr 2010

precitala som si to... no skoda, ze si to nenasla este pred tym...to by asi pomohlo viac.

marija
20. apr 2010

no a mas tu pokozku aj suchu a popraskanu?

kamajka
20. apr 2010

ste tu výbavičky pridávali tak ja som tiež niečo pofotila, niečo je ešte aj po deťoch.
klasika 🙂 až ako mi to nahráva ta pozerám že toho moc ešte nemám 😀
no dnesa sa pôjde na nejaký záťah asi.

denisocka
20. apr 2010

presne tak marija,a ja som ešte hlupa pitka kupila 10 sačkove balnie a nie 6 sačkove

kamajka
20. apr 2010

a toto kúpil drahý, vraj slabučko-fialkové 😀
fakt sú všetci chlapi farboslepí?

marija
20. apr 2010

Deni 😀 moj celkom dobre rozoznava farby ale to je asi tym, ze je tlaciar, tam keby sa sekol vo farbe asi by to dobre nedopadlo 😝 a do poradne ides kedy?

Kamajka ja som potriedila veci pomalej a mam ich tolko, ze asi ani druhe babo to neoblecie vsetko raz 😀 takze ja zatial oblecenie nekupujem ziadne, zameriavam sa na nabytok a potrebujem vanicku, inak len drogeriu a to je tak vsetko.

marija
20. apr 2010

To s tou farbou patrilo k tomu co si napisala ty Kamajka, som to cele supla do jedneho riadku 😎 no ale rozumieme si 😀

didulka85
20. apr 2010

Dobre ranko!
Dnes sa chystam na 3D, tak drzte palce, nech sa mi predvedie v plnej krase...

kamajka
20. apr 2010

jasné rozumieme si 🙂

didulka držím palce 🙂 ja sa zatiaľ echystám na 3D, čakám na daňový bonus 😀

ozaj neviete či to už môže tento mesiac prísť, keď daňové podal bývalý vo februári?

nikitka231
20. apr 2010

kamajka ...a tu zavinovacku budes v auguste ja pouzivat ci ako ??ja stale neviem ci ju mam kupit alebo nemam 😕
kocky tak vy idete kupovat tu zavinovacku ci nie??

denisocka
20. apr 2010

😀 ja činam čo ma rosalgin s farbou na tlačenie a tvojim mm

rubinka
20. apr 2010

Ikulka ja sa už tiež musím zafarbiť lebo pol hlavy mám odrastenej, Má pôvodne tmavé vlasy a farbím na plavé takže tiež to dosť vidno a vyzerám dosť desne. Mne tiež hovorili že by som nemala, sakra 😖

Silwieta gratulujem k chlapčekovi. 😉

Didulka jasné držíme palčeky, nech máš krásny zážitok 🙂

marija
20. apr 2010

Didu a kam ides? Do Gyn Fivu? Ja idem zajtra, uz sa neviem dockat 😀

Ja mam doma tiez zavinovacku po malej, ona bola januarove babo, ale bola v nej asi az raz 😀 takze pochybujem, ze teraz by som ju pouzivala pri druhej malej ked bude letne babo a uz take 3 mesacne babo sa da krasne chytit na rucicky aj bez zavinovacky.

Deni 😀 no, to by bola kombinacia co?

marija
20. apr 2010

Rubinka a povedali ti ze by si nemala farbit vlasy "preco"? ako pisem, dvakrat som farbila, aj pri malej som si farbila asi 3krat za cele tehu a v pohode.

kamajka
20. apr 2010

niki ak bude pršať ta aj áno, ja mám termín koncom augusta, takže september október ešte bude drobče drobný a vojde sa do toho. a keď nevyužijem ta nevyužijem, dve sestry mám ešte a tie nemajú ešte decká 😅

rubinka
20. apr 2010

Marija, ale švagriná do mňa hustila že nesmiem lebo ohrozím dieťa 😕 ja mám takô 10 minútovú farbu ale neviem či tam neni aj amoniak ta sa bojím teraz.

didulka85
20. apr 2010

Ano, idem do Gyn fivu. Tesim sa...
Manzel vcera kupil princeznicke nove saty...

nikitka231
20. apr 2010

no ja si neviem predstavit ze v auguste ked budu vysoke teploty tak mimi obleciem a este ho dam do zavinovacky..ja som mala decembrove mimi...ale toto ako ozaj neviem ...malo by byt v pevnom na zaciatku ale len aby sa potom neprehrialo 😖

michaela80
20. apr 2010

niki ja zavinovacku urcite neplanujem kedze uz z porodnice pojde v autosedacke - no v matrixe...
a rozmyslam este o tomto..ze pre istotu mat letnu deku do autosedacky
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000S5UJH6/r...

rubinka
20. apr 2010

Ja zavinovačku do autosedačky zatiaľ neplánujem aspoň nie kvôli pôrodnici, cesta domov nám bude trvať pár minút a predpokladám že v auguste postačí obyčajná deka.

bihan
20. apr 2010

Juhú, tehu cukrovka negatívna 🙂

Zavinovačku, takú klasickú, kupovať nebudem, mám doma zavinovaciu deku z merina na spanie a do autosedačky máme Red Castle zavinku ešte po Sáre.

denisocka
20. apr 2010

bihan,gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre