♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
17. júl 2010

38 tt s mojim Pejkom🙂

jankasramka
17. júl 2010

a 39tt s mojim najuzasnejsim manzelom na svete 🙂

elina313
18. júl 2010

@jankasramka Krásne 😉

groka
18. júl 2010

@jankasramka jj v utorok,u teba ako vyzerala zatka?noc bola ok,bolo teplo trosku ale uz prefukovalo okolo 3 30 aj prsalo tak som isla dychat do okna ale akoze nedalo sa dychat,sami prach som citila a poprsalo len minimalne,teraz cakame ze zacne,okna pootvrane su,je prievan,je to super,ale este by som potrebovala chladnejsie,idem varit len cakam chlapov z obchodu,rezne kuracie,pyre,kelova polievka a musim dnes ked je chladnejsie umyt umyvadlo,vanu po malovke tak viac a budem zehlit a periem a super,v noci som mala zo 3 bolesti takych fajnovych krize,podbrusko tvrdnutie,ale to je nic,nebolo to ani pravidelne

denisocka
18. júl 2010

@groka pockaj pockaj,ty budes este jak naschval prenasat.

carmenn323
18. júl 2010

Dobre ranko 😵 ja mam od vcera navarene tak super a po obede sa chystame s mm a mojim bratom,svagrinkou a detmi do ZOO v BA tak sa tesim asi viac ako deti 😀 U nas bola v noci riadna burka teraz je zamracene a fuci a ten vzduch super 😉
@jankasramka kraasne fotky

carmenn323
18. júl 2010

@groka pekne ste to porobili krasna izbicka 😵

tea333
18. júl 2010

@jankasramka tak my zatial len psikov a macicky, aj ked kludne by som brala aj viac 😀
my mame macicky vonku, ale napriek tomu ich ockujem, odcervujem, cesem, takze su stale tip-top 😉
ani sa nam neflakaju 🙂
alergiu tiez nepripustam, ja mam normalne pocit ze tu alergiu maju tie deti, ktore neprichadzaju (ani ich rodicia) do styku so zvieratami.Moji rodicia aj ja sme boli casto pri zvieratkach a nikto alergicky nie je.
Alergicke deti co som poznala, boli panelakove deti, ktore doma nemali nikdy ani len skrecka..

tea333
18. júl 2010

@jankasramka mas v albume len rozmazaneho psika..to mate Catahoulu?

kacena4
18. júl 2010

@groka krasna izbicka, mas nasu zaclonu aj navlecky v postielke 😉 len ja este nemam zlozenu postielku, zatial len v kute oddychuje rozlozena, nech maju deti viac miesta na hranie sa, kym nepride babatko, bud ju budeme skladat tento tyzden s detmi (aby sa nenudili cez prazdniny cez tyzden), alebo to necham az na mm, ked porodim - uvidime este

groka
18. júl 2010

@denisocka náááááááá nech,len nech neni tak teplo 😀

kacena4
18. júl 2010

@jankasramka keby ta videla moja segra s pejom tak zosalie, miluje kone tusim od 3-4 rokov, vystudovala veterinu (strednu) a pracuje vo veterinar. ambulancii - urcite (este ani o tom nevie) ti ticho zavidi, co tam vsetko mas - ona ma zatial len plany (2012) na chovnu stanicu faraonskeho psa a ibizana http://www.ibizskypodengo.websnadno.cz/ -- ale straaaasne by chcela byvat na statku

kacena4
18. júl 2010

@tea333 to s tymi panelakovymi detmi (bez skrecka) a alergia nie je moc pravda, ja som ziarivy priklad -my sme mali doma ako deti podotykam v panelaku psa (asi 10r), skorecky, mysi, dokonca aj zajace, kuriatka a teraz mam alergiu a astmu jak svet - proste je ina doba ako pred 30 rokmi ked sme boli male deti mi, je sa viac chemicky upravenych potravin...... a tak to vplyva na nas organizmus, niekto je menej odolny a tak to "dostane" (alergiu) ako ja v dospelosti, lebo ako dieta som bola fit

carculca
18. júl 2010

ahojte, kočky ako dlho trva kym z SP poslu rozhodnutie k ziadosti o matersku? inak poznate stranku http://www.makemebabies.com ? celkom sranda 🙂

tea333
18. júl 2010

@kacena4 faraoni su krasne psy 😵 😵 😵
skoda ze vedci nevedia,ako alergia vznika 😒 ja som inak alergicka, ale alergenom sa napriek tomu nevyhybam..
ani pelom, ani potravinam, aj ked viem ze mam alergiu..

katulkaaaaaa
18. júl 2010

ahojte augustovky ako sa dari?konecne sa ochladilo,jupííí,by sa nám aj dobre rodilo 🙂 mly dneska v brusku robi kotrmelce,cely spodok ma boli,stredu poradnaa monitor,uz sa tesim co je nove 🙂

mirmaj
18. júl 2010

@carculca ja som čakala skoro mesiac, zaniesla som to tam 23.6 a tento týždeň asi vo štvrtok mi to prišlo

kvietok121
18. júl 2010

ahojte baby takze vcera som sa po oslave uz nedokazala ozvat ... bola somm velmi unavena, takze vas trosku docitam

@jankasramka dakujem za blahozelanie, aj my sa nevieme dockat nasho matejka
@groka tak ako si dopadla???este ste 2v1? citam ze ano, krasne ste to urobili
@carmenn323 dakujem oslava bola perfektna, vsetci boli nadseni, boli sme aj v bazene, na kurtoch, grilovali sme ... no proste perfektne ... dakujem za to svojmu mm

kvietok121
18. júl 2010

@carculca ahooooooooj teraz som si vsimla ze si z okresu ZA odkila presne ak sa smiem spytat

kvietok121
18. júl 2010

@katulkaaaaaa ahoj u mna je to podobne, nechce ani aby som si lahla len chodit a chodit 😀

kvietok121
18. júl 2010

@carculca mne este neprisla a tiez som ju zaniesla koncom juna

katulkaaaaaa
18. júl 2010

@kvietok121 oneskorene sa pripajam ku gratulacii 😉

kvietok121
18. júl 2010

@katulkaaaaaa dakujeeeeeeeeeeeeeeem ste vsetky zlate

elina313
18. júl 2010

kočky čo ste po 36 tt a brali ste Magnezko, čo vám povedal lekár ? v 36 ste už vysadili tabletky ? Mne hovoril o 36 tt, ale vzhľadom na to, že tu neni, chcela som to mať ešte overené. Pozerala som si nejaké info a tiež tam bolo, že od 36 tt by sa Mg nemalo užívať. Máte s tým nejaké skúsenosti ?
Konečne dýýýýýýýcham a netopím sa vo vlastnej šťave....ešte aspoň 4 tt, nech je takto 🙂

kvietok121
18. júl 2010

@elina313 to neviem ja ho stale beriem

katulkaaaaaa
18. júl 2010

@elina313 ja beriem magnezko uz asi dva mesiace,poradnu som mala pred dvomi tyzdnami a hovorila som doktorovi ze som som prestala uzivat magnezko,lebo ze mi brusko uz casto netvrdne... on hned ze ci chcem predcasne porodit,ze musim to brat,len mi znizil davku,na tri krat denne jednu tabletku(predtym som brala po dvoch)...inak neviem ci na mna zabera lebo brucho mi tvrdne tusim stale,stredu mam poradnu,opytam sa ho na to a potom ti dam vediet

kvietok121
18. júl 2010

@katulkaaaaaa ja tiez beriem magnezko uz dlho, nejem ho previdelne, ale mala som predpisane 3x denen, beriem ho min. 2x denne, pripadne si dam to sumive

carculca
18. júl 2010

@mirmaj akurat som sa pozrela, ze som si to zaniesla na SP v ten isty den ako ty, tak este par dni pockam, ked im to tolko trva bezne 🙂

carculca
18. júl 2010

@kvietok121 som priamo v ZA a ty?

kvietok121
18. júl 2010

@carculca je konecne niekto aj ja som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre