♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
3. máj 2010

veru chory chlap je cista katastrofa, ked ma nadchu sa tvari jak keby zomieral

denisocka
3. máj 2010

mala by si s tým didul čosi robiť,kým je ešte čas,lebo ak sa narodi bábo,tak čo si počneš s dvoma deckami? 😝

tretulka
3. máj 2010

denisocka 😀 , dik za tip
evitka, tak to mas 100% pravdu, chory chlap hotova katstrofa
didulka, pevne nervy 😉

lucy1990
3. máj 2010

Deni, je to babyvak, da sa vyuzit tak do 9 kg, ja pocitam ze do tych 7 mesiacov bude uplne stacit... 🙂

rubinka
3. máj 2010

Ja našťastie taký problém nemám môj sa nepremazuje 😀 Aj teraz bol dosť chorý, kus to vyležal a ked mu bolo lepšie tak šiel robiť do záhradky. On nerád len tak nečinne vylihuje.

lulusha
3. máj 2010

caute baby!

miska, drz sa, zelam ti, aby ta skoro pustili, doma je predsa len doma...

didul, ved vies, aki su chlapi 😀 ked su chori, tak sa zruti cely svet 😉

my sme vcera boli na tom 4D v Inchebe...baby, maly bol uuuuuzasny 🙂 🙂 🙂 v jednom kuse otvaral ustocka ako rybka 😀 doktorka sa smiala, ze asi je hladny alebo smadny 🙂 strasne zlaty bol... a normalne, na fotke vyzera ako moj svokor 😀 tak som sa smiala, ze veru nezaprie, do ktorej rodiny sa narodi 🙂 len akurat po prichode domov sme zistili, ze CD, kde mali byt fotky je uplne prazdne 😠 takze mame iba DVD s filmom a tri vytlacene obrazky...ale uz som reklamovala, tak snad s tym nieco poriesia...

aj sme co-to kupili, odsavacku Avent mali s 15% zlavou, aj monitor dychu mali s 30% zlavou, tak sa vytesujeme...aj nejake oblecko, ved dam hore fotky 🙂

lucy1990
3. máj 2010

Len pre ilustraciu, vyzera takto 🙂

mywiel
3. máj 2010

lulusha to body je dobré to ked pojde manzel na prechadzku s malym sam von? 😅 😀 😝

denisocka
3. máj 2010

už som sa zlakla lucy,že máš tento ,ale značku si písala inu http://www.najmama.sk/clanok/224663/nebezpecne-...

mywiel
3. máj 2010

Ja mam radsej satku ako tieto vaky, je to fakt len pre malé miminka na zaciatku potom to uz vela vazi a blbo sa to nosi... 😕

denisocka
3. máj 2010

sranda, prečo sa tak isto vola aj bihanin fusak ? http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

denisocka
3. máj 2010

no,tak ty máš predsa iny nazov 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4946533 aLE šAK čO,BUNKER JAK BUNKER

lucy1990
3. máj 2010

Ja som zasa za vak, pretoze to len zacvaknem a idem, pri mojom muzovi musim byt vzdy hned vychystana sa mi to hodi 🙂 a osobne neviem prist satke na chut, byt poviazana po celom tele to nie je pre mna...no a hovorim, uplne mi staci ked ho vyuzijem do 6-7 mesiacov, aj tak by som ju uz potom nenosila, uz bude tazka...

lucy1990
3. máj 2010

Jeej, vidis deni, tak som sa pomylila, je to shelter 🙂

bihan
3. máj 2010

Baby vak vôbec neodporúčam, a ešte menej takého "ležacieho" typu, dosť nepraktické a nepohodlné, max. použitie prvé dva mesiace (za predpokladu, že je dieťa kolískové), ak sa v tom nedá dieťa nosiť vo vzpriamenej polohe.

Deni, značka rovnaká, typ iný 😀

denisocka
3. máj 2010

neboj lucy,ak bude babo na svete a skuiš šatku,možno zmeníš nazor . ja som mala taky nazor tiež,skoro som objednala vak -taky obyčko, fuuuuj ešte že ma osvietilo

lucy1990
3. máj 2010

No a vynikajuce je, ze plni aj ulohu fusaku, a da sa pouzit aj do autosedacky 🙂

lucy1990
3. máj 2010

Ja si stojim za svojim 😉

bihan
3. máj 2010

no, teraz ho asi nevrátiš, keď ho už máš doma, ale potom, keď budeš nadávať, aké je to nepraktické, ťažké a pre dieťa nepohodlné, tak si na mňa spomeň 😉

denisocka
3. máj 2010

aj na mna nech si spomenie 😀

lucy1990
3. máj 2010

Bihan, pisala som, ze pani mi ho poslala na vyskusanie, ze zaplatim potom a ak sa mi nelubi, tak jej ho poslem naspat 😉

rubinka
3. máj 2010

Lucy a to tá pani bude čakať celé mesiace kým zaplatíš? 😕

marija
3. máj 2010

Lucy dakujem, snad sa ukaze 😀 som zvedava na vas zajtra!

Kocky dakujem za pochvalu 😉

denisocka
3. máj 2010

jáj,a to máš používany? no aj tak nezistíš či to vyhovuje,kým si don nedáš svoje babatko

bihan
3. máj 2010

pozitívna aj negatívna reakcia. 😉 nenašla som viac referencii, ale na babyvak ich je milión a tých lichotivých máličko. Nechcem buzerovať, len mám toho odnosené trošku viac a vo viacerých nosítkach. 🙂

januliatko1985
3. máj 2010

Pekne predpoludnie, ta som vas konecne od piatku docitala, dalo to zabrat 😕

od piatku som si uvzivala slniecko a volne chvile s mm, tak som tu ani nepachla.

miska, drzim ti siilno palce, nech tam malicka este vydrzii, ved am este kopu casu.

citam, ze vela z nas ma tento tyzden 3D, tak sa tesim na fotecky, co popridavame 😉

a krce aj ja chytam poslednu dobu ale len v noci, a ked dlho chodim, inac je to v poriadku. inac dnes som straasne zle spala, sla som spat s bolestou hlavy a rano sa zobudim a bolela furt, porazi to , ale uz je dobre, chvalabohu.

lucy1990
3. máj 2010

Rubi nie, mam moznost odskusat si ho na mojom skoro 2-mesacnom krsniatku. Bihan, podla mna, je to tak ako so satkou. Niekto s tym proste vie zaobchadzat a niekto nie. Ved uvidim, ale za tu cenu ako ho kupim ho mozem hocikedy predat.

rubinka
3. máj 2010

Jáj som to prehliadla že na krsniatku budeš skúšať. 🙂

bihan
3. máj 2010

Skús na krstniatku a uvidíš 😉 Babyvak doma mám, používali sme ho celkom dosť, ale až na sediace dieťa (a tento sa tak využiť nedá), kým som nekúpila ring-sling, ver mi, že používať ho viem veľmi dobre. Ide o tvoj komfort nosenia, tenký pruh na jednom pleci je veľmi nepohodlný už pri 4kg, keď to má byť na dlhšie ako 15min, ale hovorím, to uvidíš sama.. fusaky do sedačky sa dajú kúpiť aj lacnejšie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre