♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mata299
15. apr 2010

deni...áno, je to tak...ja chodím aj na hematológiu, zajtra idem za internistom, dúfam, že ma zoberie...som prerevala celé poobede, hrozne sa týchto vecí bojím, keďže mám aj trombofíliu a som aj po náhlej cievnej...

denisocka
16. apr 2010

Mati ani nehovor,mne jak vcera dala clexane a posielala na cievne vys,ta uz som nemala slov

rubinka
16. apr 2010

Dobré ránko 🙂

denisocka
16. apr 2010

no už tu sedím konečne ,lebo cez mobil sa mi zle píše. mati -aku cievnu prihodu si mala - a ake boli "príznaky" ? ja som včera odmietla cievne vyš asi dolných končatín,nakolko nemám teraz krčove žily tak to by bolo zbytočne .takže mi dala rovno Clexan,ušetrím si 2 vyšetrenia a 2 zabite dni za 2 týždne. pečenove testy som nemala robene dlho, to sa neviem asi v 28tt robi na gynde , takže jedine to viem,že možu byť zvyšene pri Help syndrome,ale to zas nestraším,to by boli vysoke,nie zvyšene . možno berieš vela liekov -že ti to nejak tu pečen zaťažuje

snehulienka24
16. apr 2010

dobre rano...

to mate utrapy s tymi vselijakymi behackami po vysetreniach...mne uplne staci zubar, aj dnes idem a velmi sa mi teda nechce...

deni drzim palce na poradni... 🙂

evitkamalicka
16. apr 2010

ahojte

snehulienka24
16. apr 2010

ahoj evit...vsetci este spia 🙂

evitkamalicka
16. apr 2010

vidim, alebo uz behaju niekde von, kedze je dnes pekne

silwietta
16. apr 2010

ahojte dievky

denisocka
16. apr 2010

Leje,nedrazdi

silwietta
16. apr 2010

ja som taka rada ze uz neprsi, hned som dala prat a pojdeme s malym vonku, vcera sme neboli a skoro ma vecer piclo

snehulienka24
16. apr 2010

jaj, tak u nas je pekne? som teraz v BA, idem k zubarovi, tu teda pekne nie je 😒 som si dala, mala som dnes doma ostat 😠 😅

evitkamalicka
16. apr 2010

snehulienka ano, je krasne, svieti slniecko

nikitka231
16. apr 2010

evit nebehajuuu..bo prsi asi vsade 😒 mi ide na nevy ten dazd,rano ma maly zobudil v brusku na kopance a kopal dobru pol hodku 😎

evitkamalicka
16. apr 2010

u nas prsalo 4 dni vkuse a dnes je konecne pekne

snehulienka24
16. apr 2010

no nebojme, vikend ma byt krasny...juchuch 🙂

evitkamalicka
16. apr 2010

snehu nejdes buduci vikend na tu vystavu do Nitry?

snehulienka24
16. apr 2010

evit vystava? to je ta pre deti? najprv som chcela, potom ze ten vikend budeme starku strazit, ale uz netreba, takze mame free... musim s mm dohodnut.. vy idete?

januliatko1985
16. apr 2010

bre ranko prajem, aj unas svieti slniecko tak sa vytesujem, mna dnes caka zubarka tiez, bojiim, ale taka v poho je to je kamosova mamka.
to su ale riadne problemy s tym popotlom z tej sopky ste poculi?mamka mala odletiet vo stvrtok rano z ba do dublinu no a poleti az v nedelu aj to z budapesti, lebo ina moznost neni,. tak sa chuderka vracia teraz rano na vychod, no to je smola ale 😠

idem spravit francuzke zemiaciky, ze kym pojdem poobede k zubarke, nech sa najem poriadne, bo ktorive co mi bude robit, a nebudem moct jest a ja som hladooos.

no jooj, a male kope jak dzive od rana, sradna, vcera sa tak vypucovalo, len taka hrca na bruchu 😅 😵

silwietta
16. apr 2010

mnaaam ze francuzke zemiacky... ja budem dojedat pizzu... vcera sme si spravili na veceru a este ostalo...

evitkamalicka
16. apr 2010

snehu ano pre deti, my ideme

rubinka
16. apr 2010

Baby mne ked malé kope, hoci aj silno tak sa mi nič nevypučuje, zatiaľ. To príde až neskôr? 😕 Lebo ono kope jak besné a dosť silno, až mi je smiešne dakedy 😀

silwietta
16. apr 2010

rubi, votrelec pride asi az trosku neskor 😀

evitkamalicka
16. apr 2010

mne sa uz vypucuje a veru videl uz aj muzik vcera a predvcerom 🙂

rubinka
16. apr 2010

No ono sa už teraz tak správa aspoň to tak citím ked sa tak hemží 😀

snehulienka24
16. apr 2010

evitka, keby sa rozhodneme ze jo, dam vediet a mozme stretnut 😉

evitkamalicka
16. apr 2010

oki budem rada 😉

evitkamalicka
16. apr 2010

my pojdeme urcite v sobotu

snehulienka24
16. apr 2010

rubi, aj my vidime ked kope, tak mi nadskakuje brucho...

didulka85
16. apr 2010

Dobre ranko! To bola noc... Palila ma zaha, chodila som stale pisat a mala kopala a buchala akoby sa jej nieco nepacilo. Ked Sara kope, je to poriadne vidiet na brusku. Niekedy ma naraz kope do bruska a snazi sa vybuchnatovat von cez spodok... Vtedy ma to aj boli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre