♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

didulka85
27. apr 2010

Zeytin jasne, ze dam vediet... Ta kamoska je sestricka a vybrala si Ruzinov. Zevraj je to to najlepsie v BA.

ma.jus.ka
27. apr 2010

zeytin - čo ja viem, že prečo s mamou...no nechcem tam byť sama ani za svet, lebo nemám rada doktorov a vôbec im neverím, tak dúfam, že keď tam nebudem sama, že budú "lepší" alebo ako to nazvať... no a aj svokra sa ponúkla, ale tak ja radšej mamu ako svokru...sestra by chcela ísť, ale bude v zahraničí, tak nemám veľmi na výber. Ale aj tak budem najradšej, keď tam bude mm so mnou 🙂

rubinka
27. apr 2010

Podľa mňa je hlavne aby si tam nebola sama, to by som ja nechcela.

zuzannas
27. apr 2010

Podla mna velmi psychike pomoze pri porode ked je pri rodicke niekto blizky..pri mne bol drahy a bola som rada a aj on bol velmi rad, ze bol pri tom..je to nezabudnutelny zazitok tak ako pre bududcu mamicku, tak aj pre otecka..drahy si to nevie vynachvalit, ze tam bol 😵 ja zase z toho dovodu, ze ich tam vsetkych spacifikoval ked uz som isla rodit. (2 doba porodna).. 😀 (cast prave kukala na superstar a druha bola pri druhom porode, takze som/sme tam bola uuplne sami akeby tam nebol on, tak neviem neviem..)

zeytin
27. apr 2010

To hej, ani ja by som nechcela byt sama, ale ked nad tym tak rozmyslam, neviem koho by som chcela, keby mm nemohol byt... Mozno keby som mala starsiu sestru.... ale ja mam iba mladsie... Fakt neviem. Dufam, ze mm bude vtedy tu a nie na sluzobke 😒 Aj teraz ide na tyzden prec, aj ked viem, ze je vsetko vporiadku, ze sa rodit nechystam, aj tam mam z toho taky blby pocit...
Maji - jasne, ze lepsia mama ako svokrusa... aj ked nic proti svokre nemam, ale to by som fakt nechcela.

denisocka
27. apr 2010

Baby,objednala som nakoniec kresielko fisher price do 18kg od ruky z mmb,mam usetrene 25€ a ucel splni tiez

rubinka
27. apr 2010

Ktoré?

denisocka
27. apr 2010

Nesom na pc. Take kresielko modre,co ma zebrovu hrazdicku s hrackami

zeytin
27. apr 2010

Sme sa prave rozhodli, ze nejdeme kupovat drevenu postielku, ale iba cestovnu... 🙂

denisocka
27. apr 2010

Kamoska taku ma a fungovali s nou ako z drevenou

denisocka
27. apr 2010

Nam niekto vypol elekriku,asi Spp,tak som len na mobile a baterka kape

didulka85
27. apr 2010

My sme doniesli drevenu postielku, v ktorej som bola ja, sesternice a bratranci... Je taka malicka do troch mesiacov, ale krasna... Skoda, ze ju nemam cim odfotit. 😒

denisocka
27. apr 2010

rubinka,toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8393003&tab=1

chcela som nove v týchto farbách http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7520987&tab=1 ale urobim sa farboslepa a ušetrím aspon

marija
27. apr 2010

kocky nepoznate niekto nejakeho dobreho lekara homeopata v BA alebo okoli??? By som neverila, ze to bude taky problem sa k niekomu dostat...teda aspon k nejakemu konkretnemu menu sa dostat 🙄

didulka85
27. apr 2010

Marija my sme zhanali akupunkturistu a ked sme nasli, tak povedal, ze ma na rok a pol vsetky terminy plne, ale moze nas dat do poradovnika. 😀

peta131
27. apr 2010

marija nejaky homeopat dokonca tam ma ambulanciu je BA v tej budove ako je Gyn-fiv na prizemi hned ako sa vojde do budovy tak na lavo aspon mi ked sme chodili do Gyn-fivu tam bol 😖 a moja znama chodi do BA tiez k nejakemu dobremu homeopatovi velmi si ho chvalia chodi k nemu s 9 rocnym syncekom mal nejake psychicke problemy a normalne mu ta liecba zabera 😉 ak chces mozem sa ti popytat na meno a na tel. cislo 😉

moj mm bude tiez pri porode, velmi sa tesi 😵 ja si zase neviem predstavit ze by som mala pri porode niekoho ineho nez mm 😖 jasne keby sa mu nedalo tak to je ine ale podla mna je to najkrajsie ked je tam mm ved predsa prichadza na svet nase spolocne dieta 😵

ja uz druhu noc nemozem dobre spat ani zaspat sa mi neda a potom sa stale budim co chodim na wecko a co maly kope, si nejako poslednu dobu zvykol riadne kopat ked zaspavam a v noci...ale uz su to neni len take pekne kopanceky uz ma to zacina aj riadne boliet 😅 ale potvorka len v noci cez den su to len take stuchanceky a prevalovanie...

carmenn323
27. apr 2010

Ahojte babulky,tak som bola rano na 8 na glukozu brali mi krv zo zili potom som to vypila a za 2hod mi brali krv z prsta dalo sa to v poho vydrzat,bolo fajn ze som tam nemusela tie 2 hod sediet 🙂 tak,ze som sla do mesta minat 😀

silwietta
27. apr 2010

ahojte, ja som tu len na skok, zajtra v noci odchadzame na dva tyzdne k nasim, sa uz tesim 😵

silwietta
27. apr 2010

ahojte, ja som tu len na skok, zajtra v noci odchadzame na dva tyzdne k nasim, sa uz tesim 😵

carmenn323
27. apr 2010

co sa tyka porodu tak moj mm chce ist velmi sa tesi len som zvedava ci bude taky hrdina v den D 😀

iwonita
27. apr 2010

carmenn323 :
medzitym ako ti zobrali krv druhykrat, tak si nemohla jest, ze ? ja idem na test buduci tyzden , tak chcem vediet ako dlho budem nalacno

michaela80
27. apr 2010

mne brali z prsta tri krat a ziadne wc ani jedlo kym ma tretikrat nepichli...ale ta gebuzina ma celkom zasytila

carmenn323
27. apr 2010

iwonita tie dve 2 h sa nemoze jest ale mohla som pit mineralku 😉 dalo sa to v pohode vydrzat a ta glukoza no brutal sladke fuu 😝

carmenn323
27. apr 2010

tiez som nebola vobec hladna co som sa cudovala no bola som brutal presladena 😝

ikulka
27. apr 2010

ahojky tak aj ja mám glukozu za sebou. sranda ako to každá dr robí inak. ja osm napr musela 75g glukozy rozmiešať v 3dcl vody doma o 5,30 vypiť a do 7,30 byť u dr a tam mi vzala zo žily krv. medzi tým som nesmela jesť ani piť dokonca mi aj manuálnu námahu zakázala vyslovene sa pýtala či ma autom dovezu....
ja som pri porode mala manžela a myslím, že ak to na nejakého chlapa zaposobí negatívne tak presne ako písala bihan asi nieje uplne ok....ved napr moj pri tom porode nič nevidel bol stáel pri mojej hlave a držal ma za ruku chudák ešte mesiac ho bolela čo som mu ju skoro rozmliaždila, ale neviem ako by som to bez neho zvládla...chcela by osm aby šiel aj teraz....

lucy1990
27. apr 2010

Ahojte, tak ja som taka unavena, pobehali sme snad vsetky detske obchody v BA k tomu este ikea, kika a tesco 😅 sme zacali o 13tej a skoncili o 20.00...este som teraz varila 🙂 ale uz dost, idem si vylozit nohy a oddychovat.

denisocka
27. apr 2010

Jaj,a co pekne ste kupili

lucy1990
27. apr 2010

Jaj deni, kopu veci 😅

evitkamalicka
27. apr 2010

ja som uz konecne tiez dnes kupila prve vecicky

lucy1990
27. apr 2010

Jeej evit, to je chutnucke velmi 🙂 ja uz vecicky ani nepozeram, lebo ich mam plny suflik, teraz som pozerala prebalovacie pulty, madrace do postielky, spacie vaky, deky, uteraciky, atd atd...

evitkamalicka
27. apr 2010

dakujem, aj muzikovi sa to velmi pacilo tak sme vybrali spolu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre