♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
11. máj 2010

Deni a nemas na nu tel. cislo? Rovno by som jej zavolala. 😠

denisocka
11. máj 2010

no ato lehatko je hovado, jak ho zas budem brat na poštu tak mi poštarky potukaju na čelo,už jak mi ho hore niesli tak kuľali očami . doriti

a ešte vravím,odzadu je na lehátku našite take velke WARNING 2 paierove upozornenia,ja to hhed odstrihla,lebo to len zavadzia 😅

mywiel
11. máj 2010

Deni naucis sa byt tvrda inac prides o peniaze a oglbu ta takto vzdy. 😕 😅

mywiel
11. máj 2010

Na postarky sa vykasli proste to musis reklamovat a hotovo to nie je tvoja chyba.

kvietok121
11. máj 2010

baby vsetky idete na latkove plienky?

denisocka
11. máj 2010

myw,doteraz som mala štastie,ale čo sa deje posledne týždne .... hrozne teda šak až teraz som začala kupovať , pri šimobnovi som nemala asi žiadnu reklamaciu,až na jednu spratu chlpatku

snehulienka24
11. máj 2010

michaela, zatial BG flip nejake su organic a ostatne stay dry...a este pokukujem po nejakej itti bitti 🙂 a toto co si hodila link predava ta baba? vyzera dobre 😵

bihan
11. máj 2010

Ty kokos, Deni, tebe ideeee 😀

ja mám dnes tiež úžasný deň 😝 Jediná dobrá správa bola ráno u doktorky a potom sa to začalo sypať... ešteže už je večer a malá v posteli 😀

Kikko bambusové sú super plienky, len časom strácajú tvar štvorca a menia sa na obdĺžnik 😀 ale nič to neuberá ani na ich jemnosti ani na savosti.. patria k mojim obľúbeným... nie ako tie handrové obrázkové za 4€ 😝

Na Slovensku kupujem Alany z DM-ka, teraz sa do pôrodnice chystám zobrať 3-6kg eko plienky, podľa toho aké zoženiem. Newborn balík som na malú používala asi len prvé dva týždne 😀

mywiel
11. máj 2010

No najdu sa aj neseriozne predajkyne co chcu len zarobit.... 😠 Ja som nastastie este s tymto problém nemala len raz na ebay co som si dala sit krasne spolocenské saty u Cinana nikdy viac, miery vobec nesedeli a ani model podla ich obrazku co oni ponukali nebol ten isty 😠 paypal mi sice peniaze vratil ale postovné nie co bolo vysoké asi ako polovica tych siat. 😠 Cinania zaserkani, nikdy viac. On si proste dal do inzeratu krasne vecerné saty Haute couture a ja som doslala smejdacku usitu kopiu co sa ani zdaleka na ne nepodobala nehovorim o tom ze zo mna padali také velké ich usili a to som sa merala krajcirskym metrom a posiela mu miery. 😠

mywiel
11. máj 2010

Bihan mna svihne do Svajciarska neposielaju... ☹

Dear Janka

Thank you for placing an order with Slumber-Roo for a Beco Baby Carrier (Lenka)

Unfortunately we're unable to fulfil your order as we have agreed with Beco US to support all other European retailers/distributors and there are a several in Switzerland and surrounding countries. Please click here to visit the Beco US website and a full list of all their international retailers.

As Beco's updated shipping policy states that we should not ship to countries with their own retailers, we will not be able to progress your order and will refund your credit card within the next 24 hours.

We apologise for any inconvenience and disappointment. If you have any questions upon receipt of this e-mail, please don't hesitate to contact us.

bihan
11. máj 2010

Myw, tak si to daj poslať na Slovensko 🙂

bihan
11. máj 2010

Inak ja som si u jedného čínskeho overeného pradajcu dávala šiť svadobné šaty na mieru a boli (teda sú) krásne a sedeli mi super.. len som nepočítala s rastúcimi tehotenskými proporciami, tak na svadbe trošku menej, ale pred tehu úplne bezchybne.

michaela80
11. máj 2010

hej...wildhorses uz som brala aj itti bitty od nej.....vzala som teraz od nej tri plus vkladacky separacky a nejake bio utierky na dupku ktore sa peru...

zuzana76
11. máj 2010

baby teda, ja sa bojim objednavat mnohe veci, sice uz som sa trochu osmelila, ale zatial len vramci SK 😀

zuzana76
11. máj 2010

aj dnes mi prisla podprda Carriwell M a je mi mala, tak som volala do babetkova a ze v pohode, nech ju poslem spat a zaslu mi L

halintoa
11. máj 2010

snehu: potom pofoť výbavičku, ja tiež švihnem manželovi mobil a pofotím plienočky pre našu bambuľku. Včera som ich akurát šupla na miesto do skrinky, sú oprané, pripravené, ostáva už len nalanolínovať vlniačiky 🙂 . A Itti Bitti určite zober, sú nádherné, mäkkučké, ja som do nich zaľúbená 😵 😵

Kvietok: krásne meno máte vybrané pre dievčatko, aj ja sa tak volám schvaľujem 😀 .

myw: tak toto by mi riadne zdvihlo mandle.....

zuzana76
11. máj 2010

aj pyzama z Bonprixu som si objednala, tie su ok, za tu cenu som spokojna

mywiel
11. máj 2010

Ani Slovensko tam nie je len Francuzsko alebo Ceska republika asi si dam poslat do Ciech ku kamoske, no co uz... 😒

bihan
11. máj 2010

Mne na IB po 2r používania totálne odišli gumičky, ale Sáre to už nevadí, to jedno nočné čúranie zvládnu bez problémov, ale Marine som brala len 2ks 😝

bihan
11. máj 2010

Myw, krajiny, ktoré tam sú, majú výhradných predajcov.. to znamená, že si to musíš nechať poslať do krajiny, ktorá tam nie je.. ako Slovensko.. v Čechách je predajcov plno a vo FR tiež.. len pýtajú za jedno Beco 139€.. tak na nich seriem, nechala som si to poslať k sestre (vrámci UK je pošta zadarmo) a sestra mi to prepošle do FR.

mywiel
11. máj 2010

No kamoska mi to donesie teda z Ciech casto chodi domov, inac je na str. aj nova kolekcia. 😉

denisocka
11. máj 2010

bihan,že - ide mi karta 😀 , ty len volaj svokre nech detailne pokuka fusak,lebo ak ešte toto bude derave,tak ma drbne 😀 😀 😀

peta131
11. máj 2010

baby obdivujem vas vsetky ktore idete latkovat 😵

ja som moc pohodlna a leniva mne vyhovuju jednorazovky ze hodim do kosa a nemam ziadne starosti 😝

mywiel
11. máj 2010

Do prdele nie je mi to asi sudené to moje co sa mi pacilo uz nemaju...tak asi nic. ☹

denisocka
11. máj 2010

petka,ja by latkovala,keby som mala sušičku,alebo neviem - lebo doma to sušiť nemožem,plesneju nam steny čo len ručník davame v noci v zime na radiator 😅

bihan
11. máj 2010

Deni, fusak je predsa nový, keby tam bola chyba, tak by mi to už oznámila 😀

Peťa, to si len myslíš, že hodíš do koša a nemáš starosti 😀 Musíš ich kúpiť v obchode, vyniesť do bytu, zabaliť po použítí a pravidelne vyhadzovať, lebo to smrdí. Počúranú látkovku vezmem, smarím do koša (na plienky 🙂) operie práčka a vyvesím. Roboty je s tým rovnako ale tá radosť, keď príde domov nová plienucha, to žiadna hnuska nenahradí 😵 😀
Pre mňa bolo úplne najväčším šokom, keď som prešla z jednorázoviek na látkovky, zistenie, že moč je po určitom čase cítiť a čo za chemické sajrajty musia byť v jednorázovkách, keď to totálne prebijú tou chemickou "vôňou".

bihan
11. máj 2010

Mywiel, ty si nechcela Lenku? tú tam predsa stále majú 😕

peta131
11. máj 2010

bihan vsak to mas pravdu 😀 a neprecika sa ta latkovka skorej ako jednorazovka? ja vzdy ako pozeram na tie latkove plienocky tak mam pocit ze sa to musi rychlo precikat 😖

peta131
11. máj 2010

baby a na Slovensku sa da Beco objednat tu su nejaky predajcovia? 😕

mywiel
11. máj 2010

Hej Lenku tak som asi slepa, idem este pozriet a dam si to poslat do Ciech teda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre