♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mandylion
24. máj 2010

hej je draha??? kolko stoja take deky???
No dufam, ze skusky porobim a potom ked pojdem na matersku, sak sa mi to uz aj krati, tak si to budem konecne uzivat plnymi duskami,.....dufam 🙂

mandylion
24. máj 2010

memory, dakujem 🙂 prezriem to
ake zavinovacky kupujete? lebo predsta sa narodia v auguste, nech nie su moc tepleee

lucia20
24. máj 2010

@mandylion ta deka je krasna, my sme obom babam kupili spanielske deky a nemozem si ich vynachvalit, ktaz eaj tatianka dostane svoju deku. ale tu kupime az ked sa narodi. vzdy si spravime vylet a kupime deku.

gagarinka
24. máj 2010

Ja som pri synovi kupovala ako blazniva, mal tolko veci, ze to vobec nevynosil, tie najkrajsie som mu setrila, lebo mal reflux, a potom ich aj tak nestihal vynosit
Teraz mi kamoska posunula veci po svojich dcerkach, tak nieco mam a kupovala som toho tentoraz uplne malicko, radsej dokupim potom
Z oblecenia som kupila len dva flisove overaliky na jesen a jeden hruby na zimu
Potom este hraciu deku s hrazdickou a to je asi tak vsetko
Ako tak pozeram, tak idem z extremu do extremu 😀 ale kopec veci ma odlozenych aj po synovi, vsak nemusi dievca len v ruzovom chodit, no nie?

lucia20
24. máj 2010

@memory97 no ked ti mam pravdu povedat, lepsie je doma, lebo tu sme priamo v lese, bybvame na luke, tu maju hojdacky, pieskovisko, kopce, takze tu lietaju jak besne. tam sa nudia.

denisocka - ja som za spanielske deky dala ovela viac. takze sa mi to nezda tak vela. aj ked, na to ako vyzera je to dost.

victory881
24. máj 2010

cafte baby...mandylion ja uz jednu mam a druhu mam uz objednanu aj s tou drevenou vyplnou...no mne uz chyba iba zopar veci...predsa radsej skor ako neskoro nie 😉 ??inak ja mam termin 4 augusta...od kial si a uz vies kde budes rodit??

gagarinka
24. máj 2010

@mandylion Ja som zavinovacku dostala od kamosky, taku na suchy zips, a mam doma aj perinku po synovi, ale asi to nebudem pouzivat, v auguste bude este teplo a potom mi to pride zbytocne
Syn bol v perinke asi mesiac, ale on bol zimny a aj doma sme mali kosu
Este mozno kvoli lepsej manipulacii s dietatkom by sa nad tym dalo uvazovat, ale myslim, ze im tam bude teplo
Skor potom nejaku tensiu deku na zavinutie, nie?
Neviem, ja tu zavinovacku od kamosky budem pouzivat asi len ako podlozku pod dietatko 😉

carmenn323
24. máj 2010

mandylion no pekna ale to je dost penazi ja som si kupila v chicu taku tyrkisovu uplne jemny plys za 13e.deni no pekne,ze sem aj zavitas tu uz nikto nechodi ☹ inak sukromna skupina je len pre tie co uz maju deticky ked som sa nemohla pridat?

lucia20
24. máj 2010

@mandylion ja mam rada, klasicke zavinovacky so snurkami, tie na suchy zips nie su nic pre mna. ja som asi stara skola.

@gagarinka no neboj, nejsi sama co lieta z extremov do extremov. ale nase baby maju sice aj ruzove veci, ale tie sme zacali kupovat az ked si zacali kecat do toho co budu nosit. dovtedy mali hadam vsetky farby.

memory97
24. máj 2010

to mandylion: este ma nadpadlo, ze som pred par dnami zazrela tu na konikovi v bazare, ze niekto predaval nove zavinovacky, alebo skus pozriet na tej stranke spanielke deky, tie boli i take ako zavinovacky, alebo skus pockat do jula a budu hadam aj vypredaje🙂

denisocka
24. máj 2010

čo sa týka deky,mam decembroveho a kupila som v tescu taku modro/tyrkisovu a žltu - po 2ks ked boli po 99sk a su to 150x120 tuším,takže mi stači pre maleho ma odložene nove.

lucia20
24. máj 2010

@carmenn323 nie, nie je. to je len pre "skalne" augustovky. my sme neboli zakladatelkami, takze my sme taky ostatok. :D

gagarinka
24. máj 2010

@denisocka Tie som vtedy kupovala aj ja, z oboch farieb mam malu aj velku 🙂 cena bola super a aj deky su super
akurat mi tu pod jednou maly spi 😀 teda skor pri nej 😀

mandylion
24. máj 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5910665&tab=2 myslite, ze to je dobra zavinovacka ?

mandylion
24. máj 2010

victory, som z prievidze, ja mam 2 augusta termina a budem asi v bojniciach 🙂

carmenn323
24. máj 2010

lucia20:no skoda bolo to lepsie ked nas tu bolo viac ale som rada,ze sem este niekto pise

lucia20
24. máj 2010

@mandylion
@mandylion ja som takuto zavinovacku kupila. je perfektna. fuha, ale je tam tiez vysoka cena. ja som ju kupila za 9 eur. 😖

mandylion
24. máj 2010

lucia a kde si ju kupila, nevies? mne sa strasne tie usi pacia :D aj to ze je na leto jesen a jar, neviem ci na zimu budeme potrebovat zavinovacku, ci?

memory97
24. máj 2010

mandylion je pekna, no ja zas davam prednost klasickym zavinovackam, ktore mali nase maminy🙂

ja uz mam teraz debku ako toho drobca okupem doma, to bude take male a krehke ☹

memory97
24. máj 2010

@lucia20 to maju deturence skvele, ked sa maju kde vyblaznit🙂 u nas teraz obnovuju detske ihriska a rozrastaju sa,takze sa nase bude mat, kde vyblaznit sa, ked bude vacsie🙂

mandylion
24. máj 2010

memory, to aj ja....ale este ze mame tie maminy, pomozu nam 🙂 neviem ja tu zavinovacku sa rozhodnut ... 😒

mandylion
24. máj 2010

ozaj, kupujete aj ohrievcku flias?

memory97
24. máj 2010

mandylion: ja nekupujem, staci pohar s teplou vodou🙂 na chvilu ponorim a bude ohriate🙂 kamoska tak u mna ohrievala malej mliecko a zdalo sa mi to ako dobry napad🙂

mandylion
24. máj 2010

memory, no tiez si myslim 🙂 sak na co zbytocnosti kupovat....aj bez ohrievacky je toho dost 😉

gagarinka
24. máj 2010

@mandylion Tak si to este nechaj prejst hlavou. Porozmyslaj, ci hladas do kocika alebo do sedacky, ci pre paradu alebo to chces aj doma pouzivat... a hladaj akcie. Do augusta na nejaku skvelu akcosku urcite natrafis 😉

mandylion
24. máj 2010

gagarinka, no na paradu ani nie, pacia sa mi jednduche veci, jednofarebne....nevies do kedy sa to pouziva?
Ake su najlepsie flasky?

gagarinka
24. máj 2010

Ohrievacka je blbost, my sme to mali pozicane a vzdy som pri tom len nervy chytala. Neviem ci tak funguju vsetky, ale ta co sme ju mali, mlieko najprv brutalne zohriala a potom to chladila na pozadovanych 40st.
Fakt staci teply kupel, trva to rovnako dlho a je to lacnejsie 😉
A pokial sa chystate vylucne kojit, tak su to podla mna vyhodene peniaze

memory97
24. máj 2010

mandylion: skus este babatkovo.sk, tam som rano zazrela, ze niekto predaval zavinovacky

gagarinka
24. máj 2010

@mandylion Dokym z toho dieta netrci 😀 my sme perinku pouzivali nejaky mesiac-mozno dva, na zaciatku kvoli tomu, ze sme sa citili istejsi pri prenasani drobca (ked sme ho niesli z izby, museli sme zist po schodoch), potom uz len vecer na spanie, aby sa moc nemrvil a aby mu bolo teplejsie

Co sa tyka flias, tiez som mala snad vsetky druhy doma, ale kedze som chcela kojit co najdlhsie, pouzivala som vylucne MAM ultivent. Je uzasna v tom, ze cumel ma tvar prsnika (bradavky) pri kojeni a netaha sa z nej tak lahko, takze mi nezacal odmietat kojenie a ja som ho v pohode dokrmovala niekolko mesiacov, kym sa mi mlieko fakt nespustilo poriadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre