♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
21. máj 2010

moj mm ich nema rad, takze su cele moje 😀

memory97
21. máj 2010

to marjia: recept na palicinky a plnim ich pudingom a ovocim: 3 hrnceky poloh.muky,3hrnceky mineralky (vody z vodovodu), 2 vajcia, 1 KL prasku do peciva, 1KL soli, 1PL praskoveho cukru(vanilinovy). Vsetko zmiesat a chvilku nechat odstat v chladnicke. Ja mam tieto najradsej🙂))

marija
21. máj 2010

Kocky dakujem za recepty, idem hned aj vyskusat 😉 dam vediet ako dopadli tie moje palacinky 😝

Mna tiez nic netlaci, nic neboli... som nejaka divna ci co.

januliatko1985
21. máj 2010

baby, ja by som si tak strasne rada dala niekedy vinko biele, len biele pijem, nic tvrde, ale proste mi tak dakedy pride na chut vecer, ked mm si otvori flasu a ja nic, len glg a dala som si minule glg tak som sa citila jak opita 😀

evitkamalicka
21. máj 2010

jani a preco si nedas? ja si obcas dam poharik vinka aj v tehu alebo pivka 😅

carmenn323
21. máj 2010

Ahojte kocky,ja este nic neperiem zda sa mi to skoro a este potrebujem dokupit par bodiniek z dlhym tak to poperiem vsetko naraz 🙂 aj ked som sa vcera dozvedela,ze jedna z nasej ulice porodila a chuda mala termin o mesiac a ked sme sa stretli pred tromi tyzdnami vonku tak povedala,ze nema ziadnu vybavicku kupenu vraj este pocka ona bola umelo oplodnena a bola na rizikovom stale v nemocke tak sa bala aj nieco kupovat.Ma chlapca mal 46cm a 2084g je v inkubatore na fakultnej a ona na kramaroch vraj ho este nevidela no snad bude vsetko v poriadku 😉tak som mala vcera depku ze nemame este postielku,ze co ak ma to chyti 😀

denisocka
21. máj 2010

ja by som si dala niečo na zahu,lebo sa obesím už

evitkamalicka
21. máj 2010

ja na zahu vzdy studene mlieko s chladnicky tak 2-3 glgy a zabera

januliatko1985
21. máj 2010

evitka, pivko si dam raz za cas, sa mi po nom aj dobre zaspi, ale mm mi zakazal vinko, sa velmi boji, ze to malemu uskodi, ja viem, ze trosku mozem, ale som si uz zvykla. mm sa boji hned ked poviem, ze ma nieco pichlo v brusku tak sa pyta, ze ci idme na pohotovost, on je strsny bojko, co sa toho tyka 😅

evitkamalicka
21. máj 2010

ja pijem ale cervene, biele mi moc nechuti

zeytin
21. máj 2010

leteku: Mozes do tabulky dopisat aj mna? Teda ak ma chcete v teme... 😀

peta131
21. máj 2010

mna tiez vzdy spagety istia ked sa mi nechce varit 😀

baby preto cisarak lebo mi teraz v tehu zistili silnu astmu a strasne tazko sa mi dycha 2x denne si musim vstrekovat spreje a este plus normalnu tabletku na alergiu vecer a stale mam opuch priedusiek teraz v juni mam ist este na kontrolu k alergologicke a pokial mi ten opuch z priedusiek nezmizne tak budem musiet mat cisarsky lebo ze by som nevladala tlacit a predychavat kontrakcie a ked mne sa dostava malo vzduchu do pluc tak aj malemu a hrozili by velke komplikacie pri normalnom porode....no som velmi zvedava ako dopadnem na tej alergologii....ale stale sa mi zle dycha ☹

mna boli akurat tak chrbat a tie problemy s tym dychanim lebo uz aj maly mi dost tlaci na pluca tak najlepsie mi je ked lezim...

januliatko1985
21. máj 2010

deni, moja znama si dava na palenie zahy kolu a jej to pomaha

carmenn323
21. máj 2010

jani to poznam ja strasne lubim zasa cervene vinko a vzdy mam nan chut ked ide ordinacka tam stale popijaju vinko ale co som tehu tak som si nedala ani dcl ale uz sa tesim az si po porode otvorime z mm flasu a dam si aspon poharik

lulusha
21. máj 2010

huraaaa, moj manzel urobil vodicak 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
21. máj 2010

lulu parada, gratulujeme

marija
21. máj 2010

inak ja som si za cele tehu tiez dala asi 3 mozno 4krat 1dc cerveneho vinka. Podla mna na tom nemoze byt nic zle. AD1 je to dobre na krvinky, AD 2 aj na tlak, AD3 ked mam chut, tak sa nezabijem no nie? 😀 😝 inak ja napr.vobec nepijem tvrde, ale mala som dvakrat obdobie, prve ked som bola asi v 5tt a druhykrat na moje narodky v marci, ked som mala brutalnu chut na hruskovicu... ja ani neviem ako chuti,lebo som ju nikdy nepila, ale stale som cuchala otvorenu flasu 😀

januliatko1985
21. máj 2010

lulu, blahozelame 😉 a vela stastnych kilometrov.

marija
21. máj 2010

lulu supeeeeeeeeeeeeer 😀 😉 😵

denisocka
21. máj 2010

evi,ja som si dala pred chvílou mlieko a je mi z neho tak na hovno ,že sa mi odgrgava asi už tvaroh 😖

januliatko1985
21. máj 2010

ja ked si cuchenm k hruskovici, tak sa idem pozvracat, mne to strasne smrdii 😖 cca 5rockov dozadu som to prehnala so slivkou a odvtedy len biele vinecko.

januliatko1985
21. máj 2010

deni 😀

marija
21. máj 2010

deni... ja neviem co poradit, ja ani neviem aky to je pocit ked pali zaha... ani neviem kde to akoze ma palit 😕

Idem spravit palacinky a rezne, nie ze tu zapisete 5stran a ja zas nebudem stihat docitat 😝

denisocka
21. máj 2010

ja zas víno akekolvek neznašam.ja to nemožem ani citiť,nieto ešte ochutnať ... fuj - to je pozostatok chlastania na strednej,ked sme si chodili kupovať čučo - a odvtedy nič vinove do ust nemožem dať

pipi1211
21. máj 2010

ahojte baby 🙂 vy ste toho zasa popisali 🙂

lulu gratulujeme a hlavne teraz pozor za volantom 🙂 inak baby co soferujete dokedy budete soferovat?

co sa tyka alkoholu mala som obdobie ked som mala strasne chut na becherovku a trosinku som si naliala ked uz som si nevedela rady no a teraz mi strasne dobre padne pivko po jedle tak to si obcas dam 🙂

denisocka
21. máj 2010

marija,ty si jak moj muž - on mi povie-jak ťa može paliť zaha,to ani neexistuje ... alebo -jak ťa može bolieť hlava,mna nikdy neboli 😖

jani,dik za typ,teraz som robila hranolky a za fritakom bola ukryta kofola,mm odložil pre navštevu ale kedže tu nikoho nevolám,tak som ju prave zhabala

memory97
21. máj 2010

troska inka neuskodi. Ja si dam vzdy 1 glg, ked je prilezitost🙂

memory97
21. máj 2010

malo tam byt vinka🙂

carmenn323
21. máj 2010

baby chcem sa spytat uz to tu niktora opisovala ale neviem ktora 😀 ked lezim na lavom boku tak mi zacne trpnut polavim prsom na brusku ako keby mravce je to dost neprijemne a uz to mavam niekedy aj cez den ked chodim alebo sedim neviete co to moze byt?mam to skoro kazdy den uz aj 3tyzdne.V utorok idem do poradne musim sa popytat

bihan
21. máj 2010

Ja som si na dovči dala trochu malibu, ak si dám trochu alkoholu, tak jedine k jedlo, aby som necítila žiadny "efekt", z toho by som mala výčitky.

Pipi, ja dovtedy, kým sa za volant vpracem 😀 V prvom tehu som šoférovala cca do konca 8m, ale to som jazdila menej, teraz som za volantom vkuse, takže asi potiahnem dlhšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre