♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
17. máj 2010

Deni 😀 😀 😀 pockaj na muza, chlapi su v tomto zdatnejsi, mne to nastavi muz a ja potom len zapnem ju a vypnem, to viem :D a este stisit hlasitost viem.

zeytin
17. máj 2010

niky - +9 😒

lenadka
17. máj 2010

lucy, tak to bol zazitok s tymi vlasmi 😅 ja mam podobny, isla som na melir pred par rokmi a mlada ucnica sa ma ujala ze mi spravi trendy tehlickovy melir....no...prisla som do prace a kolegyne sa smiali ze som ako sliepocka jarabata, hrube pasy oranzovej a blond...este v ten den som bola na opravu u inej kadernickym ta mi polovice tych pramenov nafarbila na hnedo...ale soky poriadne s toho boli :-P

denisocka
17. máj 2010

marija,no muž asi nie,lebo v navode čo som vytlačila chýbaju obrazky , ktore ukazuju čo za funkcia bliká 😀

lenadka
17. máj 2010

deni, tak zelene vlasy? take si este nemala nie? 😀

lenadka
17. máj 2010

deni ako ti nakoniec chytila ta farba, vcera si pisala ze taha do zelena :-O

denisocka
17. máj 2010

to som písala dnes, no je to take,kde bola hneda je kus slabšia hneda,taka akoby ja neviem -hnačkova? a kde bol merír je take hnedo zelene -očividne lutujem cele strihanie aj farbenie, už sa teším jake haro sa mi urobí počas porodu,ked to nejde ani do gumičky, teda tie horne vlasy,iba spodne . to zas budem jak jeblina

lenadka
17. máj 2010

tak fajn, kupila som si v lekarni hedelix na kasel, lebo v reklame vravia vhodny pre aj tehotne a dojciace matky, v lekarni mi ho tiez povolili a doma citam navod kolko si toho trepnut a citam ze sa neodporuca v tehotenstve a pri dojceni, lebo je nedostatocne otestovany "nasraty smajlik"...kaslem na to...dala som si 5ml ako pisu v navode, lebo vykaslem pluca aj malu 😅

lenadka
17. máj 2010

deni za 2 mes. este trolik podrastu...no co das celenku ;.)

lulusha
17. máj 2010

baby, surfujem po nete, aha ake video - porod doma

https://www.youtube.com/watch?v=Hqt1feIeNak
silwietta
17. máj 2010

ahojte babule, hlasim navrat 😎
idem si nieco podocitavat, ale istotne nestihnem docitat cele dva tyzdne 😝

denisocka
17. máj 2010

lenii neboj,neublíťi. a mucoplant od dr. theissa ta nenapadol?

ja už skušam mašinu,teda mi na nej ide lepšie ako angelcare 😀 . postrihala som sestričkovske nohavky z roboty,aby som mala na čom skušať stehy

rubinka
17. máj 2010

No baby tak sa pomaličky lúčim...zajtra ma čaká nákupná mánia 😀

nikitka231
17. máj 2010

carmen postielka z toho fisheru ma stale len 130 dolacov 😉 novucka ,ked som ju videla tak som sa zalubila ,a k tomu je aj ta stolicka tiez z ej istej znacky v takych istych farbach 🙂ta bola tusim okolo 90 dolarov nova 😉

didulka85
17. máj 2010

Lenadka ja som mala v 1. trimestri hroznu nadchu, celkovu slabost, zvysenu teplotu. V kazdej lekarni mi povedali, ze si mozem dat tak max nejaky 1 paralen a pretrpiet to. Kvapky do nosa sa v tehotenstve tiez nemozu.
Odvtedy si davam pozor a vyhybam sa kazdemu kychajucemu a kaslajucemu cloveku.

nikitka231
17. máj 2010

didus na taketo nadchy a kasle a anginy je ten bioparox zabera do 2 dni,mam to na sebe odskusane a mozu ho tehotne...som mala 2 krat take cervene hrdlo ze fuj...a toto mi zabralo 😉

inak nikomu sa nepacia tieto botasocky pre chalanov?? 😕
https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/6po...

zeytin to vobec nie je vela kg...to mas v norme,tak bud bez stresu 😉

lenadka
17. máj 2010

deni veru nenapadol :-P

didulka, ja si normalne davam olynth, kaslem na to ved je to lokalny liek, ked mi povolia spray na alergiu- s kortikoidom, tak si myslim ze olynth 2-3x denne nic nespravi, lebo inak mam strach ze sa mi dutiny upchaju, zapalia a koncim na ATB :-P

denisocka
17. máj 2010

nikita a kde nakupuješ,ked s dolarami? to čo vyšlo na €

lenadka
17. máj 2010

nikitka aj ten si davam, ten mi dala dr. minule, uz som mala v 4 mesiaci toto iste :-P, len vtedy som mala aj zinnat :-P...ta postielka je kraaasna, a tie fotky maleho super porovnavat, aky bol stuplik a teraz uz aky chlap!

nikitka231
17. máj 2010

lenadka bioparox si neskusala??je tam aj nadstavec na nos ako sprej ten by ti urcite zabral..mm mal taky nos ze az upchaty hlieny...si daval toto vsetko mu to prerazilo a vycistilo 😉

nikitka231
17. máj 2010

deni to sme nakupili v americkom megaobchode na zakladni pre NATO.v Nemecku..vsetko co je v albumoch tie vacsie veci sme tam nakupili a aj oblecko... 😉 😎

beatrixe
17. máj 2010

Ahojte dievcata, urcite ste to uz x krat preberali...no dlho by som hladala. Preto poradte mi, v com ste prali babätkam vecicky? Ja som kupila Persil Sensitiv /ta Lovela mi nevonia 😒 / a pridavali ste aj avivaz? Myslela som na biely Silan...
Uz som zabudla ako som to robila pri Markovi. Caka ma obrovska kopa prania veciciek a pomaly by som sa do toho chcela pustit. Dakujem za rady 🙂

lenadka
17. máj 2010

lulu, normalne som s nou tlacila 😀 a ako krasne vysuplo nakoniec ako malina.....kurnik sa mi pise co? Krasny porod...🙂

didulka85
17. máj 2010

Bioparox som skusila este pred tehotenstvom. Asi mam na neho alergiu, lebo mi rozozral hrdlo. Normalne mi po nom krvacalo z krku. Vtedy som myslela, ze zomieram. Zaujimave na tom je, ze taku istu reakciu mal na neho aj moj otec.

Beatrixe kupila som Persil sensitiv a avivaz Silan sensitiv.

lenadka
17. máj 2010

nikitka bioparox si tiez davam 😉

ja mam lovelu operiem v nej a avivaz som mala biely silan sensitive, ale na vecicky priamo na telicko ju nedavam- na bodiky, kosielky, na dupky este aj ano ale na overaliky na spanie tiez nie...to az neskor ked otestnem na jednych reakciu mimca, sama neznesiem avivaz na spodnom pradle..takze...

denisocka
17. máj 2010

baby,prave som si na mašine prešila palec , ukazovak cely,z hora dole - cez bruško 😅 ty koky,sa tu klepem, hadam nejaka infekcia z toho nebude?

beatrixe
17. máj 2010

Didulka dik...takze ako som to mala v plane 🙂 ...Este Silan dokupim a ide sa na to - 2 dni budem zehlit 😒

beatrixe
17. máj 2010

Deni... 😲 😲 😲 😲 .
Ja som si pred 2 mesiacmi obarila brusko ked som zlievala cestoviny - ked clovek dava najväcsi pozor, vtedy sa cosi udeje. Mala som popaleninu 2 stupna, 1 x 4 cm pasik. Chvalabohu sa to krasne zahojilo a moj dr. ma ubezpecil ze dietatku sa nic nemozte stat. Ale aj tak som sa strasne bala.

denisocka
17. máj 2010

ja som si šla posunuť latku a už bola ihla v prste a ešte som dupla na mašinu a prešla na druhu stranku kým som cela rozklepana našla manuálne koliesku na spätný chod 😖

adal
17. máj 2010

denisocka fúúúúúúúú, to musela byť iná bolesť, až ju cítim 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre