♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
11. máj 2010

petka,zašiť sa to da,ale je to v mieste kde tlači ta doska,že je to akoby nosny šev

denisocka
11. máj 2010

snehu,v DM 3ks malých 7€ ? dobre chápem? to vezmem, beztak mi treba 3ks obrazkových pod hlabvu,tak buduu farebne

snehulienka24
11. máj 2010

no ty kokso, aka dura, to co za trubku??? 🙄

snehulienka24
11. máj 2010

ano denis, presne tak... 🙂

peta131
11. máj 2010

su fakt super tie bambusove plienocky oplati sa kupit 😉 😉 ja som ich dnes nekupovala lebo velice som sa vybrala do mesta na nakupy a az na namesti som zistila ze som si zabudla penazenku 🙄 tak som len popozerala obchody a isla domov...tak hned zajtra ich idem aj ja kupit lebo dnes uz sa mi nechceko znova trepat do mesta...
snehu aj u nas maju biele a este aj oranzove tie sa mi tiez lubili...

peta131
11. máj 2010

baby a ktore plienocky su lepsie Huggies ci pampers???? lebo tie som tiez dnes obzerala a ze ktore su lepsie do porodnice...

denisocka
11. máj 2010

maly sa v tom hojda ,teší ,ja som už zo zadu odstrihla take papierove pokrčene čo tam vyselo - take že warning v milion jazykoch

peta131
11. máj 2010

deni tak jej vrat to lehatko to ked je diera na takom mieste tak to sa bude trhat stale ked uz bude maly tazsi...

denisocka
11. máj 2010

peťa,do porodnice som kupila v Hypernove v akcii / a ešte je stale tuším / pampers sleep and play 70ks za 6.9€ - vyjde na 3sk kus . to je bezkonkurenčna cena . vzala som posledne 5baliky tuším 3-6kg , a potom pojdem na DM babylove plienky, vyjdnu najlacnejšie . rataj tých 7pliekok denne

evitkamalicka
11. máj 2010

ja beriem do porodky pampers, ale inac som ich pri Adamkovi pouzivala len tusim do 3. mesiacov, lebo sa mi moc neosvedcili, najlepsie su pre nas bud plienocky z Lidlu alebo Kauflandu, ale kazde babatko je ine tak si musis odskusat sama

evitkamalicka
11. máj 2010

a este aj babylove

denisocka
11. máj 2010

moj maly stale chodi s plienkou bavlnenou doma,a spí s nou,ani dudku nevieem odnaučiť 😀

peťa hej,asi vratim,ale zaplati mi poštu k nej,pinda jedna ,nebudem strativa na deravom lehátku

denisocka
11. máj 2010

za šimona som používala Tesco fialove,boli naj,len potom šla cena hore a TAK SME SKONčILI

snehulienka24
11. máj 2010

no ja za seba neviem povedat ale segra pouziva pampers a babylove a ze super, po tesco fialovych sa malej zaparil zadok...my budeme latkovat a rozmyslam ze do porodky vezmem nejake eko plienky...len musim najst 😀

peti ano, su uplne super a tiez ma vytacaju tie super "bavlnene" sitka 🙄

peta131
11. máj 2010

deni presne myslim ze 30 eciek za derave lehatko je dost 🙄

deni a tie od 3-6kg beries aj do porodnice? neni lepsie tie Newborn od 2-5kg? ci to je jedno?

snehulienka24
11. máj 2010

peti a niekedy je lepsie penazenku zabudnut 😅 😀 😀

zuzana76
11. máj 2010

ahojte

snehu super, aj ja chcem latkovat, len este nemam ziadnu latkovku kupenu 😀

mne sa osvedcili jedine pampers , z tesca mal vyrazkovy zadok a aj z DM co sme mali take plienky

zuzana76
11. máj 2010

deni, tak to lehatko by ma tiez nahnevalo, vrat jej ho a ze nech ona posle peniaze spat

snehulienka24
11. máj 2010

zuzana, my sme objednali v tom tyzdni latkovych plienok a zajtra ich pojde mm vyzdvihnut, tak som strasne zvedava 😵 skoda ze nemame babiku, na ktorej by som ich poskusala 😅

a tie plienky ako evit hovori, kazde ditko znesie nejaku viac, nejaku menej... nejaku vobec

maculienka123
11. máj 2010

no deni,ja by som jej inak povedala,to je puca,to ti ako nevedela povedat?si myslela,ze ako ty budes chciet s dierou.

denisocka
11. máj 2010

macu,ja som ju asi 5x otravovala otázkami typu - v akom je stave, je fakt ako nove ? nieje derave alebo zdrane ? ked ste ho už 2x prali,niejen preslabene? fakt je bez zavady .... ved 3 týždne trvalo kým sme sa dohodli a vazals om ho,bo na každu otazku odpovedala po 3dnoch a teraz toto???

kvietok121
11. máj 2010

ahojte baby vly ste take sikovne my sme dnes konecne obehli obchodiky a mam uz nejake veci vybrate, len viete ja neskusena mamicka, nemate niekto zoznam veciciek co vsetko treba, ja viem ze na nete su ale neviem ci su spravne a tak ... nechce sa mi kupovat veci navyse, zas nechcem na nieco zabudnut

kvietok121
11. máj 2010

michaela: drzkaj sa v nemocnici, neboj pojde to rychlo ... neboj ... myslime na teba

michaela80
11. máj 2010

no baby uz som zmobilizovala bracha nech rychlo nabehne do DM na tie plienocky...dufam ze ich budu mat v Optime v KE.....

denisocka
11. máj 2010

vid :
ja : dakujem za fotky. chcem sa opýtať,v akom je stave kresielko, či je nejak poškodene,flakate, či je plne funkčne . vdaka
ona:
Dobrý deň,
kresielko nemá žiadnu vadu. Martina

bla bla bla --- ja : pokial je fakt bez poškodenia,tak by som ho teda vzala ..... poslala mi č.učtu

ja : chcem sa ešte opýtať,či bol poťah už praný?

ODPOVĚĎ

Dobrý deň, poťah bol praný asi 2 krát, aj teraz sa chystám🙂 Martina

peta131
11. máj 2010

deni no ja by som mala riadne nervy 😠 ti nezavidim...a uz si jej pisala ze jej ho chces vratit? jej posli aj tu foto s tou dierou ze co to ma ako znamenat ci ona si tak predstavuje novu vec 😠

michaela80
11. máj 2010

diky kvietok..
snehu a ktore plienocky si vzala...
mne maju prist teraz este z anglicka, neviem sa ich dockat....
https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/6q40/bl...

denisocka
11. máj 2010

písala som jej , víňatok : od spodu derave - aj v zadu okolo ramu je nejak diera . Ja neviem, nejak nemam šťastie alebo čo , som sa niekolko krat pýtala či je fakt v poriadku a hovorili ste že áno . Ja to kresielko potrebujem teraz pre 2,5r. syna a potom pre novorodenca a ta latka od spodu kde je to roztrhane asi 6cm veru už nela nevydrži - zasielam aj foto

ja neviem byť tvrda 😖

snehulienka24
11. máj 2010

deni a este budes mat nervy, ked komunikacia s nou doteraz bola raz za tri dni.... jaj, drzim palce..

mywiel
11. máj 2010

Deni dako nemas stastie s tym nakupovanim na bazaroch na nete. 😕 😖 Ked ma vec nejaké poskodenie tak sa dava aj detailna foto toho poskodenia do inzeratu a upozorni sa zakaznik na to. Tu sa to aspon tak robi, ze ked je dierka tak sa odfoti a mozes vidiet v tom inzerate aka je velka a tak...je to neseriozne ked takto oglbu cloveka. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre