♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
12. mar 2010

my sme teraz bojovali,mla yvstal zlou nohou z postele a nechcel isť k babke .tak som zvedava aky "dobry" tam dnes bude. ja musim rýchlo navariť , dať sa do laty, poobede mam hned poradnu,potom po maleho a k večeru na to morfo

maculienka123
12. mar 2010

no deni,tak hadam stihnes vsetko,ja mam tiez rozlietany den az do vecera.to su tie piatky.

rubinka
12. mar 2010

Mňa dnes čakajú tie opakované odbery, tak držte palce 🙂

evitkamalicka
12. mar 2010

dobre ranko

u nas normalne metelica

rubinka
12. mar 2010

U nás tiež zima takže som nadšená že musím ísť do tej zimy 😒

didulka85
12. mar 2010

Vcera som bola nakupovat oblecenie pre malu... Bola som zhrozena z Tesca... Veci tam boli porozbalovane, nikde neboli ceny. Bola som dost znechutena, ale nieco som pokupovala. Chcem sa vas opytat, aku velkost kupujete detskych veciciek... Ja som sa docitala niekde, ze na zaciatok je dobre mat velkosti 50 a 56. Lenze z velkosti 50 nemali nic. Tak teraz neviem...

evitkamalicka
12. mar 2010

my by sme mali ist poobede s muzom na taky vacsi nakup, ale mne sa teda do toho pocasia vobec nechce

denisocka
12. mar 2010

didul, 50 by ma ani nenapadla. 56 - ked tak 1-2ks 😀 . ja začínam od 62 , radšej zahnem rukáv 😉 a potom som to už písala, väčšinou som brala občíslo ale takto že
62 - 74 - 86 - ale zas aj treba vidieť ,všetko ma ine rozmery . mne maly vojde do UMBRO teplakovej supravy 12-18mes, a na 2r a 3mes

rubinka
12. mar 2010

Didi ja na začiatok kupujem 56 lebo nechcem aby bábo vo všetkom plávalo. Menšie nekupuj, to je zbytočné podľa mňa. A potom kúpim ešte 62, takže len tieto 2 čísla. Zbytočné kupovať ešte väčšie, aspoň ja chcem na zimu nakupovať až neskôr, ked uvidím ako bábo rýchlo rastie.

Deni hej zahneš rukáv ale napríklad také bodynka budú pre bábo na začiatku veľké a to nezahneš 🙂 Takže ja by som skôr povedala že čo sa dá zahnúť tak väčšie ale také čo sa nedá upraviť, tak radšej mať aj tú 56 na začiatok, podľa mňa tým človek nič nepokazí.

denisocka
12. mar 2010

ved píšem,že 1*2 ks 😀

evitkamalicka
12. mar 2010

ja tiez urcite kupujem 56, nemam rada ked je oblecenie babatku velke, Adamko nosil 56 asi mesiac a to vobec nebol malicky

didulka85
12. mar 2010

Ja som kupila asi 8 dupaciek 56. 🙂
Dakujem za rady...

evitkamalicka
12. mar 2010

dupaciek mam aj ja dost 56 po Adamkovi

rubinka
12. mar 2010

Ja som zatiaľ kúpila tri bodynka s krátkym rukávom číslo 56. My máme v rodine aj v manželovej malé bábätká, také trojkilkové a 50cm, takže ked využijem tie 56 aspoň mesiac, tak aj to dobre. 🙂

evitkamalicka
12. mar 2010

rubinka nas maly mal 3900g ked sa narodil a ten mesiac sme to vyuzili

evitkamalicka
12. mar 2010

ja mam 56 bodynka s kratkym rukavom 5ks

rubinka
12. mar 2010

Wow tak to potom naozaj využijem a koľko meral?

evitkamalicka
12. mar 2010

meral 51cm cize taka klasika

rubinka
12. mar 2010

No ok baby tak ja idem na tie odbery, zatiaľ sa majte. Paaaaaaaa

bihan
12. mar 2010

bré ránko 🙂

u nás sa rodia veľké deti, takže 50-ku nemám ani jediný ks 🙂 ale napr. britské oblečenie 0-3m kupujem v pohode, lebo napr. z Nextu Sára veci (napriek svojim úctyhodným rozmerom) nosila naozaj ešte v 3m.

tretulka
12. mar 2010

ahojte...56tku som mala jednu, sa mi strasne pacili jedny dupacky, ale mali sme ich par krat, hned z nich vyrastol, skor som kupovala 62...mala by som urobit inventuru, ze co vlastne mam a co treba kupit, ale stale si vravim, ze mam cas 🙂

mimkao
12. mar 2010

Ahojte kočky 🙂
Chcem sa spýtať, že či aj Vám berú krv na každej poradni...? 😕 Lebo mne doteraz vždy zobrala a necápem, že kôli čomu, lebo výsledky predchádzajúce som mala dobre. A vraj a na ďalšej mi zoberie. a keď sa jej spýtam, že prečo, tak mi povie len, že to musí...
Ináč, mám za sebou morfo. Všetko je v najlepšom poriadku, zapamätala som si len váhu a tá je 331g. Bolo perfektne otočené, tak mi chcel spraviť krásne 4D fotky, ale má úplne nový USG 4D a ešte s ním vraj nevie dobre robiť, tak sa tam chudák snažil, ale sa mu nepodarilo. Tak vraj nabudúce... Pohlavie mi povedal na 80%. Takže som 🤐

didulka85
12. mar 2010

Do augusta je este kopec casu, ale ja musim kupit komplet vsetko a naraz je to vela penazi... Nemam ani po kom zdedit, kedze je to prve dieta v rodine.

evitkamalicka
12. mar 2010

mimka mne neberie na kazdej

denisocka
12. mar 2010

neznašam dupačky

mimka,takže bude baba? 😝

zuzannas
12. mar 2010

Dobre ranko,

Mimka, ani mne neberie na kazdej navsteve krv, ale je pravda, ze mi uz brali asi 3-4x? 😕

evitkamalicka
12. mar 2010

deni preco nemas rada dupacky?

denisocka
12. mar 2010

neznašam ich, teraz budu body a pančuchy ! alebo polodupky . neznašam dupačky,fuj .

evitkamalicka
12. mar 2010

mne brali krv zatial 2x a teraz na najblizsej poradni budu znova

bihan
12. mar 2010

Deni, ani ja neznášam dupačky 😝 Máme doma 1ks.. darčekový... Sára ich nemala ani raz 😅 Ešte tak možno overaly na spanie, ale dupky fakt ee.

Mimka, mne berú krv každý mesiac kvôli Rh protilátkam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre